reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
Vanilka ja zadzwoniłam do kwiaciarni w mieście gdzie mieszka moja mama i oni jej zawiozą kwiaty, a pieniądze przelałam na konto. Może u Ciebie też by tak szło???
 
moja mama też tak zamawiała dla koleżanki. Zadzwoniła do zwykłej kwiaciarni, a że akurat wysyłają bukiety, to wyszło ją to znacznie taniej niż w tych typowo internetowych.
Vanilka powiedz, że mama z Warszawy, to sama jej dostarczę ;)
 
Hej Dziewczyny!

Za oknem chyba fajny dzień, słoneczko się przebija, więc zaraz pewnie na jakiś spacerek się udam.

Magdzia - jak tam obrona? Kciukasy zaciśnięte cały czasVanilka - no świetnie, że znasz już termin cc i że to już tak niedługo!
Louise - martwią mnie te Twoje skurcze, obyś dała radę do piątku, ale jak będą cały czas tak częste, a tabletki nie będą pomagały to jedź na ip.
Jasia B - witaj! Niedobrze z tym leżeniem, ale oby nic się nie działo!

Wszystkim OBECNYM i PRZYSZŁYM MAMOM Najlepsze życzonka z okazji Dnia Matki!!!!
 
atabe biedna z tym puchnieciem...ale no na finiszu to tak juz czesto...pomysl ze niektore (ja np :wściekła/y:) juz od paru miesiecy jak balony spuchniete jeszcze 3 tyg i Jagodka sie urodzi a mamusi woda zejdzie :tak: i dlatego juz brzuszek masz niziutko bo lada dzien sie bedzie mala rodzic :-)

jedyneczka no ja wlasnie dlatego bym nie chciala brac tego dolarganu-zeby dzidzi otumanione nie bylo. ale jak bedzie bardzo bardzo bolalo to Stasiek soryyyyy...zycie jest okrutne :zawstydzona/y:

madzik no nie przejmuj sie az tak...to nie sa takie az czeste przypadki z ta zmiana plci dzidziolkow na koniec...wiec pewnie was omina. a jak nie to bedza sliczne chlopaczki :-) tez nic nie robie dzis nawet chyba do mamy nie ide-no moze jak M wroci wczesniej to mnie podwiezie ale on tez ma dzis popoludniu duzo spraw

tweenie
ja sie bron boze nie smieje z gotowania twojego :-D sama przez pare dobrych gotowan nie dodawalam ziemniakow do grochowki i zawsze mi czegos brakowalo. dopiero jak kolega sie mnie zapytal z czym wole grochowke z ziemniakami czy z makaronem to mnie olsnilo. plus pare innych rzeczy-zawsze sa jakies wtopy :tak:;-):-)

justa
bo bedzie ochrzan-zadnych okien!!!:wściekła/y: dopiero po 36 tygodniu!!! a ja pocvzekam do piatku-wtedy wizytka u gina i zobaczymy co powie

mruczka mi tez to przyszlo do glowy ze te skurcze maja cos wspolnego ze szkola rodzenia. a moze to faktycznie to oddychanie tak pogonilo tego Staska???:confused::confused::confused: i stafd skurcze...zapytam gina w piatek i polozna we wtorek...a poza tym nie przemeczaj sie za bardzo z tymi porzadkami poremontowymi. jest jeszcze czas i rob sobie wszystko powolutku i wyreczaj sie Mkiem :tak:

madzik z jednej strony ryz moze i dobry na puchniecie ale pare dni jedzenia ryzu i zaparcie murowane. juz sama nie wiem co gorsze...:sorry: a zielona herba jak najbardziej

anetka
ginek w piatek rano wiec juz pojutrze-da rade chyba :tak: co do slodyczy top jak mam ochote (rzadko) to tez sie zawsze oszukuje-a to jogurt z musli i bakaliami a to owoc...nie mam zreszta wyjscia bo nie kupuje nic slodkiego do domu-celowo :cool2: ostatnio tylko to ciasto zrobilam. ale to oszukiwanie to zawsze jakis niedosyt pozostawia :-D

agatka natalia to ja sie zapytam u lekarza ale faktycznie te podstawowe ta sa najtansze bo po 7 zl i nie wiem czy bedzie mi sie chcialo stac w kolejce do lekarza kolejnego i sluchac tych starych moherow klocacych sie....ps-ja uwielbiam gotowac. tylko najlepiej by bylo jakbym miala jakiegos garkotluka do pomocy coby za mnie zmywal-bo ja tego z kolei nienawidze:zawstydzona/y:

niunia
no stawiam na rwe kulszowa-poczytaj objawy jakie maja dziewczyny: np madzik i ewelad. jak dla mnie to sie zgadza.

vanilka no wreszcie pospalas odpowiednio dlugo :tak: tak trzymaj:-) now iem ze czesto te skurcze ale co robic...jak juz lek silny przeciwskurczowy nie pomaga to ja juz nie wiem....

