reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

dzamena ja ufam lekarce, nawet pytałam,że chyba są różne szkoły, a ona powiedział, że nie-jest jedna szkoła i właśnie po 4 mscu, więc mimo iż mnie świerzbi z tymi nowosciami (pewnie jak przyjdzie do prania wszystkiego po tych nowosciach, to mi przejdzie entuzjazm:-D), to poczekam wedle jej zaleceń
tiffi dotychczas świetnie sprawdza mi sie cała seria hippa-używam szamponu, mleczka do ciała i płynu do kąpieli, mam też krem do pupska-jeszcze nie używałam, ale wszystko pachnie super i skórka jest bardzo milutka, pachnaca, nie klei się i fajnie rozprowadza, ceny też rozsądne; na słońce miałam ziajkę 30, ładnie pachnie, ale ciut ciężko się rozsmarowywała, więc teraz też planuję hippa tego:
HiPP: Krem ochronny na wiatr i niepogodę
 
reklama
ewelad no własnie tez bym juz go z marchwia na twarzy zobaczyła ale obawam sie troche ipoczekam te pare tyg ,zleci szybciuchno
tiffi ja narazie zadnych nie uzywałam do buzi tzn takich na niepogode ale wiem ze dobra jest nivea i chyba to bede smarowac ,mam tez bambino z tlenkiem cynku dla niemowlat własnie na zimny wiatr i stosuje go u Filipka bo nA inne był uczulony a na ten nie wiec stosuje go do dzis wiec najpierw bedzie ten testowany a jest dosc wydajny i tani
tu troche o nim
http://www.mamanazakupach.pl/kosmet...ciala/Bambino-krem-ochronny-z-tlenkiem-cynku/
 
Ostatnia edycja:
Witam!:-)

Ja tochę do siebie doszłąm, ale nie całkiem. Ciągle kaszlę i boli mnie gardło. Do tego moja @ trwała prawi 2 tyg.:baffled:
Bartulo ciągle kicha, ale to tyle... I ma nadzieję mu sie nie pogorszy.
W sobotę miałam gości. Fajnie było, chociaż ich 3 letnia córeczka wystraszyła się ptaszka mojego synka podczas kąpieli...:-) Nie wiem jak mam to wytłumaczyć...

Teraz Bartulo śpi na balkonie, więc ja mam chwilę dla Was...

agatha - wiem, że jabłka ze słoiczka na pewno zdrowsze od tych sklepowych, ale ja miałam z drzewa babci M. Niczym nie pryskane...:-)
ewcik - my szczepimy w poniedziałek. też zamierzam popytać o soczki...;-)
mysza - to pewnie w nocy przeżyłaś traumę, ja też pewnie bym się wystraszyła...:baffled:
ewlad - zadroszczę spanka, mnie dziś Bartulo zwlekłz łóżka o 7.30, ale przynajmniej wyprała pościel i wyprasowałam stertę prania, które czekało od soboty.... Zdrówka dla Lili:-)
ewelad, dzamena - ja też podałam jabłuszko po skończonym 4 - tym mies, zupki pediatra pozwolił ja Bartuś skończy 4,5. I ja sie go słucham. Pod koniec tyg. podam jabłko z marchewką. O wszystko wypytam na poniedziałkowym szczepieniu.:tak:
 
kasik oj zdrówka kochana ci zycze ,a jak bedziesz juz poinformowana po szczepieniu to dawaj info bo sa rózne opinie ale kazda sie przyda ,ale ten Bartulo juz duzy,kiedy to zleciało
 
hej:)
ja po lekarzu,zapalenie oskrzeli i dalej antybiotyk,mam sie wygrzewac pod pierzynka ale jak,przeciez dzieckiem trzeba sie zajac,na spacer wyjsc,mleko podac...

juz sama nie wiem kiedy zaczac Majci podawac cos wiecej jak tylko mleczko,ile ludzi tyle opinii,moze rzeczywiscie najlepiej zapytac lekarza.
 
Hejka.

