reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Widzę że dziś kiepski dzień na badania - dzamena, konkretnie zadziałałaś :-) Super ..
Tym starym raszplom przychodniowym to trza nosa utrzeć i to konkretnie.. Dziś tez usłyszałam bardzo przykrą uwage na temat ciężarnych ..
Ale ta ,to ku** już przegięła..

Poszłam do laboratorium - kolejki nie było - zresztą tam nigdy nie ma ,o dziwo - przede mną jeden starszy facet i właśnie ta "świętojebliwa" sześćdziesiątka ..
I gapi sie i gapi na ten mój brzuch .. Wrażenie miałam ze była co najmniej zdegustowana ..

I czuje jak mnie mega wkurw ogarnia i dosłownie robi mi się gorąco - pytam jej czy coś sie stało ze tak na mnie patrzy ... Ofuknęła mnie - odwraca głowę i mówi pod nosem - cytuję -
"pierd**icie się na potęgę a potem tyle sie słyszy o morderstwach i porzuceniach dzieci " ...

Dziewczyny , zabiła mnie tym :szok:... Tak mnie ruszyło że, czułam jak mi łzy sie cisną do oczu.. Słowa nie mogłam wydusić ...
I ten stary facet wziął ją zrównał z ziemią - nie wiem co mówił ..Coś od dewotek ja pojechał i innych... I wzięła się zawinęła z tamtąd .. kompletnie mnie zaćmiło to co powiedziała ...
Brak słów po prostu ...

Rodzice wpajali mi zawsze szacunek dla starszych ale od dnia dzisiejszego dla takich suk nie mam kompletnie żadnego szacunku :no:.. Od teraz wojna :wściekła/y:



olyv, mnie na szczęście opuchlizna, póki co omija .. Owszem , jak połażę za dużo to stopy lekko puchną i mam buciory odciśnięte - ale tak to dzięki Bogu nie puchnę..
Kręgosłup mi wysiada za to - czasem nie mogę się z wyra podnieść
 
Ostatnia edycja:
reklama
olyv zmierz sobie cisnienie, ja zaczelam puchnac i mi skoczylo do gory wiec moze masz podobnie
 
Ostatnia edycja:
olyv - ja też mam spuchnięte nogi. Gin zlecił mi z tego tytułu dodatkowe badania krwi na obecność: keratyniny, mocznika, białka

Mystique - od razu cisną mi się takie słowa na usta: tak, pie....my sie na potęgę, żeby miał kto na starość utrzymywać takie stare suk..... jak ty.
Ale w rzeczywistości pewnie zatkałoby mnie i nie wiedziałabym co wydusić.
 
Ostatnia edycja:
Ja na szczescie nie puchne ...jedynie czasem wstane z buzia opuchnieta i wygladam jak bokser ...za to jak chodzilam bardzo duzo to nogi mnie bolaly strasznie ..teraz odpuscilam sobie i nozki nie bola :tak:
 
Ja tez nie puchne ale za to plecy wysiadaja nogi tez wysiadaly ale odpuscilam sobie dlugie marsze i jest o niebo lepiej . Ten pomysl na to rewelka :) tak mi posmakowalo ze chyba jutro tez zrobie rybke hihi
 
agatha61 jak mierzymy temperature w pupie to odejmujemy 5 kresek czyli 0,5 stopnia

Vanilka ja tez nie puchne z czego bardzo sie ciesze:-)
 
mystigue no co za małpa posrana ,mnie pierwsze słowa to sie cisna cos w podobie agatha ale znajac mnie to bym jej taka wiąche pusciła ze by stara konewa sie butami nakryła,pózniej bym jej urwała główke i nas...a w szyjke,a moze ona taka troche zazdrosna o to pier....e była. a pózniej sie dziwią ze młodzi do nich szacunku nie mają
jedyneczka no mógł ku...a chociaz raz przemilczec,a twój M to młody chłopczyk ,mój o rok od niego młodszy ,no to chyba musimy byc z siebie dumne zgrabniocho ,ze młodsi na nas lecą
byłam po Filipsa w przedszkolu i tak mnie jego pani wkur....a ze myslałam ze jej krzywde zrobie,on był 2 dni w przedszkolu bo pózniej miał zapalenie płuc no wiec dzis poszłam i popłaciłam a ona mi mówi ze mam jej zapłacic klasowe bo inaczej to on prezentu na dzien dziecka nie dostanie,ooooooooo kur.. no myslałam ze ja tam rozszarpie ,wiec ja sie pytam a co z tymi klasowymi pieniedzmi co co miesiac wpłacam pomimo tego ze on na wycieczki nie chodzi ,i w zasadzie wiecej go nie ma niz jest ,a ta do mnie no ale z tych pieniedzy jest co innego kupowane ,przybory itd,sorry ale za 15 zł co miesiac od dziecka to ile mozna kupic przyborów na łebka ,tym bardziej 4 latka ,bo ja rozumiem jak jest zerówka ale dla takich maluszków?mój M powiedział ze jak tam jutro pójdzie to ja chyba rozniesie.ja dzis zmiana planów z obiadem bo poszłam na rynek po kapuste a wróciłam z kalafiorem ,wiec dzis jajo sadzone ze szczypiorkiem ,kalafiorek z bułką ,ziemniaczki z koperkiem i buraczki niezły zestaw co -ale spoko tylko po troszku wszystkiego
 
Normalnie bym nad sobą nie zapanowała i wiem ze poleciały by kur** albo szmaty w jej kierunku.. Nie ma sie czym szczycić ale, jak mnie ktoś tak do żywego zirytuje to nie panuję nad tym co wylatuje mi z ust .. Ale dziś to mi mowę odjęło ...

Ja nie wiem skąd się biorą aż tak zawistne stare szuje ... To Radio Maryja tym babom taką sieczkę z mózgu robi :no:


Eszzz, szkoda gadać ..



Mi się spac chce - właśnie sobie kawkę zapijam na odmulenie...
Dziś nic nie zrobiłam - rosół mam z wczoraj ale obiecałam staremu ziemniaczki i schaboszczaka :sorry2:..
Ugotuje mu najwyżej a sobie zrobię takie talarki smażone na patelce i jajo sadzone do tego.. Przynajmniej sie zmobilizuję do zrobienia czegokolwiek ...

No i deszczu zaczął padać :dry:
 
mystique ja pierdziele ale franca stara:wściekła/y: wypadałoby jej zapytać skąd ona się wzięła na świecie prukwa jedna:dry: pewnie rypa jedna zazdrosna bo najpewniej żaden chłop jej nie chciał:-p
 
reklama
Do góry