reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

reklama
mnie się dużo za dużo podoba.... szwagierka mówiła, że teraz są duże przeceny i może już coś zacząc kupować tylko mam sobie wybrać co.... a tam mi się wszysko podoba ;)
 
cod o wozkowww co powiem Wam wybor jest tak ogromny ze az nie wiadomo ktory wybrac;) ostatnio wpadl mi w oko np albo szaro bialy i kolor szarego jest w 2 odcieniach albo bialo granatowy z dodatkami czerwieni albo bialo jeansowy no szok jaki fajny innyyyy wiec zobaczymy bo chcialabym wybrac taki uniwersalny ze teraz bedzie pasowac do dziewczynki i chlopczyka i pozniej tez :)

a co do RAMPERSOW- haha sliczneeeeee no juz bym kupowala ale nie znam plci jeszcze wiec musze sie powstrzymac do lutego:) jesli chodzi o wyprawke dla dziecka do szpitala to nie wiem jak bedzie w lipcu szczerze mowiac nie wiem jakie bodziaszki kupic...ale bede chciala kupic takie aby nie przekladac przez glowe tylko z przodu sie zapinaja..wygonie:) no i czapeczka pewnie tez bedzie mimo ze lipiec taka cieniutka:) jakis kocyk i juz chyba?kurcze nie wiem;)pierwszy raz mnie wszystko czeka:)
 
Agnes ja też się zastanawiam co wziąć i czego najwięcej na ten czas kupować. póki co nie kupiłam nic ale w lutym może jakieś pierwsze zakupy zrobię ;)
 
no wlasnie ja poczekam na płeć i zobacze przejde sie po sklepach:) ale nie wiem jak ubrac w lipcu malenstwo jak wyjdziemy ze szpitala....czy bodziaszki z krtokim rekawkiem czy z dlugim...czy nozki maja byc zakryte czy nie...czapeczke na pewno wezme taka cienka..kocyk tez...pieluszki wiadomo ale te body mnie zastanawiaja:) czy jedna pare mu zaloza w lipcu czy dwie pary...nie mam zielonego pojecia:)
 
reklama
patrzylam sobie wlasnie na beciki ale slodkieeee ale to tez musze jeszcze poczekac na płeć:)
rozek-aaaa-kotki-dwa.jpg
rozek_plastry_szary2-900x900.jpg
rozek-minky-gwiazdki-400x400.jpg
rozek-becik-otulaczek-w-minky,hptzrxdxtqnnkxjr.jpg
 

Załączniki

  • rozek-aaaa-kotki-dwa.jpg
    rozek-aaaa-kotki-dwa.jpg
    12,5 KB · Wyświetleń: 198
  • rozek_plastry_szary2-900x900.jpg
    rozek_plastry_szary2-900x900.jpg
    104,8 KB · Wyświetleń: 200
  • rozek-minky-gwiazdki-400x400.jpg
    rozek-minky-gwiazdki-400x400.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 199
  • rozek-becik-otulaczek-w-minky,hptzrxdxtqnnkxjr.jpg
    rozek-becik-otulaczek-w-minky,hptzrxdxtqnnkxjr.jpg
    45 KB · Wyświetleń: 201
Do góry