reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

reklama
A co myslicie o wozkach spacerowo-glebokich ale takich co ze spacerowki robi sie gleboki.. spacerowke tak czy siak zamierzalam kupic, gleboki mam w PL ale cholernie ciezki i koszty przesylki beda spore.. wpadly mi w oko wczoraj wlasnie tego typu spacerowki.

A mowie o wozkach np baby joger city mini (on ma gondole kladziona na spacerowke albo o chicco urban u niego ze spacerowki robisz gondole.

Link do: Chicco Urban

Albo

Link do: Baby jogger - Leo Sklep
 
A co myslicie o wozkach spacerowo-glebokich ale takich co ze spacerowki robi sie gleboki.. spacerowke tak czy siak zamierzalam kupic, gleboki mam w PL ale cholernie ciezki i koszty przesylki beda spore.. wpadly mi w oko wczoraj wlasnie tego typu spacerowki.

A mowie o wozkach np baby joger city mini (on ma gondole kladziona na spacerowke albo o chicco urban u niego ze spacerowki robisz gondole.

Link do: Chicco Urban

Albo

Link do: Baby jogger - Leo Sklep
Ciekawe, nawet nie wiedzialam, ze takie rozwiazania istnieja. a widzialas je na zywo jak wyglada ta ich transformacja? :p
 
myslalam o quinny ale jest troszke za niski dla mnie. poza tym naczytalam sie srednich opini o nim i balam sie kupic. wiekszosc polek na forach pisze,ze trzeszczy, malo miejsca na zakupy itp
 
reklama
Dziewczyny, moja siostra miała quinny i była bardzo niezadowolona. Trzeszczał, źle się nim jeździło, okropny był. Koleżanka tez miała i jak najszybciej go sprzedała i kupiła inny. To było pare lat temu ( z 5 lat) moze teraz są te wózki lepsze, bardziej dopracowane ale wtedy były naprawdę okropne, nie dało się normalnie jeździć .
 
Do góry