Byłam tu już przy śniadaniu i wysmarowałam pościka kiedy net się zrypał i go wcięło:wściekła/y:
Więc tak, byłyśmy na szczepieniu. Przybrała przez 6tyg. 800 i urosła 3cm więc ma 63cm i waży 5250:tak: Wszystko było oki do czasu jak ją lekarka bach na brzuszek, ale się nam dziecię rozeźliło i podniosło raban:-p I tak niestety już do końca. M małą trzymał przy szczepieniu a ja tylko pokrzykiwałam zaraz po -całuj ją całuj:-D Biedna jak zasnęła po południu i obudziła się jak zawsze po 15min wzięłam ją na kolanka i pospała jeszcze 1,5 bo: M dziś na angielskim więc chciałam żeby była wyspana w lepszym humorze bo ja ją pluskam, dwa że po przeżyciach chciałam ją ukoić a trzy teście przyjechali i chciałam pogadać:sorry2: teściowej się to nie widziało ale co tam:-p Aha, wczoraj ją przetrzymaliśmy (znaczy Nadię nie teściową:-D) do 21ej i wróciła do pobudki o 2 i 5ej a potem już o 8ej wstałyśmy i tak bym chciała aby zostało:tak:


ewcik inną:
Tiny Love Mata edukacyjna Sunny Day (1252991507) - Aukcje internetowe Allegro
dziś 20minut leżała trącając zabawki więc nie jest źle;-)

mruczka ale sen, pozazdrościć:-p

mysza też wolę choć służbowo mieć M w domu, przynajmniej mam komu rzucać wredne spojrzenie i na kogo warczeć:-D

agatha co gotujesz na chrzciny bo pomysła nie mam?:-p

kacperek ja bym mu kupiła ale laksigen:-D

dzamena mnie dziś lekarka powiedziała że mogę pomału wprowadzać pokarmy ale po ukończeniu 4 miesięcy, zaznaczyła wręcz że może pisać od 4go ale to znaczy po ukończeniu. I wogóle mnie zdziwiło że zachęca jak mała na piersi i przybiera oki:baffled: MÓwi najpierw po parę łyżeczek a jak będzie oki to podawać zupkę zamiast piersi już:baffled: zastanowię się jeszcze.

dzamena ja używam tego kremu do rąk od lat i co jakiś czas do buzi a małej na pupę jak mam pod ręką akurat i do buzi jej teraz też będę a dopiero na mrozy coś mocniejszego może kupię.

kasik 2 tyg. to długo strasznie, może do gina idź:baffled:

kama to odpuść spacery, nic małej po chorej mamie a tak to szybko nie wyzdrowiejesz chasając po dworze:-p zdrówka oczywiście:tak:

A mój M wczoraj pojechał z listą na zakupy, zapisałam m.in. paprykę zieloną 2 szt, paprykę słodką i ostrą i co? I gamoń kupił zieloną owszem ale i czerwoną i pomarań czową

i jeszcze był zły że mu nie napisałam która z nich ostra a która słodka więc sam musiał zgadywać i nie podałam nawet ile sztuk:-D nie wpadł na to że o przyprawy chodziło:-Ddziś akurat teście kabaczka przywieźli więc będzie leczo:-D

lecę kąpać bąka;-)
 
dobry wieczór bardzo :-D
Ja właśnie wcinam kolację - kromy z sopocką i serek waniliowy, potem pewno jeszcze kibel zaliczę :-)
Mała już w łóżeczku, ale jeszcze za mocno nie śpi. Pół dnia spędziłyśmy na dworze, więc mam nadzieję, że coś lepiej pośpi.
Oczywiście spędzam wieczór z tvn-em :-) M chyba za szybko z pracy nie wyjdzie, jutro jakąś większą grupę mają. Nie pisze zbyt często, czyli mają zapierdziel.
Kurcze chciałabym pójść do kina, ale nie mam z kim zostawić małą. Może jak tata przyleci pod koniec października, zostanie z wnuczką na 2 godzinki :-D
Jutro muszę ogarnąć chatę, bo ma przyjść w czwartek środowiskowa, bo się w przychodni przypomniało, że nikogo u mnie nie było. M wczoraj pytał, czy jak ogarnie mieszkanie, czy w czwartek będzie jeszcze czysto :-D Powiedziałam, że jasne, nawet do świąt się utrzyma :-)
Ok idę strzelać relaksa ;-)
 
