reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

Paula_dabro kup jedna na wszelki wypadek jak jestes nastawiona na karmienie piersią :) ja ze starszakiem tak zrobilam, kupilam jedna chicco tak na wszelki wypadek ale do tej pory stoi nieuzywana :p pozniej jak juz dawalam cos do picia to od razu w niekapku nuk (mlody nie czail w ogole ciągnięcia z butelki) co na dzień dzisiejszy mnie bardzo cieszy bo nie bylo problemu z odzwyczajania :)
Woda nie dopajamy do 6m zycia tak mowia lekarze. :)
 
reklama
Fazerkamm masz racje. Kupie butelkę na "wszelki wypadek" ale mam nadzieje ze nie bedzie potrzebna bo bardzo bym chciała karmić piersią.

Kurczę jak nie można wody to jak bedą takie upały to szkoda dzidziusiow :(


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ja znowu dla odmiany polecam lovi -u nas bardzo sie sprawdziła ,ma miękkie smoczki -młody pił i butli i z cyca....Avent gorzej mu podchodził bo smoczki były twardsze....
Paula spokojnie ! jak są upały i karmisz piersze kilka minut z cycucha leci bardzo rozcieńczone mleko ,dziecko wtedy ma swoje piciu...potem bardziej treściwe mleko....
 
Dotarłam i tutaj :D ależ duzo tych wątków :-) mam pytanie bo sama bede mama "swiezakiem", jakie polecacie butelki? Lovi, Avent czy jakie? Planuje karmić piersią wiec myślałam zeby kupic jedna dwie zeby mieć ewentualnie gdyby zaszła taka potrzeba...w ogóle przy karmieniu piersią gdyby było bardzo gorąco można dawać wodę do picia? Gdzieś czytałam ze nie bardzo.... Ale sama nie wiem a nie mam kogo spytać za bardzo


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app


Paula, my z małym wypróbowaliśmy najróżniejsze, bo chociaż karmiłam piersią, to musiałam dwa razy w tygodniu wychodzić na ponad 3 godziny i wtedy mąż podawał butlę. Testowaliśmy avent bo popularny, dr Browna, którego kupiliśmy bo niby super system antykolkowy no ale dość drogie, nuka z takim smoczkiem jak kiedyś były .. A małemu podszedł zwykły canpol, którego dodali gratis do podgrzewacza. I ja ogólnie polecam produkty canpola, polskie, tanie i całkiem sensowne...
Przepajania nie zaleca się przy kp, ale nie wiem jak będzie jeśli będą mega upały i dzidziuś będzie chciał ciągle pić i w związku z tym wisieć na piersi. No ciężkie to są chwile wtedy.. Oby lato nie było za gorące to będzie łatwiej...
 
Dzięki za podpowiedzi. Moze kupie dwie rożne zeby mieć pod ręka i zobaczymy. :) a smoczki? Praktykujecie?

Ja miałam na studiach zajęcia z logopeda i mówiła babka zeby nie dawać smoczków bo wady wymowy itd w sumie sama nie wiem co o tym myślec. Znam dzieci ktore nie miały nigdy smoczka i dawali rodzice radę nie było nawet zle. To chyba tez zalezy od malucha nie? Bo niektóre w ogóle nawet nie chcą...


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Moja majka miała smoczek do prawie 3 roku życia i nie miała problemów z wymową wiec chyba zalezy od dziecka
 
Ale zamiast wody można chyba herbatę z koperku? Moja mama tak robiła bratowa kuzynka i z dzieciakami ok. Fakt taki ze po trzy miesiące karmily piersią wiec może dlatego...bo potem mm to może trzeba było dopajac. Nie wiem...

cd9bkw7ipg9p1hdb.png
 
reklama
Dzięki za podpowiedzi. Moze kupie dwie rożne zeby mieć pod ręka i zobaczymy. :) a smoczki? Praktykujecie?

Ja miałam na studiach zajęcia z logopeda i mówiła babka zeby nie dawać smoczków bo wady wymowy itd w sumie sama nie wiem co o tym myślec. Znam dzieci ktore nie miały nigdy smoczka i dawali rodzice radę nie było nawet zle. To chyba tez zalezy od malucha nie? Bo niektóre w ogóle nawet nie chcą...


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
u mnie u corki byl avent a syn go nie lubial i byl canpol baby
 
Do góry