reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Witam
Tusia 25 nic się nie stało jeśli chodzi o pępuszek, poprostu smaru dokładnie nadal alkoholem, to wyschnie. Mojej małej też mniej więcej w tym okresie odpadł.
Pozdrawiam
 
Mam pytanie. Moja kruszyna standardowo zasypia po jedzeniu prz cycu. Najpierw się najada co trwa ok 30-40 min. a potem zasypia i jest to jedyny sposób jej uśpienia. Jalkiekolwiek fazy aktywności po jedzeniu a potem dopiero usypianie nie wchodzą w grę. Wczoraj spróbowałam i skończyło się to całowieczornym i całonocnym uspokajaniem. Budziła się co pół godziny lub co godzinę z marudzeniem i nic oprócz cyca jej nie uspokajało. Jej faza aktywności zaczyna się po obudzeniu i jeśli nie jest głodna. Wtedy rozgląda się i jest spokojna a jak zgłodnieje to daje znak marudzeniem, cycoli i dalej idzie spać. Nie wiem czy to normalne i czy nie powinna już więcej interesować się światem. Może ja coś źle robię, może przyjęła zwe nawyki ale jak to teraz zmienić?
 
Karin uważam że wszystko w jak najlepszym porządku z Twoją dzidzią! Dzieci w tym wieku nic innego nie robią tylko: je, kupka, śpi. Im dłużej śpi tym lepiej dla niej, bo rośnie i jest spokojniejsza i wypoczęta. Próbuj tylko odstawiać ją od piersi jak się naje i odkładać do łóżeczka do spania, bo później możesz mieć problem i inny sposób zasypiania nie będzie wchopdził w grę.
 
dzień doberek wszystkim kobitkom :)Ciekawe czy ktoś jeszce mnie pamięta....Nie pisaółąm długo bo eżałąm w  szpitalu no i od wczoraj razem z Matrusią jesteśmy już w domku :)Martusia urodziła się 2-go sierpnia....poród naturalny  i trwał naprawde ekspresowo 1,20 godzinki :)teraz  ściągam mleczko bo mam w nadmierze... ::)no nic narazie musze znikać .Pozdrowionka dla wszystkich mamusiek i ich ślicznych dzieciaczków;-]
 
reklama
Do góry