gregorka
milego spacerku :-)

ja zrobilam zupe ogorkowa i po sniadaniu juz (no dla mniei to "juz" bo ja nawet io o 13 potrafie jesc sniadanie :-)) teraz sie klade i leze do wieczora pewnie. zapodam ostatnie odcinki "lostow" i mam jeszcze jakis horror. bo nie pisalam wam chyba ze DVD sie naprawilo. znaczy M naprawil. odlaczyl wszystkie wtyczki i od tv i podlaczyl od nowa i juz dziala. mowi ze ono sie tak zmula czasem i nie wie czemu ale to juz pare razy pomoglo :confused::confused::confused: ale dlaczego? i dlaczego ja o tym nic nie wiedzialam?
 
dzień dobry bardzo !!!
Wstałam chwilę przed 12. Nie dało rady inaczej. Pół nocy z M przegadałam i przeze mnie o mało co się do pracy nie spóźnił... Rano zadzwonił mu pierwszy budzik, wziął telefon do łóżka położył obok mojego brzucha, ja się obróciłam i tyłkiem mu wszystkie pozostałe alarmy wyłączyłam :-D Nie wiem jak do tego doszło...
Muszę przygotować mieszkanie na jutrzejsze wstawianie drzwi... Znowu remont, ale na szczęście M będzie w domu, więc jakby było za głośno, to ja się ewakuuję.
Pójdę odebrać moje wyniki, ale na jedne się czeka od 3 do 5 dni. Mam nadzieję, że się uwiną, bo w piątek mam wizytę...
Atabe- mnie boli tylko lewa pachwina, ale to tak masakrycznie. Zwłaszcza po nocy muszę ją rozchodzić...
Vanilka - szkoda z tymi kwiatami, moja też dostanie tylko życzenia na gg. Trudno takie życie... Wiem, jakby się cieszyła, ale ...
Niunia456 - ja się męczyłam, bo zbyt późno zjadłam i mnie zgaga męczyła. Nakładłam poduszek pod głowę, wzięłam manti i było jeszcze gorzej, bo się cała połamałam...
Jasia B - pozytywne myślenie... Moja dzidzia wczoraj tak się kręciła, że się przestraszyłam, że się źle obróci... A ma już pozycję wyjściową :happy2:
Justaa - nie szalej z tymi oknami ;-)
nadia88 - tą kobietę w szpitalu to bym równo zjechała za podejście do pracy i do pacjentów... Nikt jej tam nie trzyma... A potem tylko płaczą, że mało zarabiają i zachodu im się zachciewa...
Ewa81r - szalejesz :-) oszczędzaj się kochana. :tak:
Magdzia - POWODZENIA. BĘDZIE DOBRZE. O ile już nie było, tylko przespałam :-D

I przy okazji Daragije Mamuśki - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI NASZEGO ŚWIĘTA - boszzzz stara dupa jestem :-D
 
reklama
tweenie uważaj uważaj bo jak ci powiem ile rzeczy mam kupić to byś zrezygnowała
jedyneczka no właśnie widziałam tego bodziaki i chciałam wziąć większe, ale były tylko różowe.
A ty jak zwykle w biegu, ciągle coś załatwiasz
patipaula no wiesz jak to z tymi decyzjami jest, trzeba je jakoś podjąć echhh
justaa myśmy wcześniej zakładali ze do grudnia nam zejdzie, ale trochę ez sensu kisić się w lato z małym dzieckiem w bloku
nadiaa taką lekarkę to bym udusiła gołymi rękami
magdzia jeszcze nie widziałam by ktoś się nie obronił, więc trzymaj się - dasz radę
ania pestka fajnie być mamą - mamy nowe święto znaczy te które pierwszy raz zostaną mami
louise odpoczywaj dużooooooo. Co do basenów to trochę szkoda, ale wiesz ta moja znajoma fajna dziewczyna, miała bardzo kiepską bakterię która łatwo się przenosiła ale karnet wykupiony na basen wiec chodziła - ja tego nie pojmuję.
Ja mam taki plan co do przyszłego tygodnia, ale jak się sprawdzi to zobaczymy. Ale prasowania sobie nie wyobrażam
agatka natalia moze jakiś wybielacz, ale nie wiem czy da radę
mruczka ale człowiek to taki chomik klamotów nazbiera a potem nie ma się jak podziać
jasia ja wiem, że to żadne pocieszenie ale wiele z nas tu boryka się z różnymi dolegliwościami, jak zauważyłaś mamy już pierwsze dziecko lipcowe, sa takie które mają ten peasar i cukrzycę ciążową, i opuchliznę i skracające się szyjki, więc jak widzisz cały przegląd. Także witaj wśród nas
niunia moja koleżanka miała z tym uciskiem tak, że nawet wstać nie mogła, mała uciskała jej na jakiś nerw


Moje dwie znajome urodziły, jedna synusia (ale miała szybko poród jak błyskawica) a druga córeczkę. Czas porodów, porodów to czas.....
Ja dziś pospałam, ale zrobiłam zonka, bo wstałam po 6-ej na sikanie (3 raz w nocy) a potem sobie przypomniałam, że miałam dziś na badania jechać z próbkami, no i dupa. Jutro muszę śmigać.
Poza tym boli mnie ręka, nadgarstek i łokieć, chyba źle spałam. Dzisiaj muszę popracować na kompie, mamy też SR i zwiedzanie szpitala
 
Do góry