my dziś po szczepieniach.. Mały płakał bardzo z bólu, M go trzymał.. ale potem, w domu już ok, trochę marudny, ale żadnych innych reakcji ubocznych.. teraz go odłożyłam do spania i zawsze zasypiał od razu, a tu patrzy Mały Szogunek i się cieszy.. tak w ogóle się zastanawiam, czy te nocne pobudki to nie przypadkiem dlatego, ze się do smoka przyzwyczaił i go potrzebuje w nocy:baffled: oby nie...

Mały waży 6400, przybrał od 21 września 300g. także ok;-)

ale jestem zmęczona, co bym dała,żeby się tak porządnie wyspać.. ehh marzenia...
 
Dzamenko, witaj.

Ewelad, ja też się zbierałam do tego filmu, ale naprawdę dobry. Do Multikina jakoś się w końcu nie wybrałam jeszcze, ale cały czas mam zamiar.

Kama , wygrzewaj się i kuruj, jak Maja nie pójdzie na spacer kilka dni to się nic nie stanie. Twoje zdrowie teraz ważne

Jedyneczka
, ja leniwiec pospolity, nic nie gotuję, tylko wzięłam taką kobitkę co w domu urządza różne imprezy i ustaliłyśmy jadłospis, ona dała mi listę i będzie u mnie od soboty rano - ło matko, jak ja to przeżyję....

Ewcik, moja bardzo do smoka przywiązana, ale jak już dobrze uśnie na noc to wypuszcza go i nie ma problemu, w nocy raz ja karmię i potem też do wyrka i zapodaję smoka, za chwilkę bez problemu zasypia i go wypuszcza. Ale miałyśmy jakiś czas temu 2 noce, że smoka zapodawałam kilka razy w ciągu nocy bo wypadał

Spadam na Usta usta
 
reklama
Witam wieczorowo!!
Byłyśmy dzisiaj na zajęciach "Muzyka dla smyka":-)Karolcia była najmłodsza, ale bardzo jej się podobało:tak:Wieczorem troszkę płakała, ale to chyba ze zmęczenia. Muszę załatwić skierowanie od lekarza na oddzial laryngologiczny. Wtedy badanie słuchu będę miała za darmo.:baffled:Tylko nie wiem, czy nasz rodzinny wypisze...:confused:Muszę też Mka zarejestrować, żeby go zaszczepili na grypę. W tamtym sezonie 3 razy chorował:nerd:
Oglądacie M jak... Ale ta Cichopkowa zbrzydła jakoś:sorry2:

Czy Wasze dzieciaczki też się tak odginają i patrzą do tyłu??

Ewcik życzę Ci spokojnych i przespanych nocy:tak:
Mysza ja się szykuję na seans z dzieckiem- są takie w naszych kinach. Tylko coś się wybrać nie mogę:baffled:
Jedyneczka- ale Ci ładnie przybrala:-)Uśmialam się z tej papryki:-DMojemu też tak trzeba dokładnie pisać:tak:
Kama dużo dużo zdrówka:tak:Ja do poł roku planuję tylko pierś dawać.
Dzamena fajnie, że piszesz:-)Ja też nie wiem jak przeżyję oddanie Małej do żłobka:-(Na ciemieniuchę polecam SVR Xerial Capilare.
Kasiamaj dla Was też duuużo zdrówka:-)
Tiffi współczuję:baffled:Moja ma 2 drzemki po 1,5 h w ciągu dnia, a ja się i tak nie wyrabiam:szok:
Ewelad ja odplamiałam ciuszki po mojej siostrzenicy i jakoś mnie do jabłka nie ciągnie:baffled:
 
Do góry