reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Co do ulozenia miednicowego, bo ja cigle zainteresowana tym tematem z racji mojej niepewnosci, co to trwac bedzie do wizyty 13 czerwca. to ciekawa jestem jak to wlasnie jest z tym obrotem zewnetrznym na glowke? Moze ktoras z Was wie na ile to sie udaje lekarzom wykonac??.

Dziewczyny z miednicowy badz poprzecznym ulozeniem czyli Klaudia, Gazelaczek i Elfiko, jak wasze dzieci miewaja czkawke to w ktorej czesci brzucha ja czujecie? Ja tak w dole po lewej stronie i w sumie nie wiem czy to glowa drga czy brzuszek dziecka i jak to moze swiadczyc o polozeniu mojego szkraba?
 
reklama
Ja dziś kupiłam sobie te pieluchy Belli( na opakowaniu jest napisane że to dla dzieci i niewmowląt), ale uzywają ich kobiety po porodzie.
Kupiłam, ale jak zobaczyłam takie ogromniaste podpachy ;) to zwatpiłam.
Wezme je do szpitala, ale na pewno kupię coś mniejszego. Tak na wszelki wypadek. Przeciez do tych olbrzymów to bede musiła zaopatrzeć się w jakieś dodatkowe pary olbrzymich majtek. ;)
Zresztą po cc tak bardzo się nie krwawi jak po porordzie naturalnym.
 
No wlasnie brunetko, tak bym sie dziwni czula chodza z taka pielucha miedzy nogami :laugh: :laugh: to jak powrot do dzieciecych lat ;) Az mnie otrzepuje, no ale jak bedzie mus to mus :( Juz chyba wole zmieniac co godzine cienie podpaski kurde.
 
Co do krwawienia to słyszałam rózne opinie:
jedne krwawią długio i bardzo, drugie mniej i krócej.
Ale to jest tak jak ze wszytskim. Kwestia indywidualna.
 
Martuska
z tym zewnetrznym obrotem na glowke to nie zawsze sie udaje , bo dzidziolki lubia wracac do poprzednich polozen no i oczywiscie lekarz musi byc doswiadczony , a caly zabieg musi byc monitorowany na usg
Co do tych podpasek -pieluch to ja kupilam te z Belli
 
Czytam jak się denerwujecie,
życzę Wam wszystkim lekkiego i szybkiego porodu bez komplikacji!
Ja to w sierpniu na rzęsach będe chodzić z nerwów,a termin mam na wrzesień!
Trzymajcie się dziewczyny!!!
 
hej dziewczyny tak późno, bo szwagier siedział na kompie a nasz jeszcze nie podłączony :(
byłam w szpitalu, bo mojego nie było i zrobił mi ktg, zbadał i niby wszystko jak narazie dobrze, mówi ze ten ból w podbrzuszu to kłócie to może kolka, albo malec się szykluje !!!!!
a teraz jadę na 20.45 prywatnie do mojego gina, bo ból nie ustępuje po nospie i do tego mam brzuch twardy jak skała !!:(
a ładne klocki kasia już rodzi!! szok, tak to wszystko zaczęło się sypać

pozdrowionka
 
co do pieluch poporodowych.... ja mialam takie jakies duze podpaski ze skrzydelkami (mini pieluchy ;D ) krwi podczas pobytu w szpitalu (3 i pol dnia) troszke sie lalo-najwiecej w pierwszej dobie a w domu uzywalam juz ogolnie-dostepnych zwyklych tych w wiekrzym rozmiarze i bardziej chlonnych ze skrzydelkami always i bylo ok
 
reklama
Tak se mysle ze moze zamiast tych wielgachnych pieluch to kupic sobie lepiej wielgachne podpaski na noc... Kurcze ja nawet nie wiem jak te wielgachne pieluchy wygladaja, moze ktoras by wkleila zdjecie  ???
 
Do góry