reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

czołem dziewczynki:tak:
To biorę się za nadrabianie

mysza pieczeń upichciłam owszem ale dopiero jak M wrócił bo okazało się że jak zmieniali licznik i wyłaczyli prąd to wyłaczył się zegar w kuchence a bez ustawienia godziny piekarnik nie działa:-pgmerałam przy tych wszystkich przyciskach ale nic się nie działo a M pogmerał i ustawił, widać umie lepiej gmerać:-DA drzwi jak masz fv na 7 procent VAT na montaz to już nie a jesli masz osobno na drzwi na 22% to różnice jeszcze mozna odliczyć z tego co wiem.O widze że na 7, to juz nie mozna:no:

aneta powitanko milutkie było, baaardzo:-)ale on wczoraj już go nie lubie:no::-p

kamcia witaj i jeszcze raz gratki:tak:

agatha był z pracy poznać szefostwo i fabryke, wrażenia bardzo miłe przywiózł, zwłaszcza z disco:-p

supcio rozwaliłaś mnie tym pępkiem:-D

miluszka my też niestety z kredytem od 2 lat czyli jeczsze tylko 23 lata do spłaty:-ppocieszę Cię ze jak trzeba to czlowiek daje rade bo nie ma wyjścia:sorry:nie kłopotaj się tym teraz, ciesz maleństwem a przyjdzie czas to będziecie myśleć;-)

louise to dużo razy Ci twardniał!ja właśnie też ostatnie dni to mam takie że bałam sie na siku wstać, wczoraj najgorzej dlatego dziś do ginka chciałam iść zamiast za tydzień zwłaszcza że malutka mniej ruchliwa ostatni była, dziś sie przeraziłam ale teraz się wierci więc nie wiem czy iść czy nie. Czuje też że pozycje zmieniła a ja mam łożysko na przedniaj ścianie więc może dlatego mniej czuje:sorry:ale skurczybyki mimo nospy się pojawiły i to mnie niepokoi:no:powiedziałam wczoraj M że chyba pójde bo tak mi się stawia ale on nie kuma czaczy chyba:confused2:Mek Ci się postarał, nie ma co, taka uczta:tak:Widzę zmiana decyzji co do porodu:-)i dobrze, zobaczysz będziesz hapy że tam jest choć w 1 fazie, to już bardzo duze wsparcie;-)

tweenie ja tak właśnie miałam przez 2 ostatnie dni że jak byłam siku to taki straszny nacisk na dole brzucha a jak wstawałam to pogięta w pół bo aż twardniało:baffled:dziś przeszło, może dzidzia jakoś nam się tak ułożyła:sorry:he he mięsozerca Ci rośnie:-D

emih dobre więści o córci, oby tak zostało;-)mnie też gorąco i duszno az M mnie nie poznaje :tak:

tiffi ciekawe czy mnie gin kaze co tydzień chodzić bo jeszcez nie wspominał, z Emi chodziłam pod koniec co 2 tyg.

louise ja jak sobie podliczyłam gina wizyty i dodatkowe typu połówkowe to się za głowe złapałam:szok:no ale to pięniążki dobrze wydane, zdrowie maluszka wiadomo najwazniejsze ale podliczyłam tez dentyste i tez mi szczęka opadła:confused2:tylko że to juz moja wina bo trza było chodzić wcześniej częściej a nie hurtem teraz:-p

mysza to podjadaj jak M n ie ma a dla niego jarzynowe zupki bo powiedz że trzeba na wyjazd oszczędzić:-Dmój eks wyrzekała gdzie kasa idzie a codziennie mięcho musiał jeść no to zaczęłam "oszczędzać", bardzo szybko przestał wyrzekac gdzie kasa idzie:-p

ania niezła diagnoza, szyjka byle jaka:tak:no ale lepsze to bo zrozumiałe dla nas niż medyczny żargon:-pbędzie dobrze , widać taka twoja uroda;-)

kasik nic nie wiem o fosforanach:no:

