reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

daria luboń factory UWIELBIAM :)
I dziś koleżanka zachwalała mi nunę, prowadziła kuzynki i mówi że wózek extra.... hmmm

Ja co podejmę decyzję, że jednak quinny to coś sprawia, że jednak bj, matko może kupię dwa? haha no tak pewnie stary za tego bj już chce mnie z chaty wygnać :p zwariuję
 
reklama
Różo widzisz, poruszyłaś bardzo ważną dla mnie kwestie amortyzacji. Jedo jest bardzo twardy, prawie zero amortyzacji i akurat mnie i mężowi również to przeszkadza. Tylko ja nawet nie wiedziałam, że w spacerówkach jest amortyzacja:zawstydzona/y: Myśle, że siedzisko w Queście w zupełności wystarczy. Dla mnie problemem wydało się, że Quest jest wąski, ale Eve pokazywała zdjęcia córki i wydawało się być w miarę ok, choć na pierwszy rzut oka tak jakby miała ciasno, no ale tam Adka miała 2 czy 3 latka. Ja bym kupiła używany, ale mąż chce nowy bo to ma być dla drugiego dziecka już. Bardzo fajnie, że masz możliwość zobaczyć wózek na żywo. Ja nigdzie nie znalazłam, ale będę jeszcze dzwonić.
A Jane Nanuq - myślałaś o nim? Albo np. X Lander
 
ja mam możliwość kupienia na ebayu w UK, tam jest ogromny wybór wózeczków

Lila w wieku 2,5 lat już z parasolki nie korzystała (miałam Inglesinę Zippy, fajna, ale spora po złożeniu i cięższa od Maclarenów)

w tym sklepie koło nas jest promo na questa, 690 zł kosztują 2 niezłe kolorki, chcę używany, bo go rano będę znosić na parter, żeby niania nie nosiła wóżka i dziecka. Zapłaczę się, gdyby nowy mi ukradli..
 
My też mamy Factory :tak: i wiele rzeczy tam kupuję. Ostatnio hitem są leginsy i rajstopki calzedonia dla Adki za 6,90 sztuka :tak:

Ja tam z questa byłam/jestem zadowolona, jak na wózek w swojej klasie jest bardzo dobry. Aniu, różo - nie spodziewajcie sie po spacerówce tego typu, ze Wam będzie wózek wygnał i uginał na wszystkie strony, bo tak nie będzie. Siedzisko w queście wystarcza nawet 3,5 roczniakowi, nie jest płytkie, jak w niektórych spaceórwkach tego typu.
aniu - akurat maca uzywanego bym sie nie bała kupić, to są wózki nie do zdarcia.
 
daria luboń factory UWIELBIAM :)
I dziś koleżanka zachwalała mi nunę, prowadziła kuzynki i mówi że wózek extra.... hmmm

Ja co podejmę decyzję, że jednak quinny to coś sprawia, że jednak bj, matko może kupię dwa? haha no tak pewnie stary za tego bj już chce mnie z chaty wygnać :p zwariuję


nadii a jak z jego wielkością??/ mówiła coś?? bo on niby jest mały tak przynajmniej fasolinka pisała
kurcze była półroczna używka niedaleko mnie do kupienia mogłam pojechać choć obejrzeć bo w poznaniu jakoś go nie widziałam
 
reklama
Kupiłam dziś Dada 4. Ale one są super. 54 sztuki kosztowały jakoś 26.99 zł. Czy to normalna ich cena? Bo w domu zorienowałam się, że to wersja limitowana świąteczna z reniferem. Jest śliczna , aż szkoda w nie kupkę robić hehe:) Ale jestem zachwycona. Są trochę twarde, ale jak dla mnie zbliżone do Pampers Active Baby.
 
Do góry