reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Cześć brzuszki :tak:

louise idź koniecznie do przychodni albo do szpitala bo wygląda że ten lek tak na Ciebie źle działa :dry: a jakbyś tak samiutka gdzieś na ulicy była to aż strach myśleć:no:
Ale zadzwonić chyba możesz do gina ? Nie mówił co masz robić gdyby coś na jego urlopie się działo ? Dziś poleguj ile się da i może nawet nie bierz już tej tablety, sama nie wiem :sorry2:

My jedziemy zamówić meble do dużego i Emi okulary bo się okazało że ma -1 na oba oczka czyli tak jak ja, ale lekarka mówi że może się to cofnąć. Ograniczymy kompka, lepszą lampke do czytania i górną zakupimy, do tego ma witaminy brać i zobaczymy za rok noszenia okularów czy jest poprawa.

Wylegujcie się ile wlezie bo faktycznie pogoda ku temu sprzyja ;-)
 
reklama
Hej dziewczyny .
Jestem po kiepskiej i chyba najgorszej dla mnie nocy od poczatku ciazy .
Po wczorajszym intensywnym dniu na miescie i potem w domu do wieczora musialam porobic w nocy moje nogi zwariowaly :baffled:lewa noga od kastki po kolano myslalam ,ze mi odpadnie z bolu :-(taki bol ,ze tylko masowanie i miska z ciepla woda mi pomagaly..no i tak do 3 w nocy M mi masowal na przemian z wkladaniem jej do miski z woda ..
jakos po 3-ciej przeszlo z lekka i usnelam wkoncu .
Dzisiaj tez ja odczuwam i boje sie czy na noc znowu to nie wroci :-(
ehhh...ciagle cos ..

louise kurcze ,ja mialam w poprzedniej to zatrucie ale nie mdlalam i czerwona nie bylam ...moze to cisnienie jakies takie bylo bo mowisz,ze serducho Ci kolatalo ...
to ,ze ciemno przed oczami Ci sie moze robic w ciazy to akurat nie jest grozne bo czesto tak bywa ale az tak :baffled:wez sie zaobserwuj i jak cos do jakiegos innego na konsultacje ..moze zrob sobie badanie moczu czy masz bialko ??
widzisz ,ja tez ciagle biegalam gdzies po miescie,czy ciagle po jakis parkach z mlodym i Ty tez ciagle aktywna bylas i wyszlo to nam ..przynajmniej ja juz nie czuje sie na silach tak intensywnych dni prowadzic :no:a jak sie wysile w ciagu dnia to potem mi wychodzi ;/

perla jesli dalej masz to co pisalas to jedz kobitko do polaka .!!napisz nam wogle jak sie czujesz??

emih ale Ci zazdroszcze !!Masz mamusie kolo siebie -ile ja bym dala :-(
Ja juz sama widze po sobie ,ze nie daje rady ogarnac wszystkiego ..smutne to ale prawdziwe..i tak jak Ty odpoczywasz teraz u mamy tak ja czekam na 5 czerwca moj tato przylatuje do mnie i mnie odciazy ..Wiec kochana korzystaj z tego klimatu ,zieleni ,spacerkow takich beztroskich :tak:

mysza ja wlasnie gotuje botwinke -zapraszam ;-)

wszystkie imprezujace na urodzinach ,imieninach ,komuniach ,rocznicach -smacznego Wam zycze bo wiadomo ,ze nas teraz to tylko jedno cieszy ;-);-);-)
 
witam:-)

ja pospałam do 11, wstaję tylko na siku, bo nawet jem w wyrku:-D muszę się potem zebrać, bo teściowej obiecałam wizytę-ehhh to była pochopna decyzja:-)
miłgo dnia wszytskim i lepszej pogody niż u mnie:-)
 
Dziewczyny u nas cały dzień leje -ja poleżałam trochę, a teraz byłam z mamą na zakupach ,bo już mnie nosiło i w McDonaldzie :)
Louise zadzwoń lepiej do swojego gina, to napewno reakcja na te tabletki-lepiej chyba żebyś ich nie brała póki co.
Jedyneczka ja tez mam -1 wadę , na codzień nie noszę okularów,a Ty?
Vanilka te nogi to Cię bolą z chodzenia ,więc teraz jak najwięcej leż i odpoczywaj.A spuchły Ci tez?czy tylko bolą?Bo ja teraz 3 dni poodpoczywałam to już mi tak nie puchną, jednak to pomaga i smaruje tym kremem na cięzkie nogi w ciąży
Emih to super ,ze lepiej się czujesz-widać pobyt u mamy Ci służy-a M się nie przejmuj , w ciązy trzeba myśleć egoistycznie i tyle!!
Anetka to miłej imprezki urodzinowej życzę!!
 
louise mysle, z tego co piszesz, ze to skoki cisnienia. Na gastoze to nie wyglada.

