reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki 2017 dbają o formę :)

Trochę daje :) wiadomo że cudów nie zrobi ale mi brakuje 3-4 cm do tego co miałam przed staraniami o ciąże więc to zrobi :)

Skalpel Chodakowskiej zrobiony
 
reklama
Wooow to może się skusze:p muszę spiąć dupe w tym tygodniu i w koncu poćwiczyć. Gratuluję skalpela:p ja od rana to tylko zjadłam śniadanie i polezalam[emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Haha no u mnie ćwiczenia kosztem śniadania xd bo zjeść z młodym na rękach zjem ale skalpela nie zrobię a nie wiem ile mam czasu ;) Choć w tamtym tygodniu ćwiczyłam zestaw z dzieckiem:) dało radę ale wolę bez niego.
 
Pumelova daje ;) ja będę od mojej mamy pożyczać jak już wroce do wagi sprzed ciąży.
tylko banana dałam radę zjeść. I pospalismy, bo przez jego marudzenie chodzę taka ztruta i zmęczona. Dzisiaj mama ma wolne to ogarnie samochód na wyjazd. Ostatnio był odkurzany i myty w czerwcu. Czy mogę to również zaliczyć do ćwiczeń mięśni ramion? :)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, muszę się pochwalić. Udało mi się w końcu wziąć za siebie. Potrzebuje plany i stałej pory ćwiczeń, wtedy nie ma że boli, trzeba robić. No i od poniedziałku zaczęłam robić plan treningowy ze strony tipsforwomen z Mel B. Uwielbiam ja [emoji173] powiedzcie tylko, za każdym razem robicie rozgrzewkę i rozciąganie? Ja czasem muszę skracać ćwiczenia bo córa się niepokoi ale żadnego rozciągania nie odpuscilam. A może szkoda tracić czas? Trzymajcie za mnie kciuki. Waga jest spoko (mniej niż przed ciążą)ale wymiary sa słabe [emoji53]

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja do takich ćwiczeń domowych nigdy nie robię rozgrzewki ale nie jestem dobrym przykładem bo jednak co chwilę łapie różne kontuzje pewnie po części przez to ;)

Ja ten tydzień mam zwalony bo czas jaki bym miała na ćwiczenia na razie zszedł na wizytę do spowiedzi i na fryzjera.
 
Ja rozgrzewki przeważnie nie robię , ale po ćw zawsze się porozciągam.

W tym tyg tylko ćw w pon i wt, mam@ więc pozostają mi jedynie spacery :blink:
 
reklama
Do góry