reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

A dziewczyny możecie polecić jakieś meble do pokoju dziecięcego? Takie niemowlęce? Białe najlepiej w rozsądnych cenach:)
 
reklama
jeszcze coś takiego w sklepie mi polecali
http://camarelo.pl/oferta.html
to jest wlasnie ta firma i ten wozek ktory wstawilam, podoba mi sie camarelo vision w szaro bialo czerwonym kolorze. gonadola jest fajna ale spacerowka wydaje mi sie dziwna jakas taka lezaca do tylu chyba ze to tylko zdjecie z oparciem na maxa do tylu ale wlasnie ja sie tego nie dowiem bo na zywo nie zobacze :(
 
i badz tu teraz madra i kup dobry wozek. Moj maz ma 190cm wzrostu wiec nie moge miec niskiego wozka :/
juz mnie glowa boli od ogladania
 
dziewczyny czy któraś miała rajstopy ciazowe z calzedonii bo chciałam dzisiaj kupić ale cena 59.90 lekka przesada... I moje pytanie te rajstopy są warte swojej ceny?
 
Dariazgr, widziałam ten wózek Quinny w sklepie i powiem Ci, że rzucił mi się w oczy tym, że jest taki niefajny. Gondola strasznie płytka, jakaś taka nieosłonięta od wiatru, nie wiem czy dziecko 4-5 mies zmiesciłoby sie tam w kombineonie, nie sądze, a co dopiero większe. Wydawał mi się najbardziej niefajny ze wszystkich wózków ( chodzi o jego praktyczność). Jeśli chodzi o spacerowkę to moja siostra miała quinny 3 kołową i o ile jej sama doradzałam bo mi się podobała tak teraz uważam, ze jest beznadziejna. Wygląd fajny, ale jeździć się tym nie dawało, tak niewygodnie było pchać. Ja mam niedaleko hurtownie z dużym wyborem wózków, jak sobie coś upatrzysz mogę przy okazji jak będę obok jechać , zajść i zobaczyć, zrobić Ci zdjęcia.
Ja jestem zdecydowana na emmaljungę i dla mnie to jest wozek idealny ( mialam go już więc sprawdzony), więc zdania już nie zmienie, tylko zastanawiam się nad modelem. Moja koleżanka miała x-landera i też bardzo sobie chwaliła, teraz jest w drugiej ciąży i też już kupiła x-landera, więc może też jest warty uwagi.
 
reklama
No widzisz Daria damy rade coś wybierzesz !!! Ja w sumie moge polecic ci nowego xlandera -jak dla mnie cudny!
Wiadomo że każdej z nas co innego się podoba.,...np mi bardzo nie podoba się stokke ,klika jeździ tu koło mnie i nawet gdyby duzo mnie kosztował nigdy....wiec jak się to mówi każdy lubi coś innego :d
Zobacz sobie tu...
http://x-lander.com/
sa 4 wersje :D mi sie podobaja bardzo...
 
Do góry