reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

jedyneczka moja się budzi na karmienie po nocce ok 5-7, cichutko przebieram przy przygaszonym świetle (jeśłi robi to tatuś, to musze go zawsze napominać, bo zaczyna z małą gadki jak przy karnawale:-)), papu i do wyrka- zasypia bez problemu, ewentualnie leży chwilę z otwartymi oczkami, ale jeszcze się nie zdarzyło, zeby nie zasnęła i tak kima do ok 9, piesia suchą karmę ma w misce cały czas, wczoraj nie dałam kuraka, ale tak myślę, że może jakiegoś śmietka zjadła i stąd te sensacje? dziękujemy z troskę:tak: a moze jej mleko modyfikowane zacznę dawać-Lilipucie służy:-D
ewa ja też dopiero wczoraj pierwszy raz kupiłam pampki dzięki kumatym gościom:-)
Arlecia udanych wakacji
 
reklama
Hejka!:-)
Ja dzis w domku, bo pogoda znowu do d...:baffled: Fajnie byłoby pojechać gdzieś w ciepłe kraje...

ewlad - Barcik wymiotuje na okrągło przez paluchy wsadzone do gardła, chyba wiązać łapku mu zacznę:tak:
tiffi - nie odpuszczaj masażu, to przykaz koleżanki z forum!:-)
mysza - jak masz odwagę pakuj sie do tego pociągu, zawsze to jakaś odmiana...:tak:
jedyneczka - u nas Barci też nad ranem ląduje w naszym łóżku...;-)
arlecia - Cypr, ale Ci zazdroszczę, a dopiero pisałam o ciepłych krajach... A co do Twoich wątpliwości po prpstu zapytaj w biurze podróży...:tak:
MMmmMM - u mnie podobne, Barci na całego paraduje w 68, a za niedługo wejdzie w 74, dlatego juz podkupuję, bo nie za wiele takowych ciuszków posiadam. Nogi ma takie długie i to dlatego...:tak:
 
Hej dziewczyny
Odkryłam chyba wczoraj przyczynę nocnych pobudek... Od 8 tygodnia Radko spał pięknie całe noce, ale od jakiegoś 1,5 tyg. ciągle budził się z płaczem. Myślałam, ze nie dojada - jak dam butlę, ciągnął, ale potem mi w dzień chlustał mlekiem z przejedzenia :( Wczoraj poobserwowałam, jak płakał przez sen, ze pakuje rączki do buzi, posmarowałam żelem dziąsełka i BINGO: spał do 9.30 bez pobudki :D
No, to sie ząbki zaczęły, chociaż na dziasłach nie bardzo widać, zeby coś było...

Co do ubranek, to od jakiegoś tygodnia Radek w 74, jakieś resztki 68. O 62 już zapomnieliśmy daaaawno :)
 
My juz po szczepieniu.Ale byl płacz-,ale teraz przerwa ,aż dziecko skończy rok :)Mała waży 7050 i ma 65 cm :)Wszystko ok z jej zdrówkiem.
Ja chyba zaraz dam Julce jeść i idziemy na spacer mały,bo oszaleje w domu!!
Tiffi powodzonka u okulisty-oby Zuzia była dzielna!!
Arlecia ,ale Ci fajnie z tym wyjazdem :)
 
Ello


ewelad jak psinka???


tiffi no powiem ze do mnie ten zarcik tez nie dotarl :baffled: Tez na gruponie kupilam mikrodermabrazje i tez szczesliwa ze pol roku czasu mam moze do bozego narodzenia zdarze albo do sylwestra ;-) powodzenia na wizytach


arlecia z tego co ja sie orientje duzo zalezy od przewoznika, zycze udanego wypoczynku



Choruje dalej :-( wczoraj znowu ale juz lepiej 39,4 :zawstydzona/y: nie ma sie czym chwalic. Z m zaliczamy kose :-( kompletny brak podejscia do dziecka i chyba przegielam ja tez wczoraj, maly plakal zanosil sie z krzyku i jak go zabralam od m to sie uspokoil i m na to mowi "on mnie chyba nie lubi" a ja ze zaczyna go po prostu traktowac jak obcego :zawstydzona/y: ale czy nie mam racji?? jak juz jest w domu i wezmie dziecko na rece to jakby go parzylo od razu odklada albo do lozeczka pod karuzele albo do hustawki maly wrzeszczy to on mu wciska smoka do buzi zeby przestal i jak dziecko ma byc spokojne u taty a ja nie lapac nerwa na niego???? Skoro wszystko wskazuje na to ze chce sie dziecka pozbyc jak najszybciej zeby tv ogladac albo net :baffled: Na poprawe jego wizerunku dodam ze od 2 dni wstaje w nocy go karmic z racji choroby mojej
Zdecydowalam ze Maksiu nie sypia juz w hustawce, moze zacznie wieczorem usypiac normalnie bo odnosze wrazenie ze czasami spi w niej na sile bo jak buja to dospi a tak to by wstal
 
jedyneczka- ja to zbocura jestem i się nie obrażam jak ktoś stwierdza fakt. Lubię sobie pogadać :-D
Arlecia- udanego wypadu. Też bym poleciała gdzieś wyłożyć kopytka na słoneczku...
Tiffi- powodzenia u okulisty ;-) Ładnie Zuzia spała.
Ashika - zdrówka. I oby M się ogarnął i lepiej dzieckiem zajmował.
Madzia - ale waga Julci ;-) Rośnie jak na drożdżach.
mmmmmmm :-D - długie Twoje dziecię - moje 62 z kawałkiem.
kropa - hmm, u mnie nocne pobudki też, ale wydaje mi się że winą jest brzuszek...
no to chwilowo tyle :-)
 
madzik- a twoja Julka miala juz 3 szczepienia?dosc szybko bo moja mala dopiero 2 dawke miala :p

ashika- powrotu do zdrowia jak najpredzej zycze...nie zafajnie jesli M nie ma ochoty zeby chwile spedzic z dzieckiem,a ty nie mozesz juz sluchac placzu malego pewnie... eh skad ja to znam, ale bedzie dobrze :)

a tu jeszcze zdjecie z dzis:)
Obraz 144.jpguwielbiam jej robic zdjecia jak sie usmiecha :D
 
Nadia tak moja już miała 3 szczepienia -pierwsze jak miała 6 tygodni ,drugie 12 tyg i trzecie 18 tygodni :)Ale Alicja pięknie się śmieje!!!
 
reklama
Do góry