reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

reklama
Kamejka ta cześć przy łóżeczku jest po to zeby je poszerzyć. Mi maja jutro wyslac to łóżeczko bo juz doszło do sklepu. Zamowilam do kompletu ten materacyk ale właśnie się boje ze on nie jest za fajny. A jaki Ty kupiłaś ?
 
A ja w persilu i płuczę w lenorze[emoji4] tak jak z pierwszym, nie mamy alergii, uczuleń itp więc się nie bawię w inne proszki, bo wiem, że potem i tak wszystko pójdzie do jednej pralki z naszymi i Starszego ubraniami :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Piczkowa, ja też zamierzam szybko przejść na normalny proszek, bo nie chce mi się dzielić prania i prać osobno dla dziecka. Myślałam zeby teraz rzeczy nas wszystkich prać w proszku dla dzieci ( aby uniknąć własnie tego dzielenia prania) ale on chyba sporo drożej wychodzi.
 
No ja nie miałam tak dobrze. Starszą musiałam w delikatnym proszku opierać jeszcze jak chodziła do szkoły. Kompletnie bez płynów do płukania nawet tych z tej samej serii. Siłą rzeczy więc młodszą była tak opierana do 3 lat bo pralam wszystko razem. Starsza ma już 15 lat i nadal czasami zareaguje na zmiane proszku albo balsamu do ciała.
 
Ja też potem mam zamiar szybciutko połączyć pranie dla małej z naszym,mam nadzieje że nie będzie miala uczuleń;-) zastanawiałam się czy naszego nie prać poprostu w proszkach/płynach dla dzieci ale nie dokońca pasuje mi ten ich zapach taki troszkę mydlany;-)
 
A u mnie raczej pozostaniemy przy proszku dziecięcym do wszystkich ciuchów, również naszych, bo mąż od 1,5 roku walczy z atopowym zapaleniem skóry, więc dla niego o korzystniejsze będzie.

Kamejka ta cześć przy łóżeczku jest po to zeby je poszerzyć. Mi maja jutro wyslac to łóżeczko bo juz doszło do sklepu. Zamowilam do kompletu ten materacyk ale właśnie się boje ze on nie jest za fajny. A jaki Ty kupiłaś ?

Materacyk kupiłam gryka-kokos. Ale weź mi nie przypominaj :D Nie chciałam takiego, bo czytałam że uczula i że mogą się w nim pojawić robaki. Babka w sklepie mnie namówiła :/ że to bzdury z internetu i żeby nie kupować żadnych drogich materacyków bo na pół roku na które starczy to łóżeczko to się nie opłaca (ja chciałam lateksowy). No to wzięłam, bo był atrakcyjny cenowo. Do normalnego łóżeczka kupię już lateksowy.

Początkowo na ten dodatkowy element planowałam dołożyć kocyk, ale teraz go odkręciłam. Może dołożę jak dzidzia trochę podrośnie, na razie powinno być ok.
Ten materacyk oryginalny do tego łóżeczka bardzo cieniutki mi się wydał, dlatego nie wzięłam. Babka w sklepie też powiedziała że poleca zamienić na coś lepszego, grubszego.
 
reklama
@kamejka mi sprzedawca w sklepie też polecał gryka kokos i jak mu powiedzialam o tych robakach to powidział, że afre rozdmuchal jakiś facet, który trzymał materac w piwnicy w wilgoci i zalęgly sie robaki i chciał odszkodowanie od firmy, ale przegrał. A tak z ciekawości, ile zapłaciłaś za materac?
 
Do góry