reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Witajcie:-)
Emih-ponoc na zaparcie pomagaja suszone sliwki.Ja dlugich zaparc nigdy nie mialam.

Piszac o tej duzej roznicy 3 tygodni mialam na mysli,ze niektore z Was slyszaly juz bicie serduszka,a u mnie jeszcze to troche potrwa,bo taka roznica w I trymestrze u zarodkow jest kolosalna (jesli chodzi o rozwoj).Ale fakt,za jakis czas sie w miare wyrowna:-)

toffi-mi wyszedl 5 tydzien,bo w kalkulatory wpisuje 35-dniowy cykl.Dlatego,ze nawet w 33.dc mialam negatywny test.Tak wiec mysle,ze ciaza jest bardzo wczesna.Ale na pierwszym usg zobacze czy mam racje.
I ja tez mam dola:-(Na poczatku baaaardzo sie cieszylam,a teraz jakos tak nie dochodzi do mnie,ze rzeczywiscie jestem w ciazy.Takie mam wlasnie dziwne podejscie,ze cos jest nie tak.:-(Mam nadzieje,ze nam to obu szybko przejdzie i bedziemy mogly sie cieszyc z ciazy.
 
reklama
Witam w niedzielny poranek (dla mnie jeszcze poranek ;-))
standardowo deszcz za oknem :wściekła/y:

tiffi1 Oj kochana zal sie ile wlezie ,wkoncu po to tu jestesmy zeby sie wspierac ..kazda z nas ma raz lepszy raz gorszy dzien ...Kada z nas tak samo inaczej przechodzi ciaze ...ja mam dzien z mdlosciami ,a innego dnia zero .
Ja mam podobnie tez czasem mysle ,ze tej dzidzi moze nie byc juz :-(
Ale chyba wiekszosc z nas czasem ma takie mysli bo poprostu sie boji ...
Kiedy masz wizyte u gina ?

atabe Gabi w nocy bez goraczki :happy:Ciesze sie bardzo bo juz sie balam ,teraz tyle sie slyszy o swinskiej .............
Nic nie mow o bolu plecow ..mam to samo ... normalnie marze o jakims profesjonalnym masazu ..no i wydaje mi sie ,ze juz do konca ciazy bedzie nam ten bol towarzyszyl :/

geperty i jak po imprezie :happy:?

Mammi pierwszy raz takie cos widze :eek:i chyba wiecej nerwow by z tym urzadzeniem bylo ;-)

keeejt co tam u Ciebie ????????

Dziewczyny zgage mam od wczoraj ,wstalam rano zjadlam sniadanie znowu mam :wściekła/y:Co pomaga na zgage ??wiem ,ze migdaly ale nie mam ich cholerka ...
 
Ostatnia edycja:
Vanilka-wyprobuj tez mleko.ja wpoprzedniej ciazy mialam zgage tylko pod koniec ciazy.

Aaa,widzialam,ze kilka z Was jest z Irlandi,Anglii,Niemiec,nawet Hiszpania:-)A ja mieszkam od ponad 8 lat w Belgii,w Antwerpii:-)
I tez jak pare z Was nie mam slubu z moim M (jak Mezczyzna;-)) ,ale jestesmy ze soba i mieszkamy razem od 7lat.Do slubu mielismy kilka podejsc,ale nieudanych;-)Niedawno zawarlismy oficjalny konkubinat-tutaj jest traktowany niemal jak malzenstwo.
 
maajka Kurcze tylko ja na mleko nie moge patrzec ;/
Tez mnie dziwi ,ze mam juz zgage ,w poprzedniej ciazy tez mialam jakos pod koniec ..kurde no nie jem jakos duzo czy tlusto i juz zgaga :wściekła/y:
Ja mieszkam w Angli ale zawsze chcialam mieszkac w Holandi (a belgia niedaleko holandi :happy:) u Ciebie ciaze tez prowadzi polozna ??
my po slubie ponad 4 lata ..cywilny tylko mamy bo nie chcialam isc do slubu z brzuszkiem w bialej sukni ;-)
 
Nie,u mnie poprzednia ciaze prowadzila ginka i teraz tez tak bedzie.mozna wybrac,ale z tego co sie orientuje,to najczesciej kobiety wybieraja ginekologow i porod w szpitalu.W Holandii czeste sa porody domowe.
No i tu moja ginka robi na kazdej wizycie usg,zdjecia,mozna tez nagrac na dvd (mam 2 nagrania z poprzedniej ciazy).wizyty sa co miesiac,a w dwoch ostatnich miesiacach co 2 tygodnie.
 
