reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Cześć słonka:tak:

Mnie się zapowiada dzień jak co dzień ostatnio czyli układanie, pranie itp. ale jak się M wyrobi ze swoją robota może pojedziemy po komode dla małej:-) A jak się nie wyrobi to nie będę go dziś lubiała:-D

louise współczuję Ci kochana bo nie dość że uziemiona w szpitalu w łózku właściwie to jeszcze takie perypetie:-( Aby pomogły tablety i byś mogła do domku wrócić, bardzo Ci tego życzę, no oczywiście jak obiecasz solennie że będziesz leżała plackiem:-p Jest tak chociaż jakaś miła laska do pogadania? Na ławke nie możesz jakby tak na wózku M Cię zabrał zeby w murach nie siedzieć? A usg robili ostatnio i okreslili wagę Stasia? Bo pewnie podrósł bąbel od wizyty:tak:Ale Cię męcze pytaniami:sorry:
 
reklama
louiska, biedne te Twoje żyły... leżała ze mną koleżanka, któa miała 2 razy dziennie kroplówę+ na noc w razie ataków - miała piasek w nerce, który przez tydzień przechodził przez jej układ moczowy, wyła z bólu! ponoć w normalnej, nieciążowej sytuacji podają mega silne leki przeciwbólowe, ona mogła dostać paracetamol... miała ataki 2 razy w ciągu doby biedna... pocieszyła nas położna, jak powiedziała,że ból porodowy to przy tym co ona przeżywa to pikuś...
louiska,trzymam kciuki,żeby skurczybyki nie wracały!!! trzym się!
 
Czesc dziewczynki -ja mam własnie identycznie jak jedyneczka czyli pra nie sprzatanie a tu taka pogoda az sie płakac chce
 
Dzień dobry bardzo!!!
Louise - no co oni tam wyprawiają z Tobą bidulko... wrrr...
Właśnie zjadłam śniadanko - mam dobry czas. Powiem Wam, że za długo spałam, bo jestem nieprzytomna. Chyba mi się odmienia... Od dzisiaj mniej spania (pewno popołudniu zalegnę :-D)
Anetka - no właśnie M powiedział, że długość prania zależy od grubości i jakości tetry. Za długie gotowanie powoduje, że one się rwą. Ja wrzucę na 30 min. ;-)
Madzik - zazdroszczę tego grilla ;-) ja dzisiaj może pójdę do parku na ławeczkę. Chociaż mama mi mówiła, że mam unikać słońca... A ja tak bym chciała chociaż grabki opalić...
Jedyneczka - widzę, że u Ciebie już końcówka :-D Potem możesz przyjść do mnie meblować. :p aaa prasowanie od wczoraj czeka :-D
Ewa81r - wszystkiego dobrego z okazji rocznicy i duuuuużo miłości na przyszłość ;-)
kamkaWERCIA- witamy wśród lipcóweczek. Jak tam samopoczucie?

Później reszta :-D Muszę pola obsiać, bo gram w farmę :-D
 
tweenie no ja tez mam nadzieje ze lekarze i piguly juz teraz jakos wreszcie cos zaczna dzialac i mnie nie wykoncza...

jedyneczko mialam robione usg w dniu przyjecia do szpitala i niby stasinek mial juz 2200 wagi al raczej w to nie wierze bo wymiary wszystkie odpowiadalay od 31 do 33 tygodnia ciazy wiec mysle ze jest troszke mniejszy niz 2200. to bylo w srode a w piatek wczsniejszy kiedy byla wizyta to byl taki malutki....1400. lekarz powiedzial ze to jest +/- pol kilo z tym okreslaniem wagi wiec tak mysle ze na chwile obecna-a raczej na stan ze srody to wazyl najmniej 1700. no potem dostal te sterydy i mam nadzieje ze przez pare dni jescze urosl troszeczke jak u tweenie naszej :-)
laski tu sa b fajne-jedna kolezanke juz zabrali na cc bo miala silne zatrucie ciazowe i maluszeksie w ogole z zapaleniem pluc urodzil. a reszta lezy dalej. jedna rozwarciem druga na szew szyjki macicy a trzecia juz po terminie. tak wiec sobie tu lezymy i sie meczymy. o wyjsciu na slonko juz po wczoraju nawet nie mysle-teraz tylko aby w ogole stad wyjsc juz na amen i do porodu nie wracac. ale jak M przyjedzie to moze mnie wyprowadzi na taras chociaz :-) faktycznie mi to humor poprawi.
fajnie ci ze juz mebelki skladasz. oszczedzaj sie tez kochana zeby tu ni e trafic ani dnia za wczesnie.brrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!

