reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Emih-kurcze bo ja się tak boję...jak on taki twardy-z synkiem też miałam ale nie tak..
Niunia-a u mnie znów mówią że mały....
Tweenie-mnie twardnieje jak dłużej siedzę albo chodzę za długo a jak leże już w łóżku to zawsze tak się wypnie młoda ze mam guza wielkości góry :szok::-D ale tylko z prawej strony...-tak sobie upodobała...:-)
Vanilka-ciekawy sposób kamuflażu :-D:-D:-D a sklep to TEXTIL MARKET
TIFFI-ok ;-)
 
reklama
Vanilka Ty to się o manto prosisz. Nosisz w sobie Maluszka, termin za niedługo, więc nie ma co się dziwić, że tu więcej, a tam tragedia :p Mam tak samo i większość dziewczyn z forum też. Ale za kilka tygodni maluchy będą na zewnątrz i wtedy to będą nam zazdrościć, a my będizemy mogły patrzeć na inne "z góry", że mamy to już za sobą. I wtedy będzie czas na myślenie, czy brzuch wielki czy nie :)
Już nie długo będziesz śmigać :))

No bo ja nie lubie na siebie zwracac uwagi ;/
Jeszcze jak ide z kims to okey,ale sama o nieeeeee ;/

niunia musze popytac znajomych o ten sklep .
co do garderoby to ja mam mam to samo ;/
nie moge patrzec juz na te ciazowe ciuchy -worki !!
ale co na te 3-4 tyg.juz nie bede nic kupowac szkoda mi nawet te kilka f :)
 
Ostatnia edycja:
tiffi no dobre porównanie, ale to fakt mój woreczek to tykająca bomba...mam nadzieję, ze małą zdąży się urodzić nim wybuchnie...a śluz jest taki jak klej, dwa razy był troszkę podbarwiony... z reguły bezbarwny...

rano M mnie podwiózł na pocztę, bo sama się nigdzie ruszyć nie mogę, i weszłam tez obok do lidla i kupiłam tez ten termometr, body i śliniaki, potem M mnie przywiózł i leże dalej, to tyle z ostatniego tygodnia mojej aktywności...
 
atabe ja Cię doskonale rozumiem, ponad 2 miesiące leżałam plackiem i pleśnią porastałam. Chociaż nie, wtedy zimno było, to nawet pleśń mnie nie chciała;-)
 
emih: hahaha niezle niezle , ja mam podobnie , moja babcia tez sie zachowuje tak jak czarownica , moj brat mi opowiadal jak byla w ciazy moja bratowa to ze glaskala ja caly czas po brzuchu a potem bratowa miala problemy z porodem duze, a jak sie juz dziecko urodzilo to czarowala dziecko i dlugo chorowalo ,tyle sie nasluchalam o niej ze az sie ciesze ze mieszkam teraz 700km od niej z daleka :D wiec mnie i mojej malej napewno nie zaczaruje :-D:-D
 
Tak sobie mysle; zobaczcie Perla była ostatnia na naszej liscie a urodziła pierwsza:-) Jak to mowia ostatni będa pierwszymi.:-)
 
Tak sobie mysle; zobaczcie Perla była ostatnia na naszej liscie a urodziła pierwsza:-) Jak to mowia ostatni będa pierwszymi.:-)

prosze nam sie w kolejke nie wpychac :p:p
Ale tak na powaznie to cieszmy sie ,ze wszystko jest dobrze !zdrowa i silna jest .
Co ma byc to bedzie ,nie myslmy o jakiejs kolejce ..zeby tylko zdrowe wszystkie sie rodzily .

matko ,dzisiaj tyle tu sie dzieje ,ze spokojnie obiadu nie moge gotowac ..:)
 
reklama
No bo ja nie lubie na siebie zwracac uwagi ;/
Jeszcze jak ide z kims to okey,ale sama o nieeeeee ;/

niunia musze popytac znajomych o ten sklep .
co do garderoby to ja mam mam to samo ;/
nie moge patrzec juz na te ciazowe ciuchy -worki !!
ale co na te 3-4 tyg.juz nie bede nic kupowac szkoda mi nawet te kilka f :)
Hehe popytaj o ten sklep bo jest spoko ja wogole ciuchow ciazowych nie kupowalam moze dlatego sie teraz denerwuje mam jedne spodnie dostalam w spadku niby size 10 ale nadal za duze na mnie mam dresy i koszulki wystarczy gorzej jak by to zima byla musialabym kupowac kurtke spodnie itp nie wesolo by wtedy bylo . Juz nie moge doczekac sie finalu
 
Do góry