Tutaj tez bardzo modne sa porody w domu ...
No i cala ciaze prowadzi polozna co dla mnie nowoscia jest bo pierwsza ciaze mialam prowadzona przez gina ,nie wiem czy tutaj jest wybor gin czy polozna .
 
Witam niedzielnie:-)
Samopoczucie, jak narazie ok:-)
Dziś przekażemy wiadomość o ciąży mamie mojego Kochanie. Moja już wie i jest bardzo zadowolona, że babcią będzie:-)
 
Witam w niedzielny poranek (dla mnie jeszcze poranek ;-))
standardowo deszcz za oknem :wściekła/y:

tiffi1 Oj kochana zal sie ile wlezie ,wkoncu po to tu jestesmy zeby sie wspierac ..kazda z nas ma raz lepszy raz gorszy dzien ...Kada z nas tak samo inaczej przechodzi ciaze ...ja mam dzien z mdlosciami ,a innego dnia zero .
Ja mam podobnie tez czasem mysle ,ze tej dzidzi moze nie byc juz :-(
Ale chyba wiekszosc z nas czasem ma takie mysli bo poprostu sie boji ...
Kiedy masz wizyte u gina ?

atabe Gabi w nocy bez goraczki :happy:Ciesze sie bardzo bo juz sie balam ,teraz tyle sie slyszy o swinskiej .............
Nic nie mow o bolu plecow ..mam to samo ... normalnie marze o jakims profesjonalnym masazu ..no i wydaje mi sie ,ze juz do konca ciazy bedzie nam ten bol towarzyszyl :/

geperty i jak po imprezie :happy:?

Mammi pierwszy raz takie cos widze :eek:i chyba wiecej nerwow by z tym urzadzeniem bylo ;-)

keeejt co tam u Ciebie ????????

Dziewczyny zgage mam od wczoraj ,wstalam rano zjadlam sniadanie znowu mam :wściekła/y:Co pomaga na zgage ??wiem ,ze migdaly ale nie mam ich cholerka ...

Może Wy coś poradzicie, bo sama nie wiem co mam robić.
Wizytę u mojej gin mam 8.12 (trochę późno, ale tylko wtedy mogę pójść do niej, ona zna całą historię, więc chcę by to ona prowadziła moją ciążę).
No ale czekając do 8-ego to ja się wykończę. Sprawdziłam wizyty na jakie mogłabym sie udać w czwartek jest dostępny ginekolog - prowadzenie ciąży, ale także jutro wcześnie rano jest dostępny ginekolog, ale on nie ma specjalizacji prowadzenie ciąży (cokolwiek to znaczy), ale mi chodzi o to by ktoś zerknął i uspokoił mnie. Więc mogę iść jutro rano do "zwykłego gina" lub we czwartek do gin prowadzenie ciązy. Jutro wyjeżdżam i wracam we środę.
 
Szczerze mówiąć, chciałabym rodzić w domu, ze szpitala mam złe wspomnienia, a tak.. wyobrażam sobie domowe ciepełko, przygaszone światla i tylko opiekę w formie jakiejś kompetentnej osoby (np. połoznej...) :-)

Mammi, Tiffi- dzięki za radę z burakami- spróbuje... Bo niestety suszone śliwki i morele w poprzedniej ciąży na wiele sie nie zdawały :wściekła/y:
 
reklama
Hej dziewczynki :-) ja dalej choruje. Juz mam dosyć siedzenia w domu. Za oknem piękne słoneczko a ja leże :-( Jakoś mnie zaczęło od jedzenia cofać.
I mam wrażenie że podbrzusze mi się lekko uwypukliło. A może sobie wmawiam??? A jak u Was? :-)
 
Do góry