maruska biedna ta twoja kumpela...no ja odkad przyjechalam tu w srode to mialam kroplowke non stop dzien i noc bez przerwy.i to nie taka zwykla tylko pompe wtlaczajaca ten salbutanol....:-( tylko jak sie jedna torebka konczyla to mialczalam o prysznic bo tak to nawet na siku ze stojakiem i dzialalao na baterie bo ta pompa na prad tak to-musialam odlaczac. dopiero dzis 1 raz mnie odlaczyli na dluzej ale wenflon zostawili wiec jak sie leki doustnie nie sprawdza fenoterol i isoptin to wracam do kroplowki :dry:

a w ogole to dzis przejrzalam karte szpitalna i sie okaza;lo ze mialam b wysoki stan zapalny po tych zabiegach z krazkiem na szyjce. crp b wysoki i dopiero dzis po 2 badaniu krwi wyszlo juz w miare wynik....nie wiem co oni mi tu robilii i co sie dzialo bo nikt nnic nam nie mowi i o wszystko sie ttrzeba wypytywac. a karte to z ukryciora sprawdzac zeby cos wiedziec
 
Loiuse będzie dobrze,trzymaj się i odpoczywaj!!
Ale tutaj dzisiaj pustki...............
My bylismy z M w knajpie na jedzonku-posiedzielismy na zewnątrz,objedliśmy się i wróciliśmy.Powiem wam ,że jest tak upał ,że ja ledwo wyrabiam-nie wiem co to będzie w następnym tygodniu bo ma byc po 30 stopni-chyba spędze ten czas w domu.Upały mi teraz nie są do szczęścia potrzebne!!
Vanilka co tam u Ciebie?Pewnie spędzasz czas z tatą-u was tez takie upały????
 
No hej :)

madzik chyba telepatycznie mnie sciagnelas hihih .

No ja jak narazie mniej czasu na kompa bo wczoraj do wieczora siedzielismy na ogrodzie taki zar z nieba ...
dzisiaj za to tak duszno ,ze porazka jakas ...najchetniej caly dzien w wannie bym spedzila !!

wczoraj tak mi nogi spuchly i dlonie od tego upalu ,do tego caly dzien w biegu i wieczorem kwiaczalam ,ze mnie wszystko boli i spuchlam .
w nocy za to mialam juz jazde ,ze bede rodzic ..bo krzyz i brzuch mnie bolal jak na okres,do tego brzuch mega twardy i nieregularne skurcze..wiec mowie no super ...ale ja nie chce jeszcze rodzic !!
na szczescie wstalam w dwupaku z czego bardzo sie ciesze!!

A Wy jak czujecie sie w te upaly ??

nic narazie nie czytalam wiec nie wiem co Wam napisac ..louise chyba teraz ma najlepiej bo sobie lezy w szpitalu i nie musi meczyc sie w jakies goraco :)
 
Vanilka ja się tez źle czuję w te upały-nawet mi nogi lekko spuchły i wogole duszno i nie wiem co to będzie jak będzie po te 30 stopni.............Idę zaraz do wanny-do chłodnej wody -zjadłam pół czekolady i teraz w dodatku jeszcze mi niedobrze.
Jezu Ty masz tylko tydzien i 4 dni do cesarki ,ale Ci fajnie-mi gin przebąkiwał coś o 28 więc jeszcze sporo przede mną-chyba spędze ten czas w wannie hihi
 
madzik wlasnie sobie zdalam sprawe ,ze 11 dni tylko zostalo -szok !a ja nie mam torby spakowanej hihih wszystko lezy sobie i czeka az samo sie popakuje :)
Powiem Ci ,ze teraz zaczynam wspolczuc kobieta ktore rodza we wrzesniu !bo caaaaale lato w te upaly z brzuchem ..ja sobie tego nie wyborazam i chyba w wannie bym wiekszosc dnia spedzala :)
wiec pomysl,ze jak bys miala 28 cc to tylko 11 dni po mnie a nie jakis miesiac czy dwa :)
 
reklama
Do góry