reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

Dzięki dziewczy, cieszę się, że wam się podoba wózek.
Biapl, ja dla starszej córki miałam nodel City Cross a teraz mam Mondial. Dla mnie emmaljungi to najlepsze wózki jaki są, ale ja lubię takie klasyczne. One nie są za tanie, miałam akurat na wózek odłożone pieniądze ale gdybym nie miała to wolałabym kupić używaną emmaljungę niż jakiś inny nowy.
 
reklama
Iwona, dzięki, fajnie tak poczytać, jak ktoś już używał i zadowolony. A powiedz mi czy Emmaljung ma koła 14?? Bo nigdzie nie widzę, a ja mam 180cm i takie koła byłyby dla mnie fajne.
Biapl, też podczytałam Twoją opinię - dzięki :)

A słyszałyście coś o wózku lub widziałyście na żywo wózek Navington Caravel??????????
 
Lila, nie wiem jakie koła są duze , pozniej sprawdze i Ci napiszę. Ja wybrałam taki stelaż ale są tez do wyboru takie same tylko z większymi kołami.
Ja oglądałam w Niemczech Navingtona ale nie wiem jaki model, nie wiem czy do nich są robione te same modele. Ten co oglądałam był bardzo fajny, z białej ekoskóry, niepraktyczny ale śliczny. Będę w tam w środę, jak będę miała czas to zajdę do tego sklepu i sprawdzę.
 
Iwona7510, ja zrezygnowałam z wózka który dostałam własnie m.in przez te nieskrętne koła. No ale każdemu może podobać się inny typ. Ja mam zamówiony Adamex Pajero i czekam.
I jeszcze pytanie do Ciebie? W jakiej dzielnicy mieszkasz?
 
reklama
Doris, w Zdrojach, a Ty ? Emmaljungi są tez ze skretnymi kołami, ale nawet tymi nieskrętnymi skręca się super, bardzo lekko. A tak jak piszesz, nie kazdemu takie się podobają, kazdy woli coś innego :)
Iwonaimaja, kupiłam tu Link do: Mondial Duo Combi 2w1 i ten kolor co chciałam Dallas jest po 3930 zł ale mieli błąd na stronie i tylko w tym kolorze źle wpisaną cenę i zgodzili mi się sprzedac za 3700 do tego wzięłam torbę i śpiworek na co dali dali mi rabat. Zapłaciłam w sumie 550 zł taniej niż powinnam.
 
Do góry