reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

Witajcie,
Powiem Wam że mam nadal problem z tym wózkiem. Niby wybralam zdecydowałam się i zamówiona ale nie do końca jestem przekonana głównie do koloru i chyba będę zmieniać jednak! Kolory na necie czesto odbiegaja od tych w rzeczywistosci...Ja to niezdecydowana jestem, a chyba nie ma takiego wózka co by mi w 100% odpowiadał. Straszny mam problem w tym temacie.
A Wy jaki kupilyscie albo zamierzacie kupić?
A fotelik samochodowy jaki kupujcie ten pierwszy???
 
reklama
ja zamawiam dzisiaj Tako Moonlight Carbon i tez nie jestem przekonana niestey.... natomiast czas mnie goni i i tak zadnego innego tez na oczy nie bede widziala wiec poprostu zaufam przeznaczeniu :p
Fotelik zamawiam Kiddy, a ty jakie patrzylas?
 
No mnie też czas goni, a zresztą jak patrzylam tyle wózków to żaden do końca mi nie pasuje...ehh...ja to mam problemy.
Myślę nad maxi cosi ale nie wiem który model wybrac cabrio fix czy pebble..bo te foteliki w wózkach 3w1 podobno nie mają dobrych opinii.
 
Witajcie,
Powiem Wam że mam nadal problem z tym wózkiem. Niby wybralam zdecydowałam się i zamówiona ale nie do końca jestem przekonana głównie do koloru i chyba będę zmieniać jednak! Kolory na necie czesto odbiegaja od tych w rzeczywistosci...Ja to niezdecydowana jestem, a chyba nie ma takiego wózka co by mi w 100% odpowiadał. Straszny mam problem w tym temacie.
A Wy jaki kupilyscie albo zamierzacie kupić?
A fotelik samochodowy jaki kupujcie ten pierwszy???

My zamówiliśmy fotelik Recaro. Czytałam opinie i sa bardzo dobre. W testach bezpieczeństwa z 5 gwiazdek ma 5 i Recaro specjalizuje sie w produkowaniu foteli samochodowych. Pan bardzo polecał, opinie tez bardzo dobre dlatego sie na taki zdecydowaliśmy :-)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
My zamówiliśmy fotelik Recaro. Czytałam opinie i sa bardzo dobre. W testach bezpieczeństwa z 5 gwiazdek ma 5 i Recaro specjalizuje sie w produkowaniu foteli samochodowych. Pan bardzo polecał, opinie tez bardzo dobre dlatego sie na taki zdecydowaliśmy :-)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app


No slyszalam o tej firmie i wiem że są dobre. Ale ja potrzebuję żeby fotelik był kontabitylny ze stelażem wózka żeby można było wpiąć, a maxi cosi pasuje do wszystkich chyba z dodatkowymi adapterami.
 
reklama
my jeszcze nic nie mamy:)tzn mamy pare ubranek...ale nie az tak duzo...wozeczek zamowimy teraz w maju i mebelki tez...zeby maz mogl poskladac..ja sobie po malu to popiore...i bede szykowac pokoik..bo po co ma stac kurzyc sie...
 
Do góry