reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

Ja mam sisibabycare czy jakos tak. Kolezanka mi polecila ze jej sie sprawdzil a czy tak bedzie to nie wiem. Przyszly mi zwykle biale bodziaki z h&m. Fajny material, ja wybralam 50 bo w zasadzie nic nie mialam takiego malego a podobno synek ma byc malusi ale widze ze materiał bedzie rosl z dzieckiem, bo nie ma lajkry (na szczescie!) Takze jak za 30 zl za 3 to bardzo malo, zaluje ze nie wzielam wiekszych jeszcze. Aaa i jeszcze w smyku.sa promocje jakby ktos cos potrzebował ;)
 
reklama
Ja mam laktator Lovi Prolactis, zdecydowałam się na ten bo było dużo pozytywnych opinii o nim w necie. Ale sama to o nim jeszcze nic nie mogę powiedzieć;)
 
Ja mam sisibabycare czy jakos tak. Kolezanka mi polecila ze jej sie sprawdzil a czy tak bedzie to nie wiem. Przyszly mi zwykle biale bodziaki z h&m. Fajny material, ja wybralam 50 bo w zasadzie nic nie mialam takiego malego a podobno synek ma byc malusi ale widze ze materiał bedzie rosl z dzieckiem, bo nie ma lajkry (na szczescie!) Takze jak za 30 zl za 3 to bardzo malo, zaluje ze nie wzielam wiekszych jeszcze. Aaa i jeszcze w smyku.sa promocje jakby ktos cos potrzebował ;)
byłam dzis w sklepie stacjonarnym smyka i tylko córke11letnią okupiłam w sukienki letnie bo tak to mi się nic w oczy nie rzuciło, ale fakt, że nie bardzo grzebałam bo Mały ma już bardzo dużo rzeczy
 
Co do laktatora to ja mam ręczny medeli a szwagierka i siostra elektryczny i jest naprawdę godny polecenia :) do tego butelki są bardzo dobre bo smoczki w nich mają kształt brodawki. Ja mam ręczny bo nie miałam problemów z laktacją był mi potrzebny tylko do odciàgnięcia małej ilości pokarmu żeby "pojawiła " się brodawka... bo niestety jestem posiadaczką wklęsłych brodawek i muszę je pobudzać przed każdym karmieniem...
 
A ja polecam laktator i butelki TT - malutka w szpitalu jadła moje melczko z butli 12 dni ...i teraz ładnie je cyca ,butle poszły w bok ....
Co do laktatora ma świtene rozwiązania do przechowywania pokarmu -w butlę daje się pojemniczki i tam mleko leci ,czysto i higieniocznie .W szpitalu zdało to egzamin w 200%

/wcześniej miałam medele i avent/
 
Venicee, faktycznie butelki TT są bardzo dobre. Ja miałam dla córki a teraz kupiłam NUK ale dlatego że podobały mi się wzory na nich ;). A wiem że NUK też ma dobre rzeczy. Laktatora nie kupowałam i dobrze bo daję radę bez nego.
 
reklama
Venicee miło słyszeć że po karmieniu butelką udało się przejść na pierś. Daje mi to nadzieję :) Też miałam kupić butelki TT bo słyszałam o nich b dobre opinie ale dostałam na szkole rodzenia jedną Aventu i jedną Lovi i potem jeszcze z laktatorem była druga Lovi więc już więcej butelek nie potrzebuję ;) Te Aventu i Lovi niby też mają te anatomiczne smoczki przypominające kształt piersi, no zobaczymy jak to będzie.
 
Do góry