reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Dziewczyny ale wy coś mało aktywne dziś ja wpadłam w faze prasowania i tak was staram sie podczytywać ale widze że nie ma co :-):-)
Tetina Ja bym zapisała córke do malej szkoły łatwiej sie wybić pozatym nienawidze duzych szkół pełno bieganiny na korytarzach itp sama wiem po sobie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ewcik nie kuś, bo mnie coś nosi od wczoraj-jeszcze się zapakuję i stanę w Twoich drzwiach, otworzy mi Twój M i stwierdzi 'Kochanie, jakaś ciężarna psycholka z internetu do Ciebie:-D'
Vanilka no starają się dziewczyny i cuda wyczyniają, zeby wieści były takie, jakich oczekujesz, ale coś słabo im idzie:-D, może my tak partiami będziemy-jedna na dzień to zbyt prozaiczne, więc kilka hurtem, potem spokój, a potem znowu jazda:-D
tetina ja bym chyba do mniejszej zapisała? nie zawsze się to sprawdza, ale mniej podopiecznych to chyba więcej uwagi dla poszczególnych dzieci i bezpieczniej wydaje mi się; a może popytaj znajomych-kogoś kto ma w tych szkołach dzieciaczki, albo zna kogoś kto ma? a może na necie poszukaj jakiś opinii? a wzrostu mam 172 cm
 
wróciłam :) byłam na echo serca, ładnie panu doktorowi odpowiadało ;-)
przy okazji kupiłam sobie pierogi z serem na obiad. I chyba pójdę się do poduchy przytulić, bo ledwo na oczy patrzę...:sorry:

Pisałam Wam w weekend, że mam jaja z łóżeczkiem i materacem. Napisałam do producenta łóżeczka, to mi odpisali, że nie możliwe i że łóżeczko źle skręciliśmy... Ale mnie gość wkurzył. Jak można źle skręcić łóżeczko? Zwłaszcza, że dziury na śruby wszędzie powiercone były, a innej możliwości skręcenia nie było :wściekła/y:
 
vanilka no staramy się o jakąś akcje,oj staramy:tak: fajnie że spacerek udany

tetina bo ja jestem śpioch :zawstydzona/y::-D co do szkoły to też bym była za mniejsza

tweenie beznadzieja z tym łóżeczkiem:wściekła/y:
 
tweenie jakiś turbogłupek z tego kolesia od łóżeczka-no pewnie skręciliście w poprzek i w wersji piętrowej:-D brak słów
 
dziewczyny jestesmy juz w domku !!! roboty tyle co niemiara.............
Mam pytanie jak nazywa się ten spray do pielęgnacji pępka cos na O? Bo M jedzie do apteki a nie umiem nazwy znalesć.
Cycki mnie tak bolą i są twrade że masakra-mała zasnęła póki co to piszę do was
Narazie zmykam!
 
reklama
Do góry