reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

i ja sie witam po weekendzie!
wczorajszy dzien byl mega aktywny,na noc mielismy niunie znajomych,6 lat dziewczynka normalnie o 20 juz spi a u nas szalala do 24 za nic nie chciala isc spac moj Mateusz padnal przy niej o 22 a ja z zapalkami w oczach bajke musialam czytac,4 razy zeby myc i wiecie co o 7 rano zafundowala nam pobudke gdzie ja teraz dlugo pospac lubie a pozniej zaraz podjechal nasz kumpel z wiesciami ze sie rozstaja i tak najpierw z nim dlugie rozmowy pozniej pojechalismy pogadac z jego narzeczona i wieczorem nic tylko o lozku marzylam.

ja czuje sie dosyc dobrze,brzuch jakby coraz mniej bolal,mdli mnie czasami ale ogolnie da sie wytrzymac
 
reklama
ja tez bardzo malo jem,apetytu definitywnie mi brak,jem bo musze chyba ze mam jaks zachcianke ae wtedy tez bardziej oczy jedza niz ja sama.
 
Dziewczyna, a ile razy wstajecie w nocy na siku!!
Bo ja kiedyś nie wstawałam nigdy, nawet się nie budziłam, ateraz 4 razy to minimum, a dodatkowo na przemian raz mi zimno, rza ciepło! Raz przykrywam się kocem i zakłądam skarpetki to znów się odkrywam i je ściągam!!:-)
oszalec można:wściekła/y:
 
Dziewczyna, a ile razy wstajecie w nocy na siku!!
Bo ja kiedyś nie wstawałam nigdy, nawet się nie budziłam, ateraz 4 razy to minimum, a dodatkowo na przemian raz mi zimno, rza ciepło! Raz przykrywam się kocem i zakłądam skarpetki to znów się odkrywam i je ściągam!!:-)
oszalec można:wściekła/y:

ja mam identycznie i z tym sikaniem i z tym przykrywaniem:-)
w ciagu dnia tez latam co chwile siku i caly czas mi w stopy zimno:tak:
 
Ja praktycznie przestałam wstawać w nocy, jak juz to raz i dalej lulanko... Chyba że sie przebudzę na dobre i zasnąć nie mogę, a zaczynaja mi się powtarzac takie nieprzespane noce... I faktycznie raz gorąco, raz zimno...

Jeść jem więcej i częściej. Choc nie przepadam za słodyczami (nie przepadalam) teraz dla odmiany cukier mnie hipnotyzuje- ale musze wziąć się w garśc i przystopowac :rofl2:

A dzis strasznie brzuch mne boli, tzn. zaczął... i czuje taki irracjonalny strach, bo tak dziwnie... inaczej...
 
Dziewczyna, a ile razy wstajecie w nocy na siku!!
Bo ja kiedyś nie wstawałam nigdy, nawet się nie budziłam, ateraz 4 razy to minimum, a dodatkowo na przemian raz mi zimno, rza ciepło! Raz przykrywam się kocem i zakłądam skarpetki to znów się odkrywam i je ściągam!!:-)
oszalec można:wściekła/y:
Ja też często w nocy odwiedzam toaletę,tak już będzie do końca :-p
 
ja z Klaudia czesto wstawalam do toalety...i to byl pierwszy symptom mowiacy mi- moze jestes w ciazy?:-D

a teraz nie- wcale nie wstaje...No mowie Wam ta ciaza jest zuuupelnie inna! jest jej przeciwienstwem poki co...choc porod chcialabym miec TAKI SAM! i po czuc sie tak samo...i generalnie oprocz pierwszych m-cy:-D czuc sie tak jak w poprzeniej:cool2:
 
Wypisz wymaluj ja R.usałko! Ale czy hormony działaja tak wczesnie?

