reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

no to jak NiaNia ma mieć te testy to może urodzi już i będzie kolejny maluszek wśród nas ;D rany też się nie mogę doczekać mojej Majeczki
 
reklama
Nianiu trzymaj sie dzielnie pozdrowionka :-)
Lilka trzymam kciuki.... !!!!

Ogólnie pozdrawiam serdecznie... ja też dziś jestem niewyspana....

 
cześć dziewczynki :)  ja dziś z pytankiem....niby  już jedno dzieciątko wydałam na świat ale to było przeszło 5 latek temu i skleroza mi chyba powoli bopisuje bo większość żeczy zapomniałąm :-[  dziś jade do lekarza bo żle się czuje,ale mam pytanie ...dziewczyny to ,że często siusiam to rozumiem ,ale dlaczego prawie nic nie wydaje z siebie...chce mi się cały czas siusiu i latam a tu nic ,a w momęcie jak juz wstaje z sedesika to  dosyć mocno  mnie pobolewa podbrzusze...tak jakby ściągało .... :(  nie wiem co to jest :(

 
w ostatnich tygodniach ciazy dziecko główką napiera na pecherz.... i ja też mam podobnie... że wydaje mi sie że chce siusiu... ide siedze siedze i nic...
 
HE, HE czyli widzę że to normalne. Ledwo zdażę do kibelka z uczuciem jakbym dwa tygodnie nie robiła siusiu a tu dwie kropelki ;D
 
no mnie to najbardziej w nocy wkurza bo wiem że nic nie będzie ale iść trzeba bo a nóż kropelka skapnie ;D
 
reklama
Do góry