reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

Dziewczyny, ale tak jak Wy mówicie, że rozmiary tylko od 62 to ja mam inne doświadczenia. Miałam duuużo na 50 (szacowali bardzo niską wagę Młodego), troche na 56 i kilka na 62. I u nas część 50 okazała się za mała, ale 56 uwielbiałam. Ja nie znosiłam za dużych ubranek. Im więcej patrzę tym bardziej widzę, że każda matka ma swoje gusta i nie będzie dwóch identycznych zdań [emoji4]
 
reklama
Widziałam dzisiaj wózek bebetto cały szaryyyyytt nie wiem ale jakoś mi się nie podobał no patrzyłam dość długo ale jakoś mnie nie zauroczyl musze na prawd eisc do sklepu pooglądać po prostu...
 
Piczkowa, na 56 ok, przydadzą się, choć nie ma co kupować tego rozmiaru dużo ale na 50 to mogą okazać się za małe . Dlatego ja na 50 nie będę kupować tylko od 56.
 
Urodziłam w 43 tyg, teraz będę mieć cc w 39., może zmieści się Glizdka. Ojjj ja tam mam 50, są za słodkie i mąż ma na ich pkt świra[emoji12]
 
Ja o wózku myślałam o riko ale czytałam dziś mnóstwo opini i strasznie narzekają na spacerowkę i teraz nie wiem sama
 
Moje wczorajsze zakupy :) Śpioszki to taki ładny granat ale na zdjęciu inaczej wychodzi.
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    880,4 KB · Wyświetleń: 53
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry