reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

To jest taka mala granatowa kratka na białym. Jest też wersja z czarnym dołem i z czarną kratka na białym na budce
Ta wersje z blekitna kratka tez widziałam na żywo ale jest bardzo jasna
 
Ostatnia edycja:
reklama
No, no widziałam właśnie tą kratę (wszyło mi się, że to ciapki jakieś), z granatowym Ładniejsza niż z czarnym ;) wg mnie :)
 
A ja wczoraj bogatsza o 1 pieluche bambusową ,3 muślinowe ,stanik alles i koszulke na spania ciążową :D firmy coala -polecam ,ceny nie powalają na kolana
 
Venice, a gdzie zamawiałaś stanik i jaki model?

Ja zamówiłam taki, ale nie trafiłam z rozmiarem. Według pomiarów miał być dobry, a tu za mały :) Nie doceniłam swojego biustu :p
 
Ja wczoraj tez stanik alles zamowilam alles mama care dokładnie.. modle się zeby byl dobry bo nie usmiecha mi sie placic tyle kasy za przesylki..
Gdzie zamawialas Venicee?
Pokaz koszule bo jestem na kupnie i nie wiem jaka wybrac
 
cena adamexa byla cos ok 1400, nie pamietam dokladnie, jak cos to ja mam karte mamo i ja ze znizka, ale mozna z nimi tez negocjowac ceny, ja wole kupic stancjonarnie, bo jest wozek zastepczy od nich i sie oddaje wozek w sklepie gdyby cos sie dzialo

mutsy mialam wczesniej i bylam zadwolona
 
Muszę się pochwalić ze dzisiaj zamówiłam wozek dla synka, tak jak pisałam wczesniej zdecydowałam sie na Baby Design Dotty Denim kolor granatowy ze srebrnymi kropeczkami i zamowilam fotelik/nosidełko do samochodu Recaro. Juz sie nie moge doczekać aż bede chodzić z Małym na spacerki :-)

Co myślicie o bazie isofix? Niezbędna?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Paula, jak dużo jeździsz to bez bazy jest ciężko. Ja bardzo dużo jeźdźę i niewyobrażam sobie kilka razy dziennie przypinać fotelika pasami. U mnie to są kótkie odcinki ale często wsiadam i wysiadam, więc musiałabym zo chcwilę zapinać fotelik. A co najważniejsze jak masz isofix w samochodzie to z bazą jest bezpieczniej.
 
reklama
Wstawiam zdjęcie kocyka, który zamawiałam (wcześniej podałam link).Jestem zadowolona, rozmiar ok i materiał super! :)
 

Załączniki

  • 12935361_988598954542956_1502170293_n.jpg
    12935361_988598954542956_1502170293_n.jpg
    78,3 KB · Wyświetleń: 97
Do góry