reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

co do karuzeli to tiny love polecam, super sa!
materac mamy tej firmy --> Link do: Chmurka - Träumeland
warto wydac wiecej na meterac
co do lozeczka to akurat tez zaszalalam, Link do: TROLL Nursery - sklep firmowy - łóżeczko dziecięce nicole (k. naturalny), TROLL Nursery - sklep firmowy z drzewa brzozowego. podoba mi sie jak potem mozna przerobic je ladnie na lozeczko dla starszaczka
fajny materac...hmm i w dobrej cenie..no czyli piankowy wygrywa:) lozeczko tez ladne ja szukam bialego:)
 
reklama
Jak tam wasze wózki ?myślałyście nad wyborem ? Ja bym chciała wozek do ktorego moge po prostu wpiąć fotelik samochodowy,a nogi złożyć,szybko i w miare łatwo :) i żeby nie byly za ciezkie..nie wiem ktory najlepszy i gdzie go kupic. Bez gondoli na pewno. I oczywiscie jak dzieciak urośnie to żeby było normalne siedzenie później zamiast fotelika. Macie coś takiego? Jakieś doświadczenia z nim związane? :)))) dzieki
 
a lozeczko jakie kupujecie juz macie zaplanowane??i jakie wymiary?
Ja mam łóżeczko Klupś z misiaczkiem z szufladką, po córce pożyczyłam koleżance i jakoś nie pali się żeby oddać, więc drogie Panie...dobry zwyczaj nie pożyczaj!

ooo i kolejne pytanie za jakim jestescie materacem dla dziecka?
-gryko kokosowy
-piankowy
-lateksowo antyalergiczny
-lateksowo kokosowy?
-czy jakis inny?
Ja kupiłam gryka kokos...okaże się czy to dobra decyzja, córa miała piankowy i dość mocno się pod nią zapadał...robaków ani innego nadzienia nie było, z tym że dbałam aby był zawsze suchy.

ciekawe, widzialas moze na zywo kosz mojzesza? zastanawiam sie jak wysoki ma on stojak.
Co do kosza niewiem niestety, one mają podobne podstawy ja staojak na wanienkę więc chyba nie można wyregulować.

Agnes mnóstwo osób korzysta z fotelików i nie słyszałam od nikogo żeby dziecko miało problem z kręgosłupem przez to. Myślę że foteliki są tak skonstruowane ze dziecko czuje się w nim dobrze i nic nie zniekształca, chyba że się kupuje jakieś nie przetestowane. sama mam zamiar korzystać z fotelika.nie popadajmy w paranoję.
Fotelik, tak i to obowiązkowo, ale faktycznie, nie do galerii czy na spacer, ja widziałam nawet parę z dzidziusiem na plaży w tym nosidle, z kolanami pod brodą i ugotowane.
Do auta obowiązkowo, podczas wypadku gondola na nic się nie zda...mówiąc obrazowo dziecko uderza w gondolkę a gondolka fruwa po samochodzie.
Chyba że gondola którą można zamontować w pasach w aucie.
No i oczywiście można dostać mandat za brak fotelika.
 
nie no sprzedawca powiedzial ze po to sa aby z nich korzystac...wiadomo i sa przystosowane dla dziecka wiec ok..ale powiedzial ze nie powinno sie za czesto z niego korzystac ze np idziesz na caly dzien z takim malenstwem do galerii i to dziecko tam siedzi tak caly dzien...o to chodzi albo ze jedziesz w podroz 5,6 godzinna i dziecko siedzi caly czas w foteliku bo tez takie rpzypadki byly. Ale jak wlozysz dziecko na jakis krotki moment to sie nic nie stanie....
No proszę Ci a kto idzie z taki maluchem na cały dzień do galerii???
Wpadasz robisz najpotrzebniejsze zakupy i wracasz do domu logiczne.
A do samochodu tylko fotelik nie gondola...
 
no wyobraz sobie ze sa tez takie mamusie...sama znam taka mame wlasnie ktora na 3 dzien jak juz wrocila do domu pol dnia spedzila w galerii bo kupowala wszystko...jeszczeeeee gdyby dziecko lezalo w gondoliiii to nooooooooooooo ok ale w nosidelku nie przesadzajmy.
 
reklama
Do góry