Co do zabaw, tańców i ciastek z kremem ;-). Cóz, ja nie podchodze zbyt pedantycznie do życia, choc nie sądzę abym była przykładem braku odpowiedzialności, a jednak.... Może mnie ukrzyżujecie, ale uważam, że jesli ktoś dobrze się czuje, to niech sie bawi i tańczy, lamke wina wypiję, a nawet jeden wieczór dymek powdycha :rofl2:

mam takie samo podejscie:confused2:


co do dziedziczenia kg..badz rozstepow- to tu sie nie zgodze...moja mama ze mna i z siostra sporo przytyla z patyczaka ...i miala mnostwo rozstepow...natomiast ja takze z patyczaka przytylam jedynie 10kg i rozstepow zero...oby i teraz tak sie udalo:cool2::-D:tak:
 
Witam Was:-)
Ile tutaj naprodukowana i nowe wątki...jest co czytać i gdzie pisać:tak:
Ja dzisiaj w lepszym humorze:tak: bo weekend miałam straszny-pokłóciłam się z M i nic mi się nie chciało, niedziele przeleżałam, przespałam...no ale na szczęście dziś już lepiej.
Przeczytałam wszystko ale nie wiem kto konkretnie o czym pisał. Ale odpisze ogólnie.
Mi także na zmianę jest ciepło i zimno i toaletę częściej odwiedzam...ale jak już ktoś wspominał...będziemy ją odwiedzać coraz częściej:eek:
Mam też ból brzucha, dziś co jakiś czas taki niepokojący, tak jakby skurcze przypominające (ale na nie to zdecydowanie za wcześnie;-)) ale pewnie to macica się rozciąga.
Ja pierwsze dziecko rodziłam w sierpniu, lato było gorące, ja spuchnięta:confused2:...teraz pewnie lepiej nie będzie...przytyłam w ciąży 17kg ale w ostatnim miesiący 5kg-woda się zatrzymałam we mnie, wyglądałam i czułam się okropnie. Po porodzie schudłam jedynie 5kg i tak na prwde nie wróciłam do wagi sprzed ciąży-53kg ale brakowało mi już niewiele. Teraz na starcie w pierwszej ciąży mam 55kg...zobaczymy jak będzie dalej:sorry: mam nadzieje że teraz tak nie spuchnę...
No i się rozpisałam...ale tak to jest jak pisze się raz na jakiś czas...
Miłego dnia wam życzę:-)
 
reklama
tu w Uk nie boje sie lata:shocked2::-D
Ja sie z deczka boje ,bo pamietam jak rok temu maj -czerwiec znikaly wiatraki w sklepach :szok:taki byl zaduch :crazy:Wogle mi tutaj jakos ciagle gorąco nawet jak za oknem kiepska pogoda ;-);-)

Tak wogle to witam z rana :happy:
nocke mialam do bani -ząb mnie pobolewal :wściekła/y:obiecalam sobie ,ze pujde w pl do dentysty ale na obiecankach tylko sie skonczylo :wściekła/y:
2 godziny nie spalam ale za to pospalam sobie do 10 ..no i wstyd sie przyznac zaspalam zeby odstawic do przedszkola syna na 8 :zawstydzona/y::zawstydzona/y:Ja chce zeby to minelo len i spioch !! Przeciez ja kompletnie nie mysle :no:
Zjadlam jak wstalam banana i co wyladowal w kiblu :-DTeraz zjadlam 2 kanapki z zoltym serem i jest ok :happy:
Na 12 do GP ,a ja jeszcze w pizamie :-D:szok:WSTYD ....

emih Popieram Ciebie :tak:Jesli ktos czuje sie na silach to czemu nie ..szkoda ,ze ja nie czuje sie na tyle dobrze bo sama bym na jakis balet ,tance wyskoczyla albo na pifffffko ..przed ciążą bylam piwoszem :-DTeraz tylko czasem wącham sobie od M :tak:

Ja w nocy raz odwiedzam toalete ...:happy:
Wogle dzisiaj jak sie przebudzilam to myslalam o porodzie :szok:
Pierwszy zakonczyl sie cc ciekawe jak teraz bedzie :szok:
Ok ,ide sie kompac ;-)
 
Do góry