reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

Iwona, ja też mam mnóstwo ubranek. Nie mam wanienki, stelażu pod wanienkę, materacyka, wózka, kosmetyków, dla siebie rzeczy do szpitala, laktatora, itp, itd :) Łózeczko, jak się okazało, chyba będę miała, od kuzynki.
 
reklama
no z rzeczy to mam z 10 par body, recznik z kapturkiem, grzebyk, 2 pary skarpetek, 2 czapeczki-jedna wieksza jedna mniejsza:), pieluchy tetrowe 20 sztuk, laktator

do kupienia mam jeszcze sporooooooooo
 
zastanawialam sie jeszcze nad fotelikiem Maxi Cosi pebble ale wygral Kiddy bo ma swietne opinie i wzor plus kolor idealnie pasuje mi do wozka :)

Ja tez mam za duzo ubranek ale nie moge zatrzymac mojej mamy :( ona przezywa,ze jestem za granica i nie moze byc przy mnie ani przy maluchu i ciagle kupuje! ja tez sama kupilam juz duzo ubranek. Mam wanienke, termometry, pieluchy, kocyki etc. Brakuje mi tak naprawde kilku drobiazgow do siebie do szpitala i lozeczka z materacem. Natomiast wiem, ze jest jeszcze czas przed porodem tylko caly maj bede miala wyciety z zyciorysu bo przeprowadzamy sie z mezem i w nowym domu musimy zrobic remont wiec chcialam chociaz byc spokojna, ze drobiazgi dla malej mam zakupione na spokojnie :)


Też kupuję Kiddy, bo widziałam na żywo i podoba mi się, że można go rozłożyć i przepuszcza powietrze. Jest ciut cięższy od Maxi Cosi, ale nosić go nie będę tylko na wózek ewentualnie.

Ubranek mam już full, ale chcę jeszcze dokupić kilka nowych.

Wózek kupujemy prawdopodobnie ten kolor, bo jest uniwersalny i łatwiej go bedzie sprzedać

32820-l-1.jpg



Zwracajcie dziewczyny uwagę na spacerówki, bo w nich dłużej dziecię będzie wożone. Anex sport ma wysoką spacerówkę, nie wiem czy to wygodne. No i budka, ważne, żeby chroniła.
 
Też kupuję Kiddy, bo widziałam na żywo i podoba mi się, że można go rozłożyć i przepuszcza powietrze. Jest ciut cięższy od Maxi Cosi, ale nosić go nie będę tylko na wózek ewentualnie.

Ubranek mam już full, ale chcę jeszcze dokupić kilka nowych.

Wózek kupujemy prawdopodobnie ten kolor, bo jest uniwersalny i łatwiej go bedzie sprzedać

32820-l-1.jpg



Zwracajcie dziewczyny uwagę na spacerówki, bo w nich dłużej dziecię będzie wożone. Anex sport ma wysoką spacerówkę, nie wiem czy to wygodne. No i budka, ważne, żeby chroniła.
a widzialas na zywo ten wozeczek? tez dlugo nad nim myslalam, ale w Lodzi nigdzie go nie mieli na stanie a pan w sklepie powiedzial, ze moze zrobic zamowienie ale sa popularne i moge czekac do 5 miesiecy wiec zrezygnowalam.
 
tez ładny:)

a co do anexa hmm muszę jeszcze raz go zobaczyć bo najbardziej mi się podoba...wysokości ma 115 długości ma 110 i szerokość 59,5:) a jego waga to 12kg
 
reklama
Do góry