reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

Używa któraś z Was maxi cosi mura 4?

Ja myślę o tym właśnie wózku, ale nie widziałam go na żywo jeszcze, a najlepiej zobaczyć chyba.

Kurcze wg mnie dwa bodziaki to za dużo w lipcu. Ja na wyjście ze szpitala wzięłabym jak chłodno to bodziaki na długi + spodenki lub leginsy chyba, ze ktoś lubi śpioszki <ja nie >, no chyba, ze naprawdę zimnica będzie to jakiś pajacyk welurowy plus czapeczka a jak upał to bodziaki na krótki plus pół-śpioszki i mi się wydaje, ze wystarczy ew.cienka czapeczka ale w aucie już zdjąć.

Agnes cudne te beciki, ale nie wiem czy nie będzie maluchowi za gorąco w takim w lipcu. Moja starsza końcówka maja były upały i beciki niepotrzebne były, ale młodsza styczniowa i korzystałam z takich. Ale ja jestem przeciwniczką przegrzewania dzieci:-) :), wolę jedną warstwę mniej jak więcej.
 
reklama
rozumiem no to moze takie body zapinane od przodu do tego mini leginsy ewentualnie skarpeteczki gdybyyy bylo chlodniej..i czapeczka letnia..i kocyk a nie becikiiiii? kurcze juz bym kupowala kupowala kupowala ahahah mysle ze na stronie danego szpitala bedzie napisane co wziac i na szkole rodzenia powiedza co?
 
my to wiadomo piżamka szlafroczek skarpetki dla tych co lubia kosmetyki bielizna i cos na wyjscie i koniec:) juz sie doczekac nie moge usg nooooooooooooooooooooooooooooooooooo
 
Dziewczyny a jakie marki polecanie i co jest ważne w wózku i na co uważać bo juz głupiej ;) a póki dziadek ma czas to chciała bym poszukać jakiegoś liczę na waszą pomoc ;)
 
wiesz co ja bym ci jednak radzila pojsc do sklepu, bys mogla na spokojnie sobie przetestowac rozne modele
Dla mnie koniecznie musza byc skretne kola, ale sa osoby ktorym to nie jest do szczescia potrzebne. Dwa raczka, niektore poprostu nie beda ci lezaly, ze wezgledu, ze jest dopasowana pod ciebie, sa wozki dla wysokich i dla niskich, z regulowanymi raczkami i z takimi na stale.
co do kół to pytanie czy bedziesz bardziej po lesnych drogach czy po kraweznikach smigac

na co ja bede zawracac uwage,
na lekkosc, szybkosc i wygode skladania, wpiecie gondoli etc. to wszystko musi byc intuicyjne i przyjazne uzytkownikowi
na to by kosz od zakupow byl wyzej i nie ciagal sie po chodnikach
na to by godnola byla spora, bo raczej mam dlugie dzieci a z malej gondoli szybko moga wyrosnac, nie chcialabym w zime przesiadac sie na spacerowke
na to by spacerowka byla rozkladana na plasko i miala duzo bude, by byl dostep do kosza gdy jest rozlozona,
by sie lekko prowadzil i by mi sie podobal

to tak na szybko co mi do glowy przyszlo
napewno najpierw wybierzemy sie do sklepu by tam przetestowac
 
Ostatnia edycja:
reklama
co do wózków to teraz z perspektywy czasu wiem, że nie kupowałabym 3 w1 anie 2 w1, kupiłabym na poczatek samą gondole i osobno fotelik do auta, a później spacerówkę... przy Amelci miałam wózek jedo fyn memo, szary kupiliśmy 3 w 1 i teraz żałuję o ile gondola była świetna, o tyle fotelik i spacerówka to dramat! później dostałam pegperego spacerówkę i ja uwielbiam!

Co do ubrań to ja nie lubię jak dzieciątko chodzi w pajacach cały dzień ubieram je normalnie jak będzie gorąco to na pewno nie będę zakładać czapki, no chyba, że półcienną taką na słońce... a w domu czy w szpitalu to tylko na chwilkę po kąpieli... no i też mam dylemat czy same rampersy wystarczą i okryć np. tetrą czy jednak coś na długi rękaw, no ale to się okaże w lipcu jak już będzie wiadomo jaka temperatura będzie ;)
 
Do góry