reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Vanilka no napisałam przecież, spać o 3 a wstałam o 5.30:-D ale to mój pierwszy taki wybryk :-D udanej wizyty w takim razie życzę:-)
 
reklama
cześć laseczki :-)
ja dziś trochę pospałam -młody wstał przed 8-mą to i ja mogłam poleniuchować.

kurcze..u nas dziś brzydka pogoda :-(-ło matko-zaczęło strasznie lać!!!!!! :szok:
no i mamy po zakupach...
chyba ze przestanie...

dziewczyny miałam zapytać -chodziłyście albo chodzicie na basen????
w ciąży???
my chcemy się dziś wybrać z synkiem...ale tak się zastanawiam czy mam włazić do wody???kurcze nigdy nic nie wiadomo..
podobno można się bakterii nabawić....
hmm....

Agatka-natalia-hehehehhe-to się chłopaki wynudzili :-D
Vanilka-ale ja pisałam o M jak miłość :-D
Ewelad-widać zakupy mieliście udane ;-)

miłego dnia kobitki.;-)
 
cześć laseczki :-)
ja dziś trochę pospałam -młody wstał przed 8-mą to i ja mogłam poleniuchować.

kurcze..u nas dziś brzydka pogoda :-(-ło matko-zaczęło strasznie lać!!!!!! :szok:
no i mamy po zakupach...
chyba ze przestanie...

dziewczyny miałam zapytać -chodziłyście albo chodzicie na basen????
w ciąży???
my chcemy się dziś wybrać z synkiem...ale tak się zastanawiam czy mam włazić do wody???kurcze nigdy nic nie wiadomo..
podobno można się bakterii nabawić....
hmm....


miłego dnia kobitki.;-)

ja chodze- spokojnie mozesz sie wybrac;)

ja dzis tez nie moglam zasnac...poszlam spac o 24.30..a wstalam o 6...ciekawe jak dzis moj dzien bedzie wygladal..ide jesc sniadanko;)
 
idę coś wszamać-bo mi kiszki marsza grają :-D
wpadnę później-a jak mi się nie uda to wieczorkiem na pewno.;-)

jeszcze raz miłego dzionka dla Was.
bez dolegliwości uciążliwych :tak:
 
czesc laski :-)
ja juz wstalam jak zwykle. dzis sie musze sprazyc bo szkola rodzenia na 13 a wczesniej sie umowilysmy z a-asia na plotki :-) ja spalam dzis super ale caly dzien m,ialam mega zgage i jakies dziwne odbijanie. bleeeee. zaszkodzila mi chyba ta salatka grecka-co mnie dziwi bo wszystko swieze i sama robilam. do snu polozylam sobie wiecej poduszek i sie wreszcie wyspalam

tiffi
a'propos zakladanych cen remontowych a tych rzeczywistych, to ja z remontu mam jedno b niefajne wspomnienie-jak kupowialismy kontakty, wlaczniki i inne pierd o l ki. mialy to byc grosze a za to byle g... wlasnie zaplacilismy kilkaset zlotych i bylam w ciezkim szoku wtedy. tez zakupilam ten termometr lidlowy i oboje z M stwierdzilismy ze super zakup :-)

ewelad i jak kapustka? robilas? moja taka "se" wyszla :confused: nie wiem czemu. moze dlatego ze ostatnio nie mam smaka i apetytu na nic prawie oprocz owocow...zjadlam polowe porcji i reszte wywalilam (a najedzona bylam juz po 2 kesach) chyba Stas mi juz na maxa uciska zoladek.

mruczka fajnie ze juz po remoncie :-)

emih fajnie ze juz jestes z nami i ze wypoczelas. teraz masz zakaz stresowania i nerwow. podchodz do wszystkiego metaoda kaczki i niech to po tobie splywa ;-) emih no ale babcia wlasna na ciebie by chyba klatwy nie rzucila? :szok: ja przesadna bardzo jestem

atabe sloneczko dobrze ze sie odzywasz-mam nadzieje ze juz lepiej u ciebie :-) :tak:o czytam ze sluz masz...miejmy nadzieje ze to nie czop jeszcze. ale jakby co to Jagodka jzu duza. a ty w koncu masz naturalnie rodzic? czy przez cesarke przy tym woreczku?

dzamena i po co bylo sie obrazac na biedna niewinna louise ? :-) poszlas i kupilas i mialas jeszcze smaczniejszy obiadek niz ja :tak: co ja bym dala za tego twojego kalafiora z buleczka....teraz ja sie obrazam ;-) :-)

niunia-podziwiam cie-ja to bym chyba tej kasjerce cos do sluchu powiedziala!!!!

kasiamaj co za babsztyl!!!!!!! w ryja sie nalezy za ten text

jedyneczka
ale dzielna twoja emi. miejmy nadzieje ze teraz juz beda miec porzadek z kartami w tej przychodni :tak: remnocik na bank skoncza szybko i juz tylko panelki M polozy i hulaj dusza-mozesz prac, ukladac meblowac :-)

vanilka to samo sobie wczoraj pomyslalam. ludzie juz przesadzaja--naprawde nie ma osoby ktora by sie wczoraj nie gapila na mnie mijajac mnie. a jedna baba to az zielone swiatlo przegapila tak sie lampila. ja nie wiem ale odnosze wrazenie ze te friki ciezarnej nie widzialy nigdy na oczy...az sie odechciewa z domu wychodzic...:dry:

tweenie
ale ci fajnie z tym podanym sniadankiem :-)

niunia ja robie czasem rybe na parze (albo luzem albo w foli)-przyprawiam koperkiem i sokiem z cytryny i przyprawa do ryb prymata, rybe w sosie koperkowo-smietanowym, badz rybe po grecku (M taka b lubi). to tak dla odmiany ale najbardziej i tak lubie smazona w samej mace na glebokim oleju :cool2:

tetina ale "kulturka" w tym tramwaju...szok...

