reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
w Łodzi wyszło słońce a na termometrze 40 stopni tylko ze ja mam okno w słońcu wiec w cieniu bedzie połowę podobnie jak u ciebie. Tylko ze jest wiatr.
 
Ale tutaj dzisiaj ruch :))W końcu !!!!!!!!
Ja zjadłam pierogi a nadal jestem glodna-jestem jak studnia bez dna hehehe
U nas tez okolo 20 stopni ,ale pogoda do niczego bo raz slonce a za 5 minut leje i tak wkółko
 
mam już majtki i skarpetki, więc są szanse, że w końcu wyjdę z tego domu.
Jadę do świata dziecka pooglądać co tam mają i może od razu w realu kupię pampersy. I koniecznie coś do czytania muszę kupić, bo mi się książki skończyły. Mam w prawdzie z 80 książek do sprzedania, ale nie lubię czytać 2 razy tego samego :) No, z paroma wyjątkami:)
 
tweenie nadal w tesco - przynajmniej u mnie na widzewie - jest promocja pampersów- 108szt za 49.99 wiem bo byłam w sobote. zobacz moze u ciebie tez bedzie ten rozmiar.

A ja spadam do okulisty.
Miłego dnia dziewczyny
 
atabe co do śluzu to ja też mam, ale taki bezbarwny lub białawy
niunia ja mam termin na 22.07 (a wcześniejszy miałam na 27.07)
tweenie widzę, że jakoś nie możesz się zebrać. Nie wiem jakie książki lubisz czytać, ale jak chcesz coś lekkiego dla relaksu polecam Szwaję

Ja w końcu zjadłam obiad - nic specjalnego kawałeczek schabu z wczoraj makaron razowy i pomidor, nastawiłam pranie, ale jeszcze nie dla małej,poczekam na pomiar cukru i chyba pójdę na jakis spacer, może zahaczę o tego lidla, jak tak wszytskie zachwalacie te promocje.
 
Dzamena bardzo dobrze zrobiłaś, ja tez taka chcę byc asertywna, buuuuu:-(

PatiPaula, ja mam taki mega nowoczesny Brauna, a i tak Mai mierzyłam w pupie zwykłym takim rtęciowym, mam też taki zwykły z elektronicznym wyświetlaczem. Ale podobno u niemowlaków w pupie trzeba odjąć ileś tam stopni, bo sie zawyża, nie wiesz ile?

Louise i Dzamena, ja robiłam wczoraj kapustkę i wyszła rewelka (nie chwaląc się), ale młodej w ogóle nie parzę, tylko płuczę, kroję i na masełko wrzucam, tam dusi się ok 45 min (tylko 0,5 szkl wody dolałam), potem sok z cytryny, koperek, sól i pieprz, rozmieszane 2 łyzki wody z mąką, śmietanę i była naprawdę git. M wszystko wciągnął, a miała być jeszcze na dzisiaj do obiadu.

Atabe, najważniejsze, że nie jest gorzej, oszczędzaj się i leż, nic więcej nie mozesz zrobić, ale będzie ok:-)

Vanillka, ja też czuje często na sobie spojrzenia typu, ale jej musi być ciężko. Fakt, że czasami jest
 
A wy dzisiaj jak trajkotki :-D

atabe kciuki trzymam żeby nic się nie działo, leż i odpoczywaj, na szczęście już niedługo nam zostało ;-)

kasiamaj a to babsztyl, dobrze jej odpowiedziałaś :-p:-D Ale w ogóle zachodzę w głowę jak można być tak bezczelnym :szok: kurde, ja Emi od maleńkości uczę aby starała się nawet nie patrzeć natrętnie na kogoś np. kalekiego czy odbiegajacego tuszą a jeśli ma pytanie to dyskretnie na uszko i nigdy naprawde się nie zawiodłam a tu baba dorosła i takie teksty, szok :eek:
Przypomniało mi się jak raz Emi w mięsnym za to na cały głos walnęła (ze 3 latka miała) - mamo dupa mnie swędzi :-D a cała kolejka w ryk :-D uwielbiam takie maluchy i ich hasła choć troszku mi było wstyd :-p Mnie teraz jak twardnieje pomaga oddychanie ze szkoły rodzenia o dziwo :eek: bo wczesniej spinałam się przy skurczu i zatrzymywałam powietrze i bolało mocniej i dłużej, jak dam tak rade przy porodzie oddychać to byłabym z siebie dumna :rolleyes: To raczej się nie znają nasi M choć kto wie :-p a twój M który rocznik? Bo mój 79 i ze środuli :tak:

tiffi mchem he he dobre :-D dobrze w takim razie że M wziął na siebie te drzwi abyś się nie denerwowała:sorry:

tetina oby z oczętami Oliwii było oki, daj znać;-) a z tym ustąpieniem miejsca dobre:-) ale ja nie wiem co się z ludźmi dzieje, przecież wstyd by mnie zjadł jakby starsza osoba albo ciężarna stała a ja na poopsku :eek:

dzamena e no mógł ten raz przemilczeć że suchawe kanapki :-D:-p

tweenie mnie tylko biblioteka ratuje bo pochłaniam tak po 6-10 na miesiąc :-D a w domku mam kilka z prezentów a te które ja wybrałam i kupiłam to wyłącznie jakieś perełki ( jak dla mnie ) i te trzymam bo lubię do nich wracać co kilka lat :tak:

Fachowcy mówią że może jutro skończą, ale byłoby super, choc pomyje podłogi i Emi na spokojnie bym popakowała:happy2:
 
reklama
Moje drogie mam pytanko... też tak puchniecie? W sumie puchną mi tylko stopy, kostki i dłonie ale stopy nieraz tak, że mam wrażenie, że chodzę jak na poduszkach. Najgorzej, że ostatnio to nawet mam spuchnięte stopy jak rano wstaję.... trochę mnie to niepokoi, z Kacprem nigdy nie miałam takich problemów.... Boję się zatrucia ciązowego... ale może przesadzam bo przecież nie mam nadciśnienia i ostatnie badania moczu bez obecności białka
 
Ostatnia edycja:
Do góry