reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Wysłałam sms-sa do Tusi i odpwiedziała że nie wie kiedy ją wypuszczą.
Ciśnienie jej spadło.

Ja dzisiaj z Wami nie pogadam bo smaże naleśniki na jutro na budowe mojemu Mariuszowi.

 
reklama
Eliall, musze ci powiedzieć, że jesteś odważna bo ja bym się chyba nie odważyła  obecnie wsiąść na motor :) Też mi się wydaje, że sama jazda nie jest niebezpieczna, ale w razie jakiegos upadku, to może być nieciekawie.

Kurcze, położyłam się spać, ale nie mogłam usnąć, no i dalej jestem jakaś taka nijaka :(
 
Eliall, szczerze mówiąc, ja bym na motor nie wsiadła! Ale ja nawet bez ciąży na motor bym nie wsiadla, więc chyba nie ma co się sugerować moim zdaniem  :p Tak sobie tylko myślę, że trzesawka motorowa może być calkiem korzystna przed samym porodem jeśli chce się go przyspieszyć, hi hi Co do bezpieczeństwa - lekarz już napisał. Ale szczerze mowiąc wypadki sie zdarzają nawet jak śpimy [mi kiedys sie zerwala polka wiszaca nad lozkiem i gdyby nie to ze spalam tej nocy bardziej z boku to chyba mialabym teraz dwie glowy!!!]. Wszystko więc pod Twoją rozwage - jeśli szyjka zamknięta, i w ogole wszystko OK, a jeszcze Ty sie czujesz rewelacyjnie.... A nie ma ryzyka ze odklei sie lozysko???

Przypomnialo mi sie, że teściowa opowiadala kiedyś, że gdy zaczął jej się poród to jej mąż wsadził ją na motor i zawiózł do szpitala  ;D
 
Mi sie tez tak wydaje ze jak zaczne rodzic to maz zawiezie mnie do szpitala motorem ;D
Problemy z odklejonym lozyskiem to mialam na samym poczateczku, ale teraz juz jest dobrze i w sumie to naprawde jest mi o wiele wygodniej jechac tym motorem niz isc pieszo.
Gazelaczku mi kiedys tez w akademiku zpadla polka w nocy, mialam ogromnego farta bo wlasnie tej nocy spalam u kolezanki, gdybym spala w swoim lozku to pewnie bym juz nie miala glowy, bo polka, a wlasciwie szafa to byla bardzo wiekowa drewniana i staly na niej ksiazki.
 
a z tymi spadającymi półkami to ja mam jakąś psychozę i nie ma mowy żeby coś mi nad łóżkiem wisiało bo wydaje mi sie że mi zleci na łeb i nie mogę zasnąć.
 
Nowie wieści od Kasi K no baby zaczęło się. ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)

"Właśnie zaczynam rodzić ale zastanawiają się czy mi cesarki nie zrobić więc jeszcze trochę mnie pomęczą pozdrawiam pa"
 
a ja przespalam sie godzinke z nadzieja ze mi bol glowy minie i sie pomylilam jest jeszcze gorzej :p :-[
buuuuuu
milego popoludnia
 
reklama
Oj tak szybko.....
Trzymam kciuki mocno i z całego mojego serca asiołkowego za nasze wczesne Mamusie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oby im Bozia dała dużo siły i zdrówko maluszkom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry