reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
Hej Mamuśki obecne i przyszłe,
Jakiś czas temu zawitałam do Was na chwilę, ale później jakoś nie mogłam ponownie się zebrać. Ale że tak w większym gronie to chyba jednak łatwiej, to jeżeli pozwolicie, chętnie bym do Was wróciła i raz na jakiś czas wcisnęła swoje 5 groszy:-)
Mam przy okazji do Was pytanie - czy skurcze przepowiadające to jest reguła? Wszystkie je macie lub miałyście przed porodem? Ewentualnie na ile wcześniej? Bo mi zostało wg OM równo 2 tyg., wg USG to już pierwszy termin minął, a tu nic się nie dzieje. Chyba że ja jestem jakaś gruboskórna i po prostu nie czuję...
 
Mruczka - ja też zmieniłam suwaczek na termin z USG, bo już się czułam przeterminowana i zaraz wylądowałam na porodówce - czego Ci z całego serducha życzę :-)
Ashika - fajne masz sny... Te czereśnie szczególnie kuszą, ale już teraz mogę sobie tylko pomarzyć :-D
Wyprysznicowałam się, wymoczyłam podwozie w szarym mydle, i teraz czekam aż M ogarnie kuchnię, bo trzeba małą wykąpać.
Cały dzień marudziła, teraz oczywiście śpi... Ale mus to mus, zwłaszcza, że o 20 leci mecz i pewno M będzie chciał obejrzeć.
 
hejka

ja dzis miałam sajgon do poludnia, od 7-12 na zmiane mały cycal po kilka mint i spal po 20-30 minut i zas cyc i tak w kólko,myslalam ze zwariuje
potem zasnal na 2 godzinki,jak sie obudzil to dalismy mu z butli mleko,wypil 90ml i co? wszystko mu sie później ulało,no masakra

a wogole to te moje cycki to tez mnie wkurzaja,odciagalam laktatorem mleko zeby sprawdzic ile naleci bo ostatnio odciagalam w zeszlym tyg no i po 20 minutach z obu cycków nalecialo ledwo 30ml, ja juz nerwa ze czemu tak malo,no i poszlam do lazienki i schylalam sie tam po cos i patrze a tu mi leci z tych cyckow,szybko po laktator i w 3 minyty sciagnelam kolejne 30 ml, no nie jest to dziwne?


jestem padnięta po tym dzisiejszym dniu,jeszce ta duchota

ewcik gratki kochana!!!!!!!!!!!
doris ja nie miałam wogóle skurczy przepowiadających,czasem pobolewał mnie brzuch tak jak na okres ale to bardzo delikatnie i krótko i nic poza tym
 
Ostatnia edycja:
niunia a ty zakładasz że nie będziesz karmić piersią jak rozumiem
ashika ja się zastawiałam nad podgrzewaczem w innym kontekście, jak podgrzać moje mleko które zostawiłam w lodówce, bo słyszałam że w mikrofali nie wolno, tylko do ciepłej wody
mruczka nie musiałaś mówić o suwaczkach, bo ona zna twoje myśli
mammi no właśnie cycanie może uchronić małą więc jest nadzieja
ewelad witaj witaj, uniwersalny paluch a to dobre. Mam nadzieję, że do poniedziałku urodzisz, bo to wywoływanie to chyba nic przyjemnego. Tak to tweenie miała problem z materacykiem i łóżczkiem
butterfly plus takiego chodzenia z brzuchem jest taki ze możesz pojeść sobie owoców, a jak będziesz karmić to wiadomo ograniczona sprawa
ewcik gratulacje a twój synio jaki wysoki no no no
mysza to wszystko przez te upały moa też po południu nie bardzo chciała spać, złościła się, ja z małą na pierwszy "spacer" wyszłam jak miała 5 dni na zdjęciu szwów jechaliśmy, a taki prawdziwy spacer w wózku to jakoś po ponad tygodniu
młoda mamuśka gratulacje
magdzia mam nadzieję, że z kredytem się uda w końcu i będziecie się cieszyć własnym gniazdkiem. A co do chrzcin to szybciutko, my chyba do września poczekamy może się wtedy przeprowadzimy, bo tutaj nie dalibyśmy rady
aneta no niestety to działanie upałów taki ma wpływ na dzieciaczki moja też trochę pośpi trochę pocyca trochę się pozłości

Ja dzisiaj na raty nadrabiałam wątki na bb, chyba logowałam się ze sto razy, bo mała wzywała, ale jakoś mi się udało, jeszcze tylko nadrobię wątek "opowieści z porodówek" i może własną dołożę, ale to już nie dziś. Dobra kończę i szykuję małą do kapania.
 
tifi chce karmic piersia a znajac zycie nie bedzie latwo mama moja pokarmu nie miala babcia to samo jakas klatwa chyba na nas rzucona jest dlatego przygotowane mam mleko butelki podgrzewacz bo znajac mojego to on nie pojdzie i nie kupi tego co bede potrzebowala albo przeplaci 10-krotnie :-D
aneta-h to mialas pracowity dzien ale wolałabym taki dzień niż ta nude :)
 
Ech...:-Dprzeszedł mi ten dziwny humor, to jednak też chyba i sprawa hormonów i wszystkiego do kupy....doris ja ani razu takich skurczów przepowiadających nie miałam. Nawet ostatnio na ktg wykazalo że mam jakies skurcxze ale ja ich nawet nie czułam zobaczylam dopiero ze byly jak w reke dostalam wydruk badania. Gratulacje koleżance która się rozwiazała...szybkiego powrotu do formy...:blink:
 
Ostatnia edycja:
Ha ...a najlepsze, że u sierpniówek gorąca akcja porodowa ...:happy2: A my kiblujemy tutaj sobie....
wYPIŁAM DZISIAJ MOCNĄ KAWĘ taka padnięta byłam, że szok, i mimo drzemki ledwo chodziłam... ale oczywiście nic a nic
Za to przed kawą mała wierzgała jak oszalała aż myślałam, że mi siłą przez podwozie wyjdzie :dry: I tak ze trzy godzinki... a potem poszła spać i spokój...
 
reklama
Do góry