reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

no to jak NiaNia ma mieć te testy to może urodzi już i będzie kolejny maluszek wśród nas ;D rany też się nie mogę doczekać mojej Majeczki
 
reklama
Nianiu trzymaj sie dzielnie pozdrowionka :-)
Lilka trzymam kciuki.... !!!!

Ogólnie pozdrawiam serdecznie... ja też dziś jestem niewyspana....

 
cześć dziewczynki :)  ja dziś z pytankiem....niby  już jedno dzieciątko wydałam na świat ale to było przeszło 5 latek temu i skleroza mi chyba powoli bopisuje bo większość żeczy zapomniałąm :-[  dziś jade do lekarza bo żle się czuje,ale mam pytanie ...dziewczyny to ,że często siusiam to rozumiem ,ale dlaczego prawie nic nie wydaje z siebie...chce mi się cały czas siusiu i latam a tu nic ,a w momęcie jak juz wstaje z sedesika to  dosyć mocno  mnie pobolewa podbrzusze...tak jakby ściągało .... :(  nie wiem co to jest :(

 
w ostatnich tygodniach ciazy dziecko główką napiera na pecherz.... i ja też mam podobnie... że wydaje mi sie że chce siusiu... ide siedze siedze i nic...
 
HE, HE czyli widzę że to normalne. Ledwo zdażę do kibelka z uczuciem jakbym dwa tygodnie nie robiła siusiu a tu dwie kropelki ;D
 
no mnie to najbardziej w nocy wkurza bo wiem że nic nie będzie ale iść trzeba bo a nóż kropelka skapnie ;D
 
reklama
Do góry