reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

Monia i bardzo dobrze,ze do pracy juz nie wracasz!Musisz przeciez teraz szczegolnie na siebie i malenstwo uwazac:-)Trzymaj sie dzielnie i miejmy nadzieje,jak najdluzej w dwupaku:-)I w miare mozliwosci zdawaj relacje na biezaco:-)
Adddaaa ja mysle,ze powinnas zrobic tak,jak Asia i po prostu nie reagowac,w koncu im sie znudzi,albo pogadaj z mama,moze ona bedzie miala na nich jakis wiekszy wplyw
Beacia witaj:-)
Agnieszka a Ty uciekaj lepiej do lozeczka:-)Przeciez musisz na siebie uwazac,dobrze,ze maz Cie pilnuje
A ja dzisiejszy dzien spedzilam z mezem na zakupach,ostatnich zakupach dla naszego syneczka:-)Powiedzcie dziewczyny czy kupowalyscie laktator?a jezeli ktoras z Was ma to reczny czy elektryczny?Moze doswiadczone mamusie podziela sie rada w tej kwestii?
pozdrawiam cieplutko
 
reklama
Witam się z rana, słoneczko świeci:-) ale chyba zimno bo w domu aż czuć spadek temperatury. Dziś mój jest w domku więc wyciągnę go na zakupy:happy2: Muszę zapas truskawek zrobić.
fela, faktycznie mrożąca informacja:szok:, to najgorsze co może się zdarzyć, w 41tygodniu...ale, że w moczu coś takiego nie wyszło nigdy.
aniszka ja mam ręczny laktator aventa, bo o elektronicznych nie słyszałam niczego dobrego, podobno dużo dłużej trwa ściąganie pokarmu, ale nie wiem może niektórym pasują.
Beacia82 witaj na forum:-)
 
witam wszystkie lipcóweczki:-),ja mam termin na 21 lipca,mam nadzieje ze moge sie jeszcze dołaczyc?:tak:

witam witam:-)

czesc dziewczyny u mnie niestety jeszcze bez zniam nadal w dwupaczce jestem dzisiaj juz nie bylam w pracy i nieplanuje juz tam wrocic , owszem lezalam ale nic nie pomaga a najgorsze jet to ze te bole to niestety chyba jeszcze nie te koncowe, tylko miesiaczkowe tyle ze 1000 razy mocniejsze i przez caly czas a miedzy czasie pojawiaja sie te nasilajace. Ogolnie powiem wam ze jestem poprostu wyczerpana tymi tak dlugimi bolami ale jesli mam ciepiec w imie mojego dzidziasia to zrobie wszystko aby bylo tylko z nim dobrze - najwazniejsze zby urodzil sie zdrowy.Nic zobaczymy cio sie wykluje na weekend moze juz bede po wszystkim hahha;-)ale bylo by dobrze
narazie wiema nowa lipcoweczke w gronie i pozdrawiam serdecznie wszystkie inne mamusie i bejbusie, spokojnwgo i bezbolesnego weekendu buska

nadal kciukasy mocno zacisnięte:tak: oby wszystko gładko sie juz potoczyło i jak najmniej bólu:tak:

A ja dzisiejszy dzien spedzilam z mezem na zakupach,ostatnich zakupach dla naszego syneczka:-)Powiedzcie dziewczyny czy kupowalyscie laktator?a jezeli ktoras z Was ma to reczny czy elektryczny?Moze doswiadczone mamusie podziela sie rada w tej kwestii?
pozdrawiam cieplutko

co do zakupów to zazdroszcze, że juz końcówka, bo ja to jestem w czarnej d... jeśli o to chodzi... wczoraj udalo mi sie kupić pampersy dla młodego:-)
ale za chwile moze uda mi sie wygrać licytacje i w koncu bede miała wózek:tak:

a laktator na szczescie mam jeszcze jakiś po mlodej, bo ostatnio u nas z finansami nie za dobrze:no:, wiec raczej nie mam co liczyć na coś porządnego:-(

Witam się z rana, słoneczko świeci:-) ale chyba zimno bo w domu aż czuć spadek temperatury. Dziś mój jest w domku więc wyciągnę go na zakupy:happy2: Muszę zapas truskawek zrobić.

za mna jak wczoraj wieczorem truskawy pogoniły to mojego D musiałam wysyłac specjalnie na plac... dobrze ze to taki plac co całą dobe tam ktos handluje i udało mu sie zdobyc pyszne słodziukie truskaweczki:-):tak:


i witam się z rana, chociaz widze, że narazie pustkowie...:baffled:
 
Witam z rana,pogoda u mnie narazie słoneczna:-)oby tak juz zostało. :-) aniszka ja laktator kupiłam reczny ze wzgledu na cene,elektryczne sa duzo droższe a wsumie nie jestem pewna na sto procent czy sie przyda,dokupiłam smoczek tej samej firmy wiec mam komplet do butli od laktatora :-)karola to życze wygranej licytacji,bo widze po twoim terminie ze musisz sie powoli pakowac:tak:bo moze ci maluszek niespodzianke zrobic:-)ja juz torbe prawie spakowałam,bo mój synek jest dosc duży i nie wiadomo kiedy bedzie sie chciał ewakułowac:-D:-D:-Dpozdrowionka i pogodnego wekendziku:happy:
 
Karola zapodaj link i pochwal się nabytkiem:-):-):-):-)
Monia kciuki cały czas zaciśnietę.
Ja w łóżku. Nastawiłam pranie, zjem jakieś śniadanie i poczekam na mojego jak wróci z pracy. To weźmie się za sprzątanie, bo ja raczej do niczego się nie dotykam. Ostatnio kurz z mebli ścierałam siedząc. Nie mogę się schylić ani nic. Miłego weekendu:-):-):-)
 
Czesc dziewczyny :-)
Przepraszam ze ostatnio sie nie odzywalam ale nie bylo kiedy bo 31 maja wyladowalam w szpitalu :szok: Lekarze starali sie jak najdluzej utrzymac mnie w dwupaku ale 2 czerwca o godz 18.38 na swiat przyszedl Dawid :tak:
Iwon jesli moge prosic o dopisanie to wazyl 2960 g a mierzyl 52 cm :tak:
Wczoraj wyszlam ze szpitala i jechalam do mojego synka do Zielonej :-( Niestety plucka za malo mu sie rozwinely i troche bedzie musial polezec w szpitalu :-(
Przepraszam ale nie dam rady nadrobic co u Was ale mam nadzieje ze wszystko ok. Pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Przepraszam ze ostatnio sie nie odzywalam ale nie bylo kiedy bo 31 maja wyladowalam w szpitalu :szok: Lekarze starali sie jak najdluzej utrzymac mnie w dwupaku ale 2 czerwca o godz 18.38 na swiat przyszedl Dawid :tak:

Gratulacje Mamusiu:-):-):-):-)

Trzymam w takim razie za zdrówko dla Ciebie i Twojego Syna. :tak:
 
Do góry