reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Witajcie, wreszcie do konca dobrnelam. Ja dzisiaj na nogach od ranka i ciesze sie, ze moge wreszcie usiasc i oddac sie inrternetowi ;D
Maniu, zostaw takie do ramion i bedziesz mogla zwiazac i rozpuscic a jak beda zwiazane tak wyzej to karczku grzac nie beda. I jak to sie mowi "wilk syty i owca cala" ;)

Mnie dzisiaj ten pecherz meczy, juz nie wiem co jest grane, moze mam jakas infekcje jednak? Chyba sobie Urosepcik zaaplikuje. Chociaz jak sie moj maly rusza, a odczuwam go jakos ostatnio tak bardziej dotkliwie, to pecherz chyba z szyjka na przemian zostaja normlanie poturbowane ;)
Wczoraj z tego co Klaudia opisuje mialam wlasnie takie klucie, ze musialm usciasc, albo isc skulona. Jakby sie wszystko spielo.
Pewnie juz dokonca bede miala co raz to nowsze niespodziewanki ::)
 
reklama
A ja sie wlasnie okapalam i ide spioszkac bo mam na dzis juz dosyc .
Moja mala jak mnie zacznie kopac po szyjce to az sie zwijam i kwicze, a podobno ruchliwosc dzidzi juz na tym etapie ciazy miala sie zmniejszyc tylko ja tego tak nie odczowam
Dobrej nocki dla wszystkich brzuchatek
 
Dobrej nocy Kurko. Spij dobrze.
Ja tez wlasnie wrocilam spod prysznica i jakos takmi sie fajnieje zrobilo. Najchetniej to polezalabym w cieplej wodzie, ale za pozno sie na to zdecydowalam ;)
Ostatnio dzidzia moja szaleje pod prysznicem, ale teraz juz sie uspokoila.
A na forum jakos sie wyciszylo, moze wszystkie Was sen zmogl ?:)
 
a ja właśnie się pod prysznicka wybyieram, kolację zrobię facecikowi a sobie może kisielek ugotuję ..... no i do wyrka :))
a maniu z tymi dredami to z chęcią bym cię nawiedziła, tylko, że troszkę daleko ;) no i włoski narazie znowu przykrótkie i trzeba troszkę zahodować
miłych snów
 
Nie uwierzycie co przed chwila moj maz musial zabic. Przez okno wlecial do nas karaluch :mad: Wsciekalm sie bo nie chce tego paskudztwa w domu. A one takie mobilne na skrzydlach wiec moga w kazdej chwili niezauwazone... Jutro ide poszukac jakiegos srodka >:D >:D >:D
A wam dziewczyny ktore juz sie kladziecie zycze milej nocki.
 
Wracajac jeszcze do wloskow to ja mam ochote na mnusstwo warkoczykow, ale cos nie bardzo moj maz chce sie zgodzic, twierdzi ze na blad wlosach to nie bedzie wygladalo rewelacyjnie. I sama nie wiem, murzynki swietnie z tym wygladaja a jak ja bede?????????????
 
Hej hej wróciłam !!! Pamietacie mnie jeszcze ;D bo ja Was tak :-)
Nie wiem jak uda mi sie nadrobic zaleglosci w czytaniu... Jestem osttanie dni w pracy , od piatku bede juz nz zwolneniu do knca ciazy i moze wtedy mi sie uda.
U mnie wszytsko super, brzucho rosnie. Synek ma nowe imie :-) Maksymilian hihihi i chyba takie juz zostanie

Zamieszcze jakieś zdjecia w galerii i postaram sie na bieżaco śledzić co u Was.
PS. Skarbuś urodziła!!!
 
Witaj Nianiu po urlopiku :laugh:. Oj duzo sie tu dzialo starsznie duzo.
KasiaK w szpitalu i nie wiadomo czy juz nie ma malenstwa przy sobie. Tusia tez w szpitalu z wysokim cisnieniem :(

O Tobie dziewczyny nie zapomnialy, nawet ostatnio bylo wspomnienie, ze ciekawe jak ci tam na wypoczynku.
Tak wiec witam i zapraszam do czytania i nadrabiania ;) Fajnie, ze wypoczelas, a imie Maksymilian bardzo ladne :)
ps. Skarbus juz byla na forum po porodzie ;)
 
reklama
Do góry