reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

ooo Kasik super,że już jestescie w domku-dużo sil dla was i czekamy na fotki!!
Laski ja już tez mam dosyc-słaba jestem, co zjem to mam zgagę i mi niedobrze.Pobolewa mnie kregosłup i kark :((No masakra jakaś.Humor tez do bani-wszystkiego sie teraz boję-tej cesarki,nawet tego że nie tyję.Nawet schudłam ostatnio 0,5 kg i mam 10 kg na plusie.
Leżę teraz z lapkiem w łóżku i łapię jakieś złe humory ,no ale co zrobić-ta końcówka jest ciężka!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
asim tyle czasu sie meczyłysmy to teraz jeszcze te pare dni musimy jakos wydołac,ja to współczuje naszej luisce czy tweenie i innym co maja pózniej term ,bo ja bym chyba nie zniosła jeszcze miesiaca upałów ,a cieszmy sie dziewczyny ze maj był zimny i te upały były dopiero pare dni ja w poprzedniej to pamietam ze miałam wszystko poodparzane
louise z tymi lewatywami to masz racje bo nie wolno juz ,gwarantuje wam ze teraz gdyby któras w 37-38 wypiła oleju rycynowego ma w ciagu 2 dni poród ale lepiej chyba juz poczekac niz prowokowac
tweenie no jestem w szoku ,co za chamówa normalnie
 
ooo Kasik super,że już jestescie w domku-dużo sil dla was i czekamy na fotki!!
Laski ja już tez mam dosyc-słaba jestem, co zjem to mam zgagę i mi niedobrze.Pobolewa mnie kregosłup i kark :((No masakra jakaś.Humor tez do bani-wszystkiego sie teraz boję-tej cesarki,nawet tego że nie tyję.Nawet schudłam ostatnio 0,5 kg i mam 10 kg na plusie.
Leżę teraz z lapkiem w łóżku i łapię jakieś złe humory ,no ale co zrobić-ta końcówka jest ciężka!!
Mam dokładnie to samo łapie humory nic mi nie pasuje nawet M dostał zjebe za to że zadzwonił o 11 zapytac sie jak sie czuje jest mi ciezko boli mnie brzuch nogi rwa jak na zmiane pogody , do tego te plecy aa tu jeszcze tyle przedemna pochlastać sie idzie.
 
ja dziś pospałam fajnie do 11,ale w nocy znów miałam biegunkę, nie wiem co tak często ją mam:confused: wczoraj na imprezce pojadłam sobie samych dobroci, dostałam oczywiście pare smakołyków na wynos,więc obiad dziś z głowy:-)
powoli się będę szykować i jedziemy z M jeszcze do sklepu po ostatnie rzeczy-wanienke,przewijak, jakiś kocyk jeszcze dokupię itp

mysza ta kiecka jest do kolan to żadnego callulitu na udach na szczęście nie widać:tak:

aisim kupiłaś sobie sukienkę? ja też szczelałam wczoraj fochem za granie do nocy,nie cierpię iść sama do łóżka, rozumię że ja wcześniej chodze a M jeszcze o tej godzinie nie jest śpiacy i moze trochę pograć,ale jak to już trwa powyżej dwóch dni to mnie wnerwia!!!! jak mu się nie chce spać o tej 22,23 co ja ide to nich chociaż się okąpie i przyjdzie do łóżka i popatrzy na tv,lepiej mi się zasypia u jego boku niż samej,a nie tylko ta fifa i fifa:wściekła/y: a co do imprezki to udana:-)

madzik daj znać jak wyniki,napewno oki będą:tak:

mruczka biały arbuz? nie widziałam jeszcze nigdzie takiego,gdzie go można dostać?

ewelad oj jak Ci miło musiało być na tym hamaczku:-)

misslena my byliśmy niedawno na thilerze i były ze 2-3 akcje co się przestraszyłam i miałam potem wyrzuty że małego straszę, jeszcze raz bym chciała iść do kina,ale jak już to tylko na komedie

jedyneczka ja też mam kabine i brodzik i myślę że fajnie będzie małemu się kąpać w brodziku,no może nie tak fajnie jak w wannie ale też nie źle, naleje się wiecej wody i też będzie mógł się popluskać, a Ty masz wyskoki ten brodzik czy niski?

atabe ja też ostatanio mówie,że jak już chłodniej i wszystko gotowe to moge rodzić już w taką pogodę:-) a potem sobie myślę.... nie jeszcze nie, boję się przecież:szok: daj znać jak wyniki z jutrzejszych badań

kama już to widze jak nam te petardy odpalają,haha, nie zły sen, uśmiałąm się:-D

tiffi mi też się lała wczoraj krew z nosa na imprezie,tak z 20 min, raz czy dwa już mi się też zdarzyło tak wcześniej,ale potem był spokój

gregorka też ubolewam bo moja przyjaciółka ma wesele 3 lipca i mnie nie będzie:-( ale potem za to pod koniec sierpnia idzimy na wesele do kolegi M to wtedy chociaż się wybawie

kasik fajnie że juz jesteście z Bartusiem w domciu :-) zdrówka dla małego i wszystkiego naj naj dla Was

tweenie n aksero 2 tyg?!?!? :szok: śmiechu warte, gidze oni to ksero robią?w afryce?:no:

louise zgage to ja mam praktycznie non stop,obojętnie czy śpie na lewym boku czy prawym, na szczęście jem migdały które na jakiś czas pomagają

 
Cześć dziewczyny

Własnie wróciłam i wpadam sie tylko przywitać, musze się wpyakować i ogarnąć troche w domu bo chyba jak mnie nie były to tu sie jakies imprezy robiły. Później Was troche poczytam.

A tak apropos macie jakies sposoby na sprawdzenie czy coś co z nas wycieka to nie sa wody pł. Normalnie zaczynam sie stresować bo moja wkładka jest non stop mokra.
 
Cześć lipcóweczki :)
Melduję się i ja po weekendzie :) Szacun dla tych, co odpowiadają wszystkim po kolei - ja się gubię przy trzeciej osobie, wy to na kartce spisujecie czy jak???
Pogoda się poprawiła :D Mogłoby nie padać, ale taka temperatura zdecydowanie bardziej mi odpowiada niż 32 w cieniu :)
Co do puchnięcia stóp i dłoni - powiedziałam o tym swojemu gine w sobotę i wiecie, co odpowiedział? Że na tym etapie ciąży to jedyne, co on może z tym zrobić, to współczuć :D:D:D
 
Tiffi pytałas czy resztę kosmetyków mam z Nivea-tak tak,ale wiekszosć to ta seria biała sensitive-zobaczymy czy się sprawdzi...
Anetka to fajnie,ze sobie podjadłaś :)Udanych zakupów!!
Dziewczyny wymaz wyszedł super-nic nie wyhodowano-trochę mi to humor poprawiło-no bo po co brac antybiotyk, zawsze lepiej jak jest ok......a wam lekarze zlecają ten wymaz-mój mówił,że to obowiązkowe badanie przed porodem,ale sama już nie wiem...
 
reklama
Do góry