reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

dziewczynki z tego co wiem to NIANIA pojechała do rodziców chyba na tydzień i tam nie ma netu. Wysłałam jej smsa, jak odpisze to dam wam znać.
pozdrawiam
i dzięki za wszystkie dobre słowa

Witaj ALKA, super opis porodu!!!
 
reklama
Moja mała ma czkawkę z cztery razy dzienni. i najczęściej przychodzi gdy Julia prawie już śpi itak jak u ciebie tusiu25 od nowa trzeba usypiać.
Wiecie co jak pisałyście że będziecie miały cc to myślałam że to fajnie wiedzieć kiedy i jak. A teraz się cieszę że rodziłam naturalnie. Wydaje mi się że to mniej boli po porodzie i szybciej się dochodzi do siebie.
Julka strasznie dziś marudna. Nie daję się uśpić a jak w końcu saśnie to strasznie się wierci, pręzy i często się budzi.
 
Ja zawsze chciałam mieć cc no i miałam dwie
Ale pierwsza to było nic w porównaniu z drugą
Przy drugiej był taki niesamowity ból macicy że myślałam że umrę no i dowiedziałam się że tak jest że każda następna cesarka jest o wiele gorsza od poprzedniej

Teraz mocno bym się zastanawiała nad porodem naturalnym
 
Alka super, ze pozytywna aura Ci sprzyja i ze porod wspominasz dobrze :) Cieszymy sie, ze juz jestes z nami Mamami! Czekamy jeszcze na 2 lipcoweczki i juz bedziemy w komplecie :laugh:
 
Alka gartuluję takich miłych wspomnień z porodu ;)
jak tak czytam to się zastanawiam czy któraś dzidzia nie ma kolek bo chyba już wszystkie ::)

u nas kiepska nocka oj co godzinkę mała się włanczała do akcji ja padam na twarz a moj mężulcio mi jeszcze uwagi robi że nie tak trzymam do karmienia jak powinnam, przez to podwójnie mi ręce opadają i się wkurzyłam on wogóle nie słyszy jak mała w nocy płacze , rozumiem że on musi do pracy wstać ale obudziłam go o 6 i kazałam się zająć do 9 ja w tym czasie się troszke wyspałam
 
padam na nos ze zmeczenia ale jeszcze tu zajrzalam.
Moj kochany maz wczoraj wieczorem doprowadzil mnie do lez i przeplakalam pol nocy i dzis pol dnia.
Rayyan to czka czesto po jedzeniu po tym jak mu sie odbije.
 
jeju mojej małej przy ostrym prężeniu na kupkę odpadł pepuszek aż się wystraszyłam tak wystrzelił bo akurat jej brzusio masowałam
czy to dobrze że w środku jest cały mokry???? jaka ja niedoinformowana jestem a może to normalne
nie wiem czy dalej to samrować czy nic już się nie robi
 
reklama
dziewczyny mam gorące wieści od kolorowej kredki

Tymonek urodził się o 00.20 ma 60 cm i 4 kg wagi no i najważniejsze ma śliczne czarne włoski tatuś przecinał pępowinę z tego co pisze nie było łatwo ale wszystko jest ok i mały śpi już przy cycuszku mamusi
 
Do góry