reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

My zamówiliśmy fotelik Recaro. Czytałam opinie i sa bardzo dobre. W testach bezpieczeństwa z 5 gwiazdek ma 5 i Recaro specjalizuje sie w produkowaniu foteli samochodowych. Pan bardzo polecał, opinie tez bardzo dobre dlatego sie na taki zdecydowaliśmy :-)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app


Ja też czytałam, że poza bezpieczeństwem są takie sobie. Niewygodne dla dziecka i się dzieci w nim pocą. No i się nie rozkłada.
 
reklama
Doszły dzisiaj ostatnio zamawiane zakupy.Ostatnie zdjęcie to kocyk, lubię takie robione kocyki. :)
thumbj.jpg
thaumb.jpg
thumb.jpg
 

Załączniki

  • thumbj.jpg
    thumbj.jpg
    27,2 KB · Wyświetleń: 880
  • thaumb.jpg
    thaumb.jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 881
  • thumb.jpg
    thumb.jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 894
Ale super ubranka :-) te dresiki to w jakim rozmiarze?

Fazerkamm śliczny ten wozek :-) nie wiem czemu ale ten niebieski bardzo kojarzy mi sie wlasnie z Grecja :)

Ps zazdroszczę ze tam mieszkasz. My byliśmy w październiku na Krecie i ja jestem zakochana w tej kulturze i jedzeniu i wszystkim co z Grecja związane ;-) zazdroszczę jak nie wiem ze masz to na codzień ;)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ja zamowilam ten kolor bo tylko ten widziałam na żywo i bardzo mi sie podobał :)
1461331528-0nsum1.jpeg

Kurczę mam nadzieje ze dostarcza na czas bo zamawiałam na początku kwietnia bo któraś napisała ze sie czeka 5 miesięcy :/ mam nadzieje ze zdążę odebrać przed narodzinami :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Też kupuję Kiddy, bo widziałam na żywo i podoba mi się, że można go rozłożyć i przepuszcza powietrze. Jest ciut cięższy od Maxi Cosi, ale nosić go nie będę tylko na wózek ewentualnie.

Ubranek mam już full, ale chcę jeszcze dokupić kilka nowych.

Wózek kupujemy prawdopodobnie ten kolor, bo jest uniwersalny i łatwiej go bedzie sprzedać

32820-l-1.jpg



Zwracajcie dziewczyny uwagę na spacerówki, bo w nich dłużej dziecię będzie wożone. Anex sport ma wysoką spacerówkę, nie wiem czy to wygodne. No i budka, ważne, żeby chroniła.

Podoba mi się ten wozeczek ☺ jaki to dokładnie model? Nie widziałam go na żywo a zastanawia mnie czy jest miękki tzn czy dobrze się prowadzi nie jest twardy. A i czy jest nie za niski jeśli chodzi o mnie to szukam czegoś odpowiedniego dla mnie a jestem wysoka.
Ja zdecydowałam się na Adamex ale spacerowka mi się średnio podoba...w większości wózkach są takie duze, masywne itd
 
Ostatnia edycja:
Paula, ten dresik biało-szary i niebiesko szary to na 74, kupiłam specjalnie większe ( była przecena) bo małych mam już sporo, a reszta ubrań na 62 i 68. Tylko body na 56 ale są spore.
Lila, jak byłam ostatnio w niemczech chciałam zrobić zdjecia tego białego wózka co ty chcesz i wstawić ale już go nie było. Biały wygląda ślicznie.
 
reklama
Paula_dabro pewnie dlatego Ci sie kojarzy bo flaga niebiesko-biala. Ogólnie niebieski kolor sie z Grecja kojarzy, na Santorini wszystkie dachy domow sa niebieskie.

Tutejsza kultura faktycznie ma cos w sobie ze przyciaga czlowieka, my dlatego jeszcze tu mieszkamy choc kolorowo w ogole juz niestety nie jest.

Sliczny kolor Twojego wozeczka :) i trzymam mocniutko kciuki by szybko doszedł! Jak on wagowo stoi? Tak jak większość tego typu wozkow? Ok 15kg?

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry