reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

tez myslalam nad tym, jakie macie pomysly na sesje?
Kupiłam tę spódniczke tiulowa i taki kokon z moheru chyba. I w domu pewnie będę kombinować. Aparat mam, statyw też i różne koszyki i gadżety, więc sama spróbuję zrobić. Odezwalam się też do tych ludzi, co z tydzień temu wrzucili info o darmowej sesji w ramach ich praktyki, ale nie wiadomo, czy coś z tego wyjdzie.
 
reklama
Kupiłam tę spódniczke tiulowa i taki kokon z moheru chyba. I w domu pewnie będę kombinować. Aparat mam, statyw też i różne koszyki i gadżety, więc sama spróbuję zrobić. Odezwalam się też do tych ludzi, co z tydzień temu wrzucili info o darmowej sesji w ramach ich praktyki, ale nie wiadomo, czy coś z tego wyjdzie.
w wkleilabys zdjecie tych swoich zakupow?
 
Szukaj dokładnie bo są sprzedawcy co mają takie cudne rzeczy a wysylka z Polski
Wiem wiem, ale ceny 10 razy wyższe tu. Tam za spódniczke, kokon i opaski z kwiatami (chyba że 3) zapłaciłam 37 zł. Darmowa wysyłka z Chin. Zobaczymy :-)
 
O takie:
Link do: Newborn Fotografia Rekwizyty Koc Niemowląt Moher YY1071 Owija Noworodka Stock Akcesoria Dziecko Zdjęcie Rekwizyty w       Baby Girl Hat Flower Cotton Cap Infant Kids Hat Caps For Girls Beanie Baby Hats Baby Head Helm od Kapelusze i Czapki na Aliexpress.com | Grupa Alibaba
Link do: Pettiskirt Newborn Fotografia Rekwizyty Niemowląt Kostium Strój Księżniczka Spódnica Tutu Dopasowanie z Pałąkiem na głowę Dla Dzieci Stock Rekwizyty w       2016 New Design Newborn Baby Photography Props Handmade Crochet Cap Photography Tools Fl od Kapelusze i Czapki na Aliexpress.com | Grupa Alibaba
Link do: 1 szt projektowanie mody dziewczynek pałąk niemowlę maluch kid szyfonowa kwiat nakrycia głowy akcesoria do włosów pasmo włosów noworodka xth011 1 w 10pcs/lot wholesale baby hair accessories cotton headband messy bow headwrap sweet head band 9 colors available xth179US od Akcesoria do włosów na Aliexpress.com | Grupa Alibaba
Link do: 1 pc niemowlę dziecko dziewczyny dzieci maluch maluch newborn kropki węzeł królik ucho turban headwrap hairband pałąk pasmo włosów akcesoria w 1 PCS Baby Kids Girl Child Toddler Infant Flower Floral Bow Hairband Turban Knot Rabbit Headband Headwear Hair Band Acce od Hair Accessories na Aliexpress.com | Grupa Alibaba
Link do: Dziecko Nakrycia Głowy Dziewczyny 2016 Pałąk Bow Newborn Enfant Akcesoria Dziecięce Opaski Do Włosów dla Dziewczyn Chica tocados diadema arco 0 4Y w nasze Usługi:1. wspieramyDrop shipping i Hurtownie.2. We może wysłać paczkę jakoPREZENTi twierdzą niższą cenę dla ciebie od Akcesoria do włosów na Aliexpress.com | Grupa Alibaba
 
reklama
Do góry