Vanilka dala Ci ta noga czadu.

Ja dzis skromnie, tylko jeden pawik po sniadaniu...:-D
 
witam drogie mamuśki :tak:;-)

u nas pogoda straszna!!!
leje...leje...i jeszcze raz leje.....:szok::zawstydzona/y::wściekła/y:
kiedy to przestanie :confused::confused::confused::angry::angry::angry::angry:
ja chcę słoneczko!!!!!!

no nic trzeba być dobrej myśli...może w tygodniu zaświeci...:-):confused:

co porabiacie???

moje chłopaki sie usypiają -a ja mam chwilkę dla siebie.
zaraz wskoczę pod prysznic -bo w wannie to już ledwo ledwo daję radę :szok::-D

mam do Was pytanie-co kupić młodym na wesele-tak żeby przekazać jakiś upominek od nas do życzeń-nie jedziemy na wesele ale chciałam podac przez rodziców...
-jakąś drobnostkę.


Cynamonka-pytałam -bo ja też mam synka Kubusia ale ma 2 i pół roku.:-)
Ewelad-mój akurat ma zawód taki że po pracy może sobie strzelać :tak:-jest leśnikiem.
Jedyneczka-widać miałaś dobry apetyt :-D:-D:-D
Olivia-jak tam KTG??? mam nadzieję że wszystko ok???
Magdzia-trzymam kciuki za kredyt???
Louise-już lepiej się czujesz???
Emih-mam na 22-ego lipca z OM. po USG młoda przekracza termin o 3 tyg i kilka dni.mój gin mówi że prawdopodobnie szybciej zrobi mi CC. (z synkiem też miałam) szybciej w 38tyg.bo już nie mogłam na wątrobę...a młody był zresztą większy bo ważył 390.70kg.
Vanilla-bidulo-a stosowałaś krem z PERFECTY??? na nogi-??? mi pomagałjak byłam w ciązy z synkiem.
 
witam wieczorową porą:-)

ja dziś pół dnia spędziłam u rodziców-mama bardzo źle się czuła, także byliśmy z M zrobić tam obiad i ciasto.. potem do kolegi M po taki wózek, żeby kafelki wwieźć na 3 piętro-co prawda windą, ale żeby 100 razy nie łazić..

jutro muszę napisać referat no i się pouczyć, kurna pierwszy exam już w niedzielę:baffled:

kobietki, gdzie można kupić tanio kalosze? bo w tesco 60zł:szok:
 
Witam :-)

Dzis mialam przesmak tego co mnie czeka w lipcu:-) Pilnowalam synka kolezanki bo jej starszy syn mial dzis komunie a ona urodzila w ten czwartek a wczoraj wyszla z nim ze szpitala. Pilnowałam go prawie 7 godzin. Było super. Mały sliczny i grzeczny, a mamuska smiga jakby wogole nie rodzila:szok: Imprezka urodzinowa mojego chrzesniaka sie udala.

emih odpoczywaj odpoczywaj dalej :-)

Mamuśka-maszyna niczego sobie

Perla To jest poprostu kpina:angry::wściekła/y: Jak ty sie kochana teraz czujesz?
 
Ostatnia edycja:
reklama
czesc dziewczyny! Meduję że żyje i u mnie i malej wszystko ok!! oprócz tych standardowych dolegliwości takich jak ból krzyża, zmęczenie i zgaga!!
Przepraszam Was że się nie odzywam, teraz pisze szybko od przyjaciólki z laptopa bo przez te zasrane deszcze sieć nam padła i od wtorku jesteśmy od swiata odzięci z telefonem stacjonarnym i netem. Podobno TP ma naprawić do wtorku, no ale zobaczymy!
Wiec nie jestem w stanie nawet Was nadrobić. Mam nadzieję że u Was i Waszych maleństw wszytko ok i dobrze znosicie tą końcówkę ciąży!!

U mnie nic nowego, tz tyle że jestem na L-4 (wreszcie) ale wcale nie odpoczywam bo w środę zwalił się do mnie kuzyn z narzeczoną i do środy ma zamiar u nas by. No i wiecie jak to przy gościach, przynieś podaj itd.... no ale jeszcze kilka dni!!
Do kuzyna nic nie mam bo bardzo się lubimy, ale ta jego dama to jakaś kurcze dupna Pani widzi że ja w ciązy na końcówce a ona nawet talerza po jedzeniu nie umie odnieś do zlewu. Kurna gdzie takie laski się rodzą i co on w niej widzi!! Masakra nerwa mam strasznego na nią....
Dobra zmykam, mam nadzieję że U Was nieco lepsza pogodna niż na śląsku bo u nas leje od kilku dni non stop aż się życ odechciewa!!
Bądźcie zdrowe, ściskam Was mocno Wszystkie i każdą z osobna!
Jak tylko net włącza to wróce....:zawstydzona/y:
 
Do góry