agatha ja to bardziej gotuje ta kapustke i nie daje masla i smietany. ale kazdy ma inny sposob na kapustke tak jak na bigos. zjadlabym kiedys taka jak ty albo dzamena robicie-musze sprobowac

jedyneczka
no rzeczywiscie one wczoraj straszne trajkotki byly-ale mam do nadrabiania...:szok: mam nadzieje ze kurtalka emi sie odnalazla bo szkoda troche jak fajna...a z tego textu sie posikalam. kumpeli synek znow, na imprezie przy znajomych powiedzial ze rodzice w nocy na lozku to oppa opppa robili :-)

olyv ja tez puchne. ale mam okresy ze puchne a potem pare dni luz...od razu to zreszta waga pokazuje wszystko...ale faktycznie mierz to cisnienie zeby wykluczyc zatrucie ciazowe

mystique no co za stara ku...wa!!!! takie to powinny zdychac w kwiecie wieku-o ile kiedykolwiek przezywaly taki stan. od razu sie nasuwa mysle ze nikt jej nie przelecial i stad te komentarze. a potem sie dziwia ze je od moherow wyzywaja, wysmiewaja i nie szanuja.wszystko potrafi taka stara lampucera zeszmacic i sprowadzic do poziomu zerowego=czyli swojego

vanilka udusze za te nalesniki-teraz to po prostu MUSZE je zrobic!

perla fajnie ze malutka silna i zdrowa :-) a kris sie jeszcze zdazy ucieszyc ze ma siostrzyczke :tak:

madzik nie doluj sie-to juz naprawde koncowka ciazy i niedlugo znow bedziemy w pelni sil fizycznych ( nie wiem jak z psychika przy tych obowiazkach). masz prawo zle sie czuc. juz b duze dzieciaczki nosimy w brzuchach

mysza gratuluje zakupu pojemnikow na siuski :-) ja mam to samo cio ty wiec kupuje zawsze na zapas po pare sztuk i skutkiem tego w domu mam juz chyba z 5 bo nigdy nie pamietam czy mam jeszccze i ile ich mam

kasiamaj a mozna kupic np tylko do kolorow proszek i prac w nim biale rzeczy? ja dostane juz duzo uzywanych ciuszkow i te biale juz pewnie dawno biale nie sa...wiec tak sie zastanawiam czy nie przysknerzyc troche...:confused:

ewelad
no ja ponoc jak kaczka i chodze. no ty ranny ptaszku-ale bladym switem wstalas!!! :-) to az niezdrowo-zapytaj myszy :-D:-D:-D

rusia
ja wlasnie tak mialam z ta rwa-przypetala sie do mnie juz na samym poczatku-gdzies w 3 miesiacu wlasnie-pomeczyl;a do 5-6 a teraz to sporadycznie. i tez niestaty nic sie na to nie da poradzic. na skurcze lydek magnez jest dobry.

vanilka
zycze samych dobrych wiesci w szpitalu i daj znac jak wrocisz :-)

kasiamaj ja chodzilam w ciazy na basen-fajowo bylo. ale potem przez remont przestalismy i juz nie zaczelismy od nowa :dry: a szkoda. tyle ze to musi byc naprawde czysty basen i musisz byc pewna ze taki jest. innego ginek mi nie polecal
 
Cześć dziewczyny

Ja jak zwykle wpadam na chwilke sie przywitać i uciekam do obowiązków.
Miłego dnia życze Wam dzisiaj.
 
reklama
Cześć dziewczynki !!!
Byłam, zrobiłam badania, a że chodzę do ginka prywatnie, to oczywiście i dzisiaj musiałam zabulić - 47 zł :shocked2: za mocz, morfologię WR i antyHBs.
Oczywiście skorzystałam z pierwszeństwa, ale w obawie, że nie zauważą mojego brzucha musiałam ściągać bluzę:-D
kasiamaj - ja na basen nie chodzę, chociaż ostro planowałam. Zakupiłam nawet (w pierwszym trymestrze) strój, ale już w niego nie wchodzę:-) Na SR mówili nam, że jak chcemy iść to najlepsza pozycja do pływania w 3 trymestrze - to na pleckach. Dajemy wtedy odpocząć kręgosłupowi. Co do wody - nie mam pojęcia...
Ewelad, Rusia - ja w sumie poszłam spać ok. 1 ale pół nocy chodziłam, bo była burza. Ja nauczona mieszkaniem w domu bez piorunochronu, zabrałam się za wyłączanie wszystkich urządzeń, które są w gniazdkach. M mi rano przypomniał, że teraz mieszkam w bloku i nie ma takiej potrzeby :-) No, ale jak to mówią - przezorny zawsze ubezpieczony...
Louise - pościaro debeściaro :-D
Vanilka - niezły rodzinny wypad dzisiaj planujesz :happy2: U nas też pogoda nieciekawa, ale mnie i tak czeka sprzątanie, więc żadna strata ...
 
Do góry