reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

1466634027-1d1mld.jpeg

Skończyłam dzisiaj balony. Pierwsza szydełkowa robotka. Moja zajawka na szycie i ogólny handmade nie mija :-) Dobranoc
jak ja Ci zazdroszcze zdolności
 
reklama
jakie piekne te baloniki!!!! ja tez szydelkuje ale ostatnio brak czasu niestety. zobilam tylko kocyk i czapeczke :(

tez jestem bardzo zaintresowana sposobami na kotaprzy noworodku.mam kota dodmowego i nie mam pojecia jak sie bedzie zachowywalprzy maluszku.
 
jakie piekne te baloniki!!!! ja tez szydelkuje ale ostatnio brak czasu niestety. zobilam tylko kocyk i czapeczke :(

tez jestem bardzo zaintresowana sposobami na kotaprzy noworodku.mam kota dodmowego i nie mam pojecia jak sie bedzie zachowywalprzy maluszku.
Baloniki super szybko się robi:-) ja robiłam jak oglądałam np serial :-)
 
ja tez polecam bujaczek BabyBjorn, duzy wybor kolorystyczny, dla kazdego cos dobrego ;) swoja droga myslicie ze juz takiego dzieciaczka np tygodniowego mozna normalnie trzymac w takim bujaczku?
 
Witam lipcowe mamusie. Jestem lutową mamą 2016 oraz czerwcową 2011 ;)
Mam na sprzedaz niemieckie krople sab simplex na kolki. Nam sie na szczescie nie przydaly. Moze ktoras z Was byłaby chętna?
Szczęsliwych i bezbolesnych rozwiązań zycze &&&
 
Dziewczyny, czy kupowałyście parasolkę do gondoli? Bo ja się zastanawiam, żeby przysłonić nóżki maluszka. Mąż mówi, że to zbędne...
 
Dziewczyny, czy kupowałyście parasolkę do gondoli? Bo ja się zastanawiam, żeby przysłonić nóżki maluszka. Mąż mówi, że to zbędne...
A moim zdaniem potrzebne. Parasolke ustawisz pod różnym kątem a daszek gondoli nie. No i nóżki też przysłoni. Ja miałam w zestawie ale przy Martynce mi się popsula i teraz dokupiłam specjalnie na allegro
 
reklama
Do góry