reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Hej

Wróciłam ze szkoły rodzenia, czy na Waszych pierwszych zajęciach też było tak nudno? M nie wiedzieli co mają ze sobą zrobić, jeden ostentacyjnie ziewał, drugi patrzył na zegarek, trzeci spał.

Muszę Was nadrobić.

atabe fajnie, że już jesteś.

Komu ja mam podać swój nr telefonu do listy ?
 
reklama
Ja juz doopke wymoczylam w wannie i ledwo z niej wyszlam :sorry:
zmykam zaraz w kimono bo jutro o 7 wstaje .
Wogle jaka masakra ,wieczorem tak mnie podwozie boli :dry:chodze jak pokraka i wogle ciagle sikam ...

niunia kup sobie gotowy zestaw na nalesniki w aldiku w promocji teraz jest ..pycha sa :tak:

kasiamaj niecierpie tej calej majki ;/ nie moge patrzec na ta laske :no:
 
jestem wieczorową porą:-)
objechaliśmy z D kilka marketów-D się śmiał, że nadrabiamy za wczoraj, że zamknięte było:-D chciałm już mieć z głowy prezent dla jego chrześnicy-zakupiliśmy lalę co gada i płacze i inne cuda wyrabia za 60 zł- przecena ze stówy, a to i tak słąbo, bo były takie po 200:no: ja pierdzielę, stwierdziłam, że moje dziecko będzie sie bawić drewnianymi zabawkami wystruganymi przez tatusia-ekologicznie, rozwijajaco i tanio:-D wpadłam do lidla, ale towar promocyjny został rozdrapany najwyraźniej:-)

tweenie widzę, że Ty też wielbicielka literatury, ja pochłaniałam, a wciązy coś nie bardzo- boję się, żebym nie dostała analfabetyzmu wtórnego:-D a ksiązki to już i na działce i w piwnicy poupychane
jedyneczka padłam na cycki po tekście Emi w mięsnym-mistrzostwo:-D tak się rozchichotałam, że aż mnie rwa zabolała:-D ale było warto!!!
Mystique jestem w szoku, mam nadzieję, że ta bab miała coś mocno nie teges z głową, w przeciwnym razie brak słów:szok: gdyby na mnie trafiło, chyba zaatakowałabym ją pilnikiem do paznokci:wściekła/y:
madzik ja od D też dostałam nakaz siedzenia na duupsku w domu, nawet naloty mi robi w trakcie pracy i dzwoni: a gdzie ty się szwędasz znowu???:-D ale ja, choć ledwo z tą moją rwą łazimy, czmycham tak co drugi dzień 'na miasto':-D
jedyneczka, dzamena, madzik no to cwaniary z Was-młodych niewinnych sobie przygruchałyście:-D pozazdrościć

acha a jeszcze dzisiaj D mnie pięknie opisał do kolegi:..... bo wiesz, chodzi już jak pingwinek:-D żartowniś się znalazł, to mu mówię: weź załaduj 10 kilo ziemniaków od frontu i wbij sobię kija w okolice tyłka i zobaczymy twój styl:-D
 
Mystique jestem w szoku, mam nadzieję, że ta bab miała coś mocno nie teges z głową, w przeciwnym razie brak słów
no mówię Wam .. baba poryta na maxa:no:
Eszz tam, kij jej w doopsko - następnym razem jak na taka trafie to nie zamierzam tracic rezonu...


acha a jeszcze dzisiaj D mnie pięknie opisał do kolegi:..... bo wiesz, chodzi już jak pingwinek:-D żartowniś się znalazł, to mu mówię: weź załaduj 10 kilo ziemniaków od frontu i wbij sobię kija w okolice tyłka i zobaczymy twój styl:-D
Hehhe, brawo :-D mistrzu ciętej riposty ..

Ale to i tak Ci ładnie powiedział - my w Liroyu byliśmy kilka dni temu - Małz młodego w tym wózku z autem z przodu pchał a ja gdzieś tam między regałami z roletami szperałam..
No i wylazłam w końcu i idę do nich a mi stary mowi - "Ty weź tą torebke z ramienia ściągnij bo się kiwasz jak Godzilla " :eek:
Gadzina jedna :dry:

Aaaa, ja polecam Aspargin na nocne skurcze łydek.. Magnez z potasem - działa rewelacyjnie - nie łykam codziennie ale skurczy nie mam..

Zjadłam 8 kostek ptasiego mleczka i zapiłam kubkiem mleka.. Pychaa:tak:..
Chyba jeszcze kromala wtranżolę i poszperam na Allegro ..

I zaś do wyra koło 3 :sorry:
 
mystique ja jem magnez taki silniejszy i powiem, że po regularnym zażywaniu przestał mi brzuch twardnieć. Rewelacyjna sprawa :)
 
a jednak ten dzień nadszedł-jestem pierwsza:-) witajcie:-)
dla mnie, człowieka, który nigdy nie wstał z włąsnej woli przed 10 jest to wyczyn nie lada:-)
herbatka jest-D zrobił, teraz jeszcze czekam na drożdźówki-wybornie, tylko jak pierwsze śniadanie o 6, to niestety będzie ich chyba jeszcze ze 3 do 10 rano:-D a tak serio to spać poszłam o 3, wstałam o 5.30- rwa daje po poopie-dosłownie i w przenośni:-( umówiłam się na pt do ortopedy, pewnie powie to, co poprzedni-ciąża, trza cierpieć, ale przynajmniej będę wiedzieć, że próbowałam coś zaaranżować w tej materii:-)

miłego dzionka Wszystkim, u mnie nawet jakiś kawałęk słońca widziałam przez chwilkę:-D
 
Witam sie ze wszystkimi. Nie bylo mnie kilka dni i co widze - rozpakowujemy sie!!!. Sprobuje nadgonic, ale nie teraz, bo lece z malym do lekarza. Goraczkuje mi juz dwa dni. Na weselu bylo super, juz dawno sie tak nie ubawilam.
 
Ewelad...wspolczuje rwy kulszowej...mialam w pierwszej ciazy..i fakt jedynie co mi lekarz powiedzial- dzicia uciska na nerw...;/..i wsio..trzeba wytrzymac..a zaczelo sie to od ok 3 m-ca...zero brzucha..zero kg na plusie..minimalna wowczas jeszcze swiadomosc tego, ze mam dzidzie w brzuszku..a juz kustykalam..:)

a dzis o 6 obudzil mnie taki skurcz(PIERWSZY RAZ W ZYCIU!) lewej lydki..ze myslalam, ze zwariuje...:O...masakra jakas,.......................:Onigdy tego uczucia nie doswiadczylam....przekichane..

mystique- usmialam sie z worka zmiemniakow i kija w d...:D
 
reklama
Czesc :-)

Dziewczyny ,jak Was czytam o ktorej idziecie spac to szok :szok:o 3-ciej :shocked2:
i do ktorej potem spicie ?

Ja juz po sniadanku ,zaraz ide wanne zaliczyc ,zbieram rodzine i jedziemy do szpitala .
ehh ciekawe co tam powiedza :confused:

Wogle jestem happy bo nie ma slonca za oknem :-):-)wkoncu troszke chlodniej bedzie :-)

do potem laseczki :*
 
Do góry