reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

Wow Klaudia - no teraz to juz naprawde!!!! Nam tez w szkole mowili ze obnizenie brzucha to zwiastun niedlugiego porodu!!!
 
reklama
no Klaudia nalatalas sie ,narobilas sie to sie brzusio chyba obnizyl,spakuj torbe bo nic nie wiadomo.
Ja swoja torbe przepakowywuje juz 3 raz bo do pierwszej jak sie spakowalam to jak na wczasy a byly to tylko niezbedne rzeczy -Wy tez tak macie
 
Co sie dziwic ze nasze torby jak na wczasy - 2 koszulki, szlafrok, 2 reczniki ... itp - na 2 tygodnie ilosc tez bys taka miala ;D.
Ja dopiero lekko zaczelam kapletowac moja torbe, a juz pecznieje ;D
 
Ja sie jeszcze nie spakowałam ale chyba pod koniec tygodnia to zrobię. Mój brzuszek nadal jest chyba wysoko bo czasem mi tchu brakuje.

 
ja wlasnie po drzemce wyszlam do ogrodka by nalac wody do baseniku dla Tymcia i tak 15 min pobiegalam po trawie i padam...normalnie padlam jak mucha....chyba dopiero po poludniu wskocze z norki bo upal juz niemilosieny a to dopiero 9:30 :p :o
 
co do wloskow to nadal nie wiem :p zawsze byly takie za ucho raz dluzsze raz krotrze, teraz sa za lopatki i raz mi ich szkoda a raz je przeklinam.....osiol jestem i tyle...do 16 godz mam czas do namyslu ::)
 
A ja dzisiaj zmarzluch jestem i caly czas mi zimno, poubieralam sie a i tak mi zimno, stopy mam lodowate i nic mi sie nie chce ale zaraz ide do sklepu po margaryne i upieke jakies ciasto zeby lenia wygonic bo bardzo mnie meczy :)
Maniu troszke Ci zazdroszcze tego sloneczka bo u nas zimno , ja mam na termometrze tylko 15stopni ale jak znowu pomysle jak mi nogi puchly w upaly to sie zastanawiam.
Takie 20 stopni bylo by w sam raz i troszke slonka .
 
dzisiaj szperam na alegro i szukam poscieli do lozeczka i nie umiem sie zdecydowac a trzea by juz cos kupic zebym jeszcze wyprac zdazyla,potrzebuje poduszke,kolderke,powleczki,przescieradlo ,ochraniacz i rozek i nie wiem czy wszystko w jeden wzorek czy rozne i sie glowie i mysle, koszmar. Zawsze bylam zdecyowana osoba a teraz co??? Chyba poczekam az mezus z pracy wroci i pomoze mi wybrac, ale jak go znam to powie zebym sie sama zdecydowala a mu i tak sie bedzie podobac,i tyle z niego pozytku :(
 
Cos moj komputer dzisiaj zdycha. sam sobie sie wylacza. :mad:
co do wloskow Mania to trudno komus doradzic ja mam dlugie takie do pasa, chce je podciac z 5 cm bo na wiecej to maz nie pozwala ale szkoda mi 20euro placic tylko za podciecie i chyba meza zatrudnie. Kiedys eksperymentowalam z krotkimi ale nie mialam cierpliwosci do ukladania. A teraz to czasem i ze dwa dni jak mi sie nie chce to nie czesze tylko je zawijam w taki smieszny koczek - len ze mnie :-[ (ale to tylko tak przez ostatni miesiac, mam nadzieje ze mi przejdzie)
Narobilyscie mi dziewczyny ochoty na truskawki i ciasto wiec ide do sklepu, a dla meza to zrobie dzis kotlety mielone z ziemniaczkami i jakas salatka.
 
reklama
Eliall ja to osiol niezdecydowany jestem i tak chcialabym miec ciastko i zjesc ciastko a tak sie nie da :p po urodzeniu TYmcia wlsy mi strasznie wypadaly dlatego teaz boje sie ze bedzie to samo z natury mam ich duzo i sa dosc grube clakiem na krotko wiec nie moge sciac bo bede wygladac jak lew a z dlugimi jak nie naloze odzywki to klapa nie rusze i koltuny mi sie robia :p a przy takich upalach to tylko ducha wyzionac moge przy szarpaniu sie z nimi no a z drugej strony co racja to racja zwiazac w kite i luz...aaaaaaaaj dlaczego ja nawet nad taka blachostka sie musze glowic :-[

 
Do góry