reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Cześć dziewczęta

Ja jak zwykle caly tydzien w ślimaczym biegu. Dzisiaj cały dzień łaziłam po sklepach i wydawałam ostatnie grosze na moje córcie ;) ale co tam w końcu dla niech czlowiek żyje.
Mam nadzieje że udał wam się weekend choś pogoda nie bardzo dopisała.
Teraz moge tylko życzyć miłego wieczoru !
 
reklama
Czesc dziewczynki!!
Jak tam juz prawie po weekendzie?? Mi zlecial na leniuchowaniu i prasowaniu. Maly byl wczoraj u babci a dzis popoludniu pojechalismy po niego. Troszku sobie odpoczelam zrelaksowalam sie i jest ok. Jutro wizyta na 11 do ginka. Ah jak sie ciesze wkoncu sie dowiem ile wazy i mierzy i jak daleko mi jeszcze zostalo i mam nadzieje ze glowka nadal ku dolu jest:).
Pogoda u nas tez nie ciekawa tyle ze dzis nie padalo ale zimno ze hej jeszcze tylko 3 ogrodnikow i sloneczko wroci wiec mam nadzieje ze na dzien dziecka juz sloneczko swiecic bedzie.
Vinilka mam to samo z nogami co ty!! Tak wiec wiem jak sie czujesz i jaki to bol. Ale kupilam sobi krem na opuchniete i zmeczone nogi z perfekty i mam nadzieje ze pomoze.
Perla jak tam sie czujesz??daj znac martwimy sie o ciebie i dzidzie.
 
Czesc dziewczynki!!
Jak tam juz prawie po weekendzie?? Mi zlecial na leniuchowaniu i prasowaniu. Maly byl wczoraj u babci a dzis popoludniu pojechalismy po niego. Troszku sobie odpoczelam zrelaksowalam sie i jest ok. Jutro wizyta na 11 do ginka. Ah jak sie ciesze wkoncu sie dowiem ile wazy i mierzy i jak daleko mi jeszcze zostalo i mam nadzieje ze glowka nadal ku dolu jest:).
Pogoda u nas tez nie ciekawa tyle ze dzis nie padalo ale zimno ze hej jeszcze tylko 3 ogrodnikow i sloneczko wroci wiec mam nadzieje ze na dzien dziecka juz sloneczko swiecic bedzie.
Vinilka mam to samo z nogami co ty!! Tak wiec wiem jak sie czujesz i jaki to bol. Ale kupilam sobi krem na opuchniete i zmeczone nogi z perfekty i mam nadzieje ze pomoze.
Perla jak tam sie czujesz??daj znac martwimy sie o ciebie i dzidzie.
no to wspolczuje i Tobie bolu bo wiem jak to meczy i wogle ogranicza ;/
tez musze sobie jakie krem sprawic do zmeczonych nog bo jak narazie to stara metoda mi pomaga -moczenie ich w misce z sola :)

kurde juz 22 ,a mi jakos spac sie nie chce ;/
pobuszuje jeszcze po necie i wrazie co powiem juz dobranoc .
 
Vanilka ja ostatnio w okolicach 3 dopiero zasypiam, masakra straszna....
no costy :szok:
a czemu tak Ci sie przestawilo ??mysli za duzo chodzi po glowie ,mala sie wierci spac nie mozesz czy tak poprostu o tej godzinie dopiero czujesz sie spiaca ?
to do ktorej potem spisz ?
 
nie wiem, od jakiegoś czasu tak mam, że nie mogę zasnąć. W ostatnich dniach doszło do tego, że chcę spać, oczy mi się kleją, ale nie zasypiam, nie wiem dlaczego... A Mała grasuje ok. 2, ale jest mała i delikatna, więc mi nie przeszkadza w niczym.
A śpię różnie, czasem do 7, czasem do 10. Próbowałam już wstawać wczesniej, ale to nic nie daje, i tak nie zasypiam...
 
ja to zazwyczaj padam juz ok.21 a dzisiaj cos nie moge spac ;/
uciezliwe to jest bo co tu robic ....po raz tysieczny ogladac aukcje ;-)
Tobie kochana zycze duzo snu no i nie doluj sie bo wiesz ,ze bedzie dobrze !!
 
allegro już chyba na pamięć znam :) teraz przeglądam ebaya angielskiego, kurcze, dużo fajniejsze rzeczy tam macie, a ceny rewelacyjne. Powiedziałam M, że go tam na zakupy wyślę, bo u nas to kasy szkoda ;)
 
Napewno taniej wychodzi kupno tutaj wszystkiego dla maluszka jak w PL .
Jak ogladam cos na allegro i te ceny :szok::szok:z kosmosu normalnie je biora !!

matko ,maly tak mi sie wierci ,ze masakra ...i jak tu spac jak brzuch faluje na wszystkie strony :baffled:jeszcze troszke zostalo i finisz ...
 
reklama
no, mnie z ostatniego usg wyszedł termin na 12.08... jak tak dalej pójdzie, to na Gwiazdkę się urodzi :)

wezmę namiot, lapka i neta bezprzewodowego i pojadę na tydzień do Anglii, żeby zakupy za ebay zrobić...
 
Do góry