reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

kosinka - mi się buty szybko nudzą, mam jedne takie kozaczki skórzane, kupę kasy na nie wtedy wydałam i nie chodze w nich prawie wcale. W tamtą zimę ani razu nie miałam ich na nogach. Za te dałam 130 zł więc normalna w miarę cena jak w sklepach, zobaczymy.
 
reklama
EVE ja mam zawsze straszny problem z kupieniem butów...jak juz mi sie coś spodoba to albo rozmiaru nie ma albo obcas nie wygodny. A znimowe to od 3 lat kupuje prawie takie same...różnią sie ewentualnie kolorem i lekko obcasem.
Mnie teraz te kuszą...limango - klub zakupowy:tak:. Kiedyś w glanach chodziłam więc taki lekki powrót do przeszłości:-D. Tylko mam problem z rozmiarem...w zasadzie to nosze 35-36, mierzyłam stopę wychodzi mi 22,5 i nie wiem czy 37 nie wziąć, no bo w końcu skarpete trzeba wcisnąć.
 
kosinka - ale masz małą stopę. Jak byś szpilek potrzebowała to daj znać mam jedne na zbyciu, takie małe 37 :tak: Obcas dla mnie był za wysoki a w ogóle to za małe kupiłam:baffled: w sumie to nie wiem czemy ich wtedy nie oddałam :rofl2:

Kupiłam do pokoj dzieci takie zasłonki :


Uploaded with ImageShack.us
 
Ostatnia edycja:
Eve - mi się bardzo podoba ten fotel piłka. Teraz córeczka mojej kuzynki ma urodziny i widziałam taką truskaweczkę, tylko zastanawiam się czy wygodnie sie maluszkom na tym siedzi...

Tak piszecie o tych czapeczkach i foty wstawiacie fajne, że zaczynam coraz cześciej zastanawiać się nad sesja z naszą Kornelką.

No i muszę się zalogować na tym limango;)
 
Mamcia - powiem Ci , ze bardzo wygodnie :tak: Ja nawet na tym siadam jak czytam bajkę Adzie na dobranoc, Wojtusia na tej pufie kładę jak chcę by sobie popatrzył. Tam w srodku jest taki granulat że się poddaje ciału. On też lubi na tym poleżeć :-D
 
Eve śliczne firanki, świetne kozaczki. Podziwiam Was, że kupujecie w ciemno kozaczki. Ja mam oficerki z zeszłego roku, klasyczne czarne płaskie oraz drugie na obcasie. Za każde dałam ok 400 zł, ale te jedne mam już 3 rok:zawstydzona/y: Ja nie kupuje często butów. Jak kupie porządne kozaki to mam na parę lat:)

Kupiłam sobie płaczyk śliczny kolor pudrowy róż i czarny komin i czapkę do tego więc jestem happy bo już brzydką kurtkę miałam.
 
ania - ja też mam takie jedne zamszowe a nosze już 5 lat. No jak na tamte czasy to były dość drogie, ale warto było :tak: Laski jak się bty nie nadadzą to oddam i po sprawie :tak:
 
reklama
Eve szpilki to ja muszę mieć 35, bo 36 zazwykaj po kilku wyjściach mi się rozciągają i mam po butach:-(. Teraz to i tak jest w miarę ok, jak byłam kiedyś szczupła, to nie mogłam w butach na obcasie chodzić bo wszytkie były za wąskie:sorry2:.

Zasłonki piękne:tak:. W ogóle śliczny pokoik. Gosi pokój woła o pomste do nieba(patrz. tapeta) ale planujemy ogólny remont w przyszłym roku na wiosnę więc bez sensu żeby teraz tapetować a potem robić resztę. Dziś naszło mnie na planowanie remontu:tak: i wyczaiłam fajne łóżko ze stolikiem Łóżko piętrowe - dwufunkcyjne Katowice • Tablica.pl niestety ta oferta już nie aktualna, ale będziemy takiego szukać, jak coś to może sami zrobimy.
ania-aneczka
kozaków i adidasów nie boje się kupować przez internet. Innych bym nie kupiła. Ogólnie to mam zawsze problem z kupnem butów i nie lubie tego robić, a internet ułatwia sprawę:tak:.
 
Do góry