reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

reklama
Dziewczyny jak to jest z kaftanikami? Mam tylko jeden albo dwa i nie wiem, czy dokupić, czy obejdzie sie bez?
 
Ruda ja też mam mało kaftaników, bo mi wszystkie koleżanki mówiły, że im się nie sprawdziły i używają tylko body. Ale myślę, że to trzeba samemu zobaczyć, każdemu co innego pasuje.
 
Przyszły mi te otulacze, ale bez żadnego bonusu :) Za to ekspresowo do paczkomatu, a zamawiałam wczoraj ;)

Ja mam dużo kaftaników, ale dostałam używane od koleżanki. Za to pamiętam, że na początku używałam głównie kaftaników ze śpiochami. Dopiero potem bodziaki w lecie. Ale wtedy rodziłam w kwietniu.

PS. Te bluzy z hm wzięłam 3 w różnych rozmiarach, bo nie mogłam się zdecydować który. Za taką cenę aż żal nie brać :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja z kolei jestem zwolenniczką kaftaników na początku a bodziaków później ze względu na wietrzenie kikutka (nie używam innej metody poza powietrzem). Z 10 mam
 
Ja z kolei jestem zwolenniczką kaftaników na początku a bodziaków później ze względu na wietrzenie kikutka (nie używam innej metody poza powietrzem). Z 10 mam

Ja pamiętam, że nam odpadł po równo 2 tygodniach ale zaczynał pod koniec brzydko wyglądać i się martwiłam o niego ... Ale dziękuję, że mi przypomniałaś o tym kikucie bo muszę oktenisept kupić :)
 
reklama
Przyszły mi te otulacze, ale bez żadnego bonusu :) Za to ekspresowo do paczkomatu, a zamawiałam wczoraj ;)

PS. Te bluzy z hm wzięłam 3 w różnych rozmiarach, bo nie mogłam się zdecydować który. Za taką cenę aż żal nie brać :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom

Ciekawe dlaczego jednym coś dorzucą a innym nie...

A które bluzy kupiłaś bo ja chyba coś przeoczyłam :)
 
Do góry