agatha no własnie, moja spokojna od 2 dni a ja panika:confused2:twój przegina w drugą strone a mój w drugą:no:

tiffi a mnie się wydaje że do paragonu mozna fv z ciągu 1 miesiąca wystawić na osobę fizyczną ale może się mylę:sorry:na firmę zaś do 7 dni. Śmieszna szyjka, też dobre:-)czyli ja też mam śmieszną;-)

supcio masz za darmo poród już Ci pisałysmy nic się nie martw;-)pomyśl też jaka będziesz potem laską do tego z dzieciaczkiem:tak:ale rozumiem że masz cięzki dzień i wszystko Ci na nie, eh tez mam taki od wczoraj i nic nie mogę zaradzić na to:confused2:

emih przykro z tym domkiem i to przez pazerną pewną osobę, szkoda słów:no:

madzik biedactwo, okropne tak się zamartwiac ale wiem że nic nie mozna poradzić bo rozsądek swoje a uczucia swoje:-pale masz wyniki w ręku śą oki więc na razie możesz być spokojna, aż do następnych badań:sorry:ja przez te skórcze tez ze strachu nie mogę jeść od 3 dni, zmuszam się:-(

mysza a masz tam czekać?bo ja mam mieć badanie potem 75 i znów badanie po 2 godz. i ciekawa jestem czy do domu będę mogła podjechać bo to moje laboratorium to taka dziura i nie wyobrazam sobie tam siedzieć w tej piwnicy taka samiutka:no:

atabe powtórz badanie, mam nadzieję ż to było jakieś przekłamanie i ponowne będzie w porządku.

louise u nas w szkole na 7 zajęć tylko 2 razy z Mkami się przychodzi a zreszta pewna jestem że jak u was nawet na każde to nie każdy tatuś przyjdzie bo przeciez praca więc myślę się nie martw;-)a buźke do słonka wystaw spokojnie, tylko brzunio zakryć i myślę ze nic w tym złego;-)

mruczka tak czytam o waszych szkołach a w mojej tylko 7-8 zajęć po 1,5 godziny 2 razy w tygodniu:eek:i jedne zajęcia 12zł, ja nie wiem czy nie zrezygnuje:no:trzyma mnie tylko to że szkoła jest w szpitalu gdzie mam rodzić i przez tamtejsze połozne prowadzona+poznawanie oddziału i procedur więc sama nie wiem czy iść:confused2:

keejt witaj:tak:ja zaczęłam brać magnez 1 dziennie na własną rękę jak brzuszek dokuczał a lekarz powiedział że dobrze.

louise to prawda z zelazem z mięcha, z warzyw jest wiele mniej przyswajane i mięsa nie zastapią dlatego preparat zelaza wtedy trzeba jednak przyjmować. To ważne bo przecież z krwią do maluszka dociera tlen.

butterfly na pewno nie wszystkie mamy będą z M, nie ma się co krygować czy wstydzić, tak każdam mama będzie pierwszy raz i każda stremowana pewnie pierwszym razem;-)

nadiia u nas 2 na 8 zajęć są z tatusiami, reszta bez, i tak i tak widzę sens w chodzeniu nawet w pojedynke;-)

kasik leż i zbieraj siły, oby przeszło.

No nadrobiłam:-p
 
reklama
czasem w tych gazetach dla mam dają płyty z tymi kołysankami :) Miałam taką, ale komuś pożyczyłam i tyle ją widziałam. Muszę kupić drugą, bo ładne wykonanie, a ja śpiewać nie będę, bo sąsiedzi uciekną, albo skargę złożą, że się znęcam psychicznie nad nimi :p
kupiłam ostatnio książkę z wierszykami dla dzieci i tam jest większość tekstów tych kołysanek.

A ja lecę złożyć pita :/
 
Jestem :-) troszke sie przeciągneło bo spotkałam koleżankę. A ta glukoza - fuuuuuuj, nie wiedziałam że tak dużo tego. Na szczęście dodałam sobie cytrynki :-) Ciekawa jestem co z wynikami będzie. Robiłam też jakieś przeciwciała (próba Coombsa czy jakoś tak) ze względu na moja grupę krwi A minus. Robila może któraś??

Od jakiegoś tygodnia mały tak mocno kopie że rusza się cały brzuch. Jak ja na to czekałam :-D :-D :-D

A co do szkoły rodzenia to ja jeszcze awet nie byłam wypytać co jak i kiedy. Podobno zajęcia u nas są tylko raz w tygodniu 5 razy. I nie wiem jak to zorganizować z tym jeżdżeniem po szpitalach, ale jakoś trzeba będzie.

Co do mojego samopoczucia to tak jak pisałam wcześniej dokuczają mi skurcze, ale wytrzymam ten tydzień. Najgorsze jest moje rozkojarzenie i skleroza :-( zapominam o wszystkim... Strasznie męczące to :-(
 
jedyneczka powrot w wielkim stylu-nawet m,nie ze slowotokiem zaimponowalas tym postem :-):tak: dlaczego Twoj M-ek juz "be" od wczoraj??? no u mnie podobnie jak u ciebie malo zajec na szkole rodzenia-i masz racje-chyba jednak pojde :-) w sumie co mam do roboty...(odp-siedzenie na forum ;-) :-D:-D) dobre z tym piekarnikiem-ja tez czesto tak mam-np net caly dzien nie hula i dzwonie do M do pracy i wyzywam-a tu sie okazuje jak wroci, ze modem wylaczylam odkurzaczem ;-) na mnie wlasnie tez juz ta nospa nie dzialala-zapisal dodatkowo magnez i wit. B. a z mieskiem -to niestety prawda-trzeba sie poswiecic i jesc. 9 miesiecy to nie cale zycie-jak ktos nie przepada. a zeby ja mialam ok przed samym zajsciem w ciaze-specjalnie poszlam do kontroli ale byly ok wszystkie-ciekawe jak teraz...od 3 lat pilnuje zeby co polroku kontrolowac bo potem jest zacisk z kasa wlasnie...

keeejt
mi tez caly brzuch skacze :-) ale dziewczyny mowia ze potem juz sie male uspokaja bo miejsca brak wiec sie cieszmy z tego poki czas :tak:

dobra podnosze zad i do roboty-ehhhh nie ma tego duzo ale juz mi sie nie chce. spacerek odlozylam bo pogoda sie spsula:dry:
 
Witam

Ja na pół śpiąco dzisiaj, jakoś w nocy spać nie mogłam i najgorsze co może być milion myśli na minute wtedy przychodzi i męczy. Więc dziś ani nastroju ani chęci do niczego nie mam.

tweenie nie wiem skad ta informacja się pojawiła ale mam wrażenie że to niestety prawda :-)

kasik no to dużo zdrówka, może to jakiś wirus?

Dyskusja o szkołach rodzenia skłoniła mnie do przemyśleń i ogólnie to żałuję że nie zdecydowałam się, bo to 1 ciąża ja nic nie wiem, nawet nie ogarniam co trzeba kupić i w ogóle :szok: ale dzięki waszemu doświadczeniu mam nadzieję że jakoś sobie poradzę :happy:.
 
witam sie i ja!!!
tez tak macie ze w ciazy kazdy dzien jakby krotszy byl?!mnie ostatnio na wszystko czasu brakuje:/stoczylam dzisiaj kolejna walke z niemieckimi urzedami i chyba juz wszystko zalatwione:zawstydzona/y:teraz nogi na kant i nie robie nic bo brzuchol jakis twardy sie zrobil-chyba za duzo pospacerowalam:tak:
 
reklama
a mnie sie wydaje ze wszystko sie dluzy ;p tym bardziej ze sama w domu siedze i jak mam juz caly dom wysprzatany kazdy zakatek obiad ugotowany to sie nudze jak mops :D
 
Do góry