reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

reklama
Widziałam wlasnie Pania z tym wózkiem Dotty, jeeeej super jest :) muszę poszukać gdzie można go zobaczyć i "pomacać" ;)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
herbatke z kopru owszem ale nie taka granulowana bo ta w składzie ma pelno cukru ;) ale taka herbatke daje się tylko wtedy jak dzieciatko ma problem z brzuszkiem, aaa i lepsza od herbatki koperkowej jest woda koperkowa :)
No to może to o ta wodę chodziło... w każdym razie coś z koprem było

cd9bkw7ipg9p1hdb.png
 
czyli w sumie nie szalec za bardzoooo z 8 body z krotkim rekawkiem wystarczy z 4 z dlugim pajacyki ze dwa i juz..skapeteczki czapeczka...kocyk..pieluszki...bo skoro dziecko rosnie dosc szybko to lepiej po prostu wyslac w razie czego meza na zakupy albo siostre...albo samej sie zebrac i pojechac dokupic...

agnesdem - ilość potrzebnych ubrań zleży od dziecka i od dnia. Jeżeli dziecko często ulewa, potrzeba dużo rzeczy. Zdarza się, że przez pieluszkę też coś przeleci. Może być dzień, że maluszka trzeba przebrać kilka razy w ciągu dnia. Mając wyliczoną ilość ubrań trzeba by prać po każdym przebraniu. Jeśli będziesz prała ubranka dziecięce osobno, to pewnie będziesz chciała zebrać więcej rzeczy żeby miało to sens.
Nie wiadomo też jaka pogoda będzie latem. Może być przez dłuższy czas chłodno a może być upalnie, i to moim zdaniem też trzeba przewidzieć kupując ubranka z długim i krótkim rękawkiem.
Co do szybkiego wyrastania dzieci z rzeczy różnie to bywa, jedne rosną bardzo szybko inne wolniej. Jedne noszą rzeczy w rozmiarze 56 przez 2 miesiące inne przez 2 tygodnie.
 
Hej. A widzialyscie moze na żywo wozek Roan Marita Prestige? Mi bardzo podobają sie wózki klasyczne, a nawet retro. Na Allegro znalazłam kilka ciekawych ale nie mam możliwości obejrzenia ich na terenie Dolnego Śląska. Wiec przeszukała. i znalazłam wozek firmy Roan. Bede wdzięczna za opinie.
 
Popieram to co napisała Taq i uważam, że 4 body to za mało. Rzadkie kupki potrafią przelecieć przez pieluszkę lub odwrotnie- solidne kupki wychodzą aż na plecy hehe Ja mam z 10-15 body (krótki rękaw) i jak przyszło co do czego to nie uważałam, że jest ich za dużo.
 
okkk to juz wiem co i jak nie ma sensu wyliczac ubranek kupic trzeba i juz..ewentualnie zawsze w miedzy czasie mozna sie udac do sklepu i dokupic:) ciezko powiedziec jaka bedzie pogoda w lipcu..patrzac na te wsyztskie zmiany zwiazane z klimatem.nie wiem. Mam nadzieje, ze bedzie piekna pogoda cieplo...sloneczko...:)
 
reklama
Widziałam dzisiaj wózek Baby Design Dotty Denim i jestem zakochana!!! Jest mega zgrabny, fajnie sie leciutko prowadzi i przy tych wszystkich Bebetto Adamex, Takko wyglada super lekko i zgrabnie. Raczej na 99,9% bedzie ten. Kolorek tez fajny taki ciemny granat z delikatnymi szarymi kropeczkami i raczka z eko skory. Jak dla mnie super sie prowadzi, wyglada solidnie, w wersji spacerowej tez super. Normalnie sie w nim zakochałam :D fajnie ze dalyscie tutaj o nim znac :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry