reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

reklama
wiecie co jakies dziwne kłucie mam w dole brzucha co jakis czas................. hmmmmmm czy ja się rozsypuję???
 
gaga ja tak wczoraj miałam, co chwilę mocno twardniał mi brzuszek, a potem bolało mnie w dole brzucha, jakby przed miesiączką, z tym, że był to taki dziwny ból, pojawiał się i znikał nie wiadomo kiedy :-)
Trochę się łudziłam, że może to właśnie początek porodu, ale wieczorem wszystko mi przeszło :)

Lucky- przeciw rozstępom stosowałam (nieregularnie) krem Vichy: Action Integrale Vergetures. W sumie to nie wiem czy ten krem mi pomógł czy pomogły mi zasuszone przed ciążą, ale istniejące zapasy skóry z moich wcześniejszych tłustych lat:) teraz się to wszystko pięknie rozprostowało, uwypukliło, ale nowych rozstępów nie widać, przynajmniej do tej pory :)

alka- do kina to mnie mój mężul chciał zabrać w sobotkę, ale jakoś bałam się :(, właśnie tego nagłośnienia, że może dzidzia za bardzo oszaleje :) Skończyło się na 2 filmach z wypożyczalni, a ja upiekłam mój popisowy serniczek z brzoskwiniami i było pysznie :)
A swoją drogą, to daje nam pogoda po kościach co? Żar tropików za oknem i do tego ogromny plac budowy- właśnie developer zaczyna budowę kolejnych 2 bloków :(

 
Czesc babeczki!Ja wczoraj zaszalalam i pojechalismy z mezem i synkiem na ZOO SAFARI do Świerkocina,to jest bakatela 260 kilometrow w jedna strone :).Ale dalam rade i swietnie sie czulam :).
 
NO ja lubie takie filmy typu koniec swiata i ogolnie duzo fentasy, wiec pewnie mi sie spodoba, tylko kino jest tak daleko...
Mi mustela cos nie pomaga, rozstepow na brzuchu ciagle przybywa i to tak przed ostatni miesiac >:D bo wczesniej to piekny gladziutki brzuszek, a teraz to grzadki kartoflane na brzuchu. Moj kochany maz pociesza mnie ze po porodzie to mi zniknie, ale ja mu nie wierze, bo co on chlop moze sie na tym znac... 8)
 
Mi sie te rozstepy to na dole porobily, gora brzuszka to nadal ladna.
Ta moja siostra to mnie pogania z komputerem. W koncu ma 17 lat i chyba troche ja rozumiem, ale rozmawia na gg tylko z chlopakami >:D
 
a'propos rozstępów, to te cholery jak już się zrobią to nie znikają :( one tylko na początku straszą swoim sino-bordowym kolorem, a potem stają się takie perłowe i przez to są mniej widoczne, ale nie słyszałam, żeby można się ich było zupełnie pozbyć

są jakieś tam super zabiegi min. laserowe usuwanie, ale to trochę lipa...

mnie się na górze brzuszka zrobiły jakieś potówki chyba, ale nie ma tego dużo, dlatego nic z tym nie robię

Agnieszka gratuluję wycieczki !!! dla mnie wykazałaś się ogromnym heroizmem :)
 
całkowicie chyba nie można się pozbyś rostępów :( ja mam po synku eszcze troche to prawda ,że taki kolorek perłowy nabierają potem ,ale bynajmniej ich tak nie widać :)

 
no brzusio postrazył postraszył i tyle :) pogoda u nas jest tragiczna leje, słońce świeci ciśnienie skacze i ja przez to padam na twarz
 
reklama
a ja zauważyłam ,że moja mała w dni kiedy jest straszny upał nie bardzo am ochote na skoczki,a dziś pogoda może parna ,ale już wiaterkiem czuć więc mała zaczyna szaleć ;)

 
Do góry