reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

Agnes mnóstwo osób korzysta z fotelików i nie słyszałam od nikogo żeby dziecko miało problem z kręgosłupem przez to. Myślę że foteliki są tak skonstruowane ze dziecko czuje się w nim dobrze i nic nie zniekształca, chyba że się kupuje jakieś nie przetestowane. sama mam zamiar korzystać z fotelika.nie popadajmy w paranoję.
nie no sprzedawca powiedzial ze po to sa aby z nich korzystac...wiadomo i sa przystosowane dla dziecka wiec ok..ale powiedzial ze nie powinno sie za czesto z niego korzystac ze np idziesz na caly dzien z takim malenstwem do galerii i to dziecko tam siedzi tak caly dzien...o to chodzi albo ze jedziesz w podroz 5,6 godzinna i dziecko siedzi caly czas w foteliku bo tez takie rpzypadki byly. Ale jak wlozysz dziecko na jakis krotki moment to sie nic nie stanie....
 
reklama
no właśnie musze sprawdzic bo sliczne jest to lozeczko....hmmm musze zobaczyc gdzies na necie czy sa fajne mebelki ze szczebelkami wyciaganymi...
Zweryfikuj, ale mi się wydaje, że nie są ;)
W Smyku widzieliśmy duży wybór ładnych, powiedzmy w takim stylu, bo chyba podobne nam się podobają ;) Tyle, że w Smyku megastore. Nie wiem skąd jesteś, my widzieliśmy w Silesi w Katowicach.
 
Tak jeździć cały dzień z m malutkim dzieckiem po galeriach to wiadomo, pozycja niezbyt fajna, ale ze szpitala raczej nie wypuszczą bez fotelika dla dziecka przynajmniej z mojego szpitala. Dodatkowo jak policja Was złapie bez fotelika tylko w gondolce to mandat murowany. Spokojnie podczas podróży do domu ze szpitala maluchowi się nic nie stanie ,a w foteliku będzie bezpieczne w przypadku jakiegoś zderzenia. To bardzo ważne wg mnie.
 
no dobra przekonalyscie mnie:) ze szpitala ok ale nie rozumiem niektorych mam ktore biora takie malenstwa zeby pochodzic po galeriach wlasnie w takich fotelikach...sama widzialam..
 
Agnesdem, w samochodzie nie możesz przewozić dziecka w gondoli. Od tego jest to nosidło. Jeśli boisz się, że za długo będzie w nim musiało siedzieć, to weź sobie gondolę i tylko na podróż przełóż do nosidełka..
 
Lato będzie, to będę chciała Malucha w gondoli na spacer do parku zabrać, a nie do galerii ;) no ale wiem, że są rodziny, które dla "sportu" chodzą do galerii. Wystarczy w niedzielę iść do Ikei lub galerii jakiejkolwiek - ile mają produktów/toreb... :p
 
a chodzicie juz na szkole rodzenia?
Ja czekam na telefon od położnej środowiskowej, która ma do mnie przyjść. Jak do czwartku nie zadzwoni to ja zadzwonię. I tak do końca tygodnia jesteśmy w fazie a'la remontowej, więc i tak bym jej nie zaprosiła :p
 
reklama
rozumiem oo fajnie ja wlasnie musze sie za-pytac o polozna z luxmedu szkoda ze taka polozna ktora spotyka sie z nami przed porodem i po nie moze byc w czasie porodu-chyba
 
Do góry