reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

Normalnie :) nie w gondoli po prostu.
Jest mi zbędna. W przemieszczaniu sie wystarczy nam fotelik a potem siodełko. Moja siostra dwie córki wozila bez gondoli i zapewniam was drogie mamy że nic im nie jest :)
 
reklama
To, że ktoś inny to robił to nie znaczy, że jest to dla dziecka wygodne i zdrowe. No ale każdy sam decyduje o takich rzeczach.
 
Moja siostra woziła tylko w foteliku mała bo ona jak kupowała z 6 lat temu wózek to gondoli w pakiecie nie było możliwości kupić w Irlandii. ona miała wózek chicco fotelik + spacerówka która miała możliwość zamontowania właśnie fotelika
p.s. siostrzency nic nie jest, żyję i ma się dobrze :D
 
nie wyobrazam sobie nie miec gondoli, wychodzac chocby na spacer z fotelikiem, (nie wypowiadam sie odnosnie ortopedycznych i zdrowotnych kwestii zbyt długiego przebywania dziecka w foteliku) dziecko narazone jest po pierwsze na bezpośrednie slonce, mamy lato ostre slonce, wiatr, fotelik nie oddycha, nie ma cyrkulacji powietrza tak jak gondola, ( fotelik nie przepuszcza powietrza tak jak materacyk w gondolach, które często maja jeszcze dodatkowe otwory nawiewne). dziecko w foteliku czesto jest spocone, potem owiane przez wiatr....
nikt ci nie zabroni, zrobisz jak zechesz.
gondola to nie jest duzy koszt, a wygoda dla dziecka napewno i wydaje mi sie komfort dla niego napewno.
 
reklama
oczywiście ja też chcę gondole ale każda z nas będzie mieć swoje dziecko i sana za nie decyduje wiec nie wolno nam pouczać jedne drugich. to wybór każdej z nas, jedne sobie nie wyobrażają wozić w samym foteliku, inne nie wyobrażają sobie karmić dziecko 2 lata albo wogole nie karmić... nie róbmy się mądrzejsze jedne od drugich, bo to nie o to chodzi :) ja zastanawiam się cały czas nad riko nano albo riko brano 2 w 1 i fotelik maxi cosi. problem taki ze w żadnym sklepie nie mogę oglądnąć tego Wózka